Vodafone 547 Touch

boban1303
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 20. Jul 2010. 01:19

Vodafone 547 Touch

Post od boban1303 »

Zeleo bih da predjem na VIP postpaid i ovaj telefon mi je zapao za oko... Vidim da ima pristojne karakteristike, ali mi nekako izgleda jeftin u odnosu na ostale touchscreen telefone slicnih karakteristika..... Zanima me da koji je razlog za to, i ako ga neko ima da li je zadovoljan i da li ima neke vece mane....

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Meni lično telefon ne odaje pozitivan utisak zato što ima slabiji odziv touch screen-a u odnosu na prosečne telefone te klase ( LG Cookie fresh se bolje pokazao u tom slučaju, a i na postpaid 150 za 2000 dinara je best buy ako je cena problem ).
Takođe uzimam u obzir da je proizvođač Sagem čiji su telefoni prilično tromi u radu, stoga te savetujem da ga zaobiđeš.
Nokia Lumia 630

meda011
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 27. Jun 2007. 12:08

Post od meda011 »

Da li neko zna ko je proizvodjac telefona TIGAR koj daju na poklon u VIP-u prilikom sklapanja ugovora i da li se taj telefon moze dekodirati

alex-si
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 06. Jun 2008. 01:30

Post od alex-si »

Koliko ja znam Sagem ne proizvodi ovaj mobilni vec T-mobile vairy touch 2 je drugo ime za Vip Vodafone touch 547,tako da ima jako brz touch screen,dobra rezolucija i jako dobre fotografija,video je lose,ali za te pare je ok,ko ga uzme nece se pokajati 8)

Shomi021
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 13. Avg 2011. 17:14

(ZTE) Vodafone Touch 547

Post od Shomi021 »

Veliki pozdrav svima ja sam nov ovde. E ovako Imam Problem sa Vodafone 547 touch nece da mi ocita sim karticu. Bio sam zvao neki servis kaze da to ne moze da se popravi. Ostalo sve radi normalno. Hvala unapred!

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Jesi probao neku drugu karticu da ubacis u njega? Mozda je do te kartice... Probaj da je izvadis, malo prodzaras kontakte, izduvas da ih ocistis pa vidis...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Shomi021
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 13. Avg 2011. 17:14

Post od Shomi021 »

Probao sam sve kupio sam i novu karticu. Pise ubacite sim karticu. probao sam da ubacim telenor karticu pise invalid sim.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Shomi021, Jel to Vodafone 547 sa VIP mreze? Normalno je da javi "invalid sim" ako stavis Telenor (ili mt:s) karticu. Da li si probao telefon sa nekom VIP karticom?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Shomi021
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 13. Avg 2011. 17:14

Post od Shomi021 »

probao sam kupio sam juce 2 vip kartice. I nista Probao u drugi tel i radi. Nego sam bezveze probao da stavim telenor karticu.

bgd_202
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 26. Avg 2011. 22:07

Post od bgd_202 »

Ja imam VIP 547 i telefon je solidan. Tacno je da je ekran sa slabijim odzivom, ali ukoliko se dodirne noktom odziv je odlican. Reklo bi se da je telefon zgodniji za zene jer one ionako kuckaju noktima.
Medjutim meni nejveci problem predstavlja sto ne mogu da pronadjem pc suite za taj model pa ne mogu da ga prikacim na PC i uredjujem kontakte, poruke i slicno. Ako se prikljuci na komp bez PC suite-a komp ga vidi kao obican usb flash...
Zna li neko neki univerzalan PC Suite za vodafone?

Odgovori