Vodafone SMART TAB 10.1

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Vodafone SMART TAB 10.1

Post od godja »

Samsung S10+ red

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

aj pošto niko ne komentariše,moji utisci su bili odlični do trenutka kada nije prestao da čita sim karticu :( . U servisu je i čeka deo...
sve ostalo je stvarno bilo ok,a ono što mi je zasmetalo je ne mogućnost sinhronizacije sa facebook-om. Možda je do sw pa update reši...
i da,torbice i folija za ekran se teško nalaze ( torbica još i ima,a folije moraju da se seku... )
Samsung S10+ red

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Post od iKe »

godja, i meni je čudno da niko ne komentariše ovaj model. Stvarno je dobra kupovina, mada sam čitao da se dosta korisnika žali na tako neke probleme. Što se tiče sinhronizacije sa Fb ni meni na ICS ne radi sinhronizacija, verovatno Google pokušava da utiče na svoje korisnike da više koriste njegove servise.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

skols
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2005. 14:19

Post od skols »

Ja ga imam evo vec mesec dana,i ne mogu nista lose reci za njega.Stoji da nije poput Galaxy Taba i iPada ali za te pare (1 din uz najveci paket) je i vise nego odlican.Meni je izgleda zapao primerak na kojem sve radi ok,desavalo mi se na pocetku da se restartuje jednom u 2-3 dana,ali to je prestalo od kad sam root-ovao tablet.Tablet mi je bukvalno kuci zamenio komp za neku klasicnu upotrebu tipa forumi,mejlovi,yt,fb i slicno.Pre nego sto sam ga uzeo,citajuci razne opise kako je debeo,ruzan i nezgrapan,ocekivao sam ciglu u ruci,ali tab je sasvim dobre izrade,lepo lezi u rukama,gumiran je nazad,nije "debeo",ali ni najtanji.Sve u svemu,ja sam prezadovoljan kupovinom,samo se nadam da ce se omasoviti ovaj uredjaj da bi developeri mogli da prionu na posao.
Samsung i5700,LG Optimus Pro,SE K770i,Samsung B1***...

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

@skols... ma i ja sam prezadovoljan ali ugasi se jedno veče i ujutru nije video sim... sve ostalo osim FB-a je radilo kao sat... aj pošalji uputstvo za root pošto se i meni ponekad resetovao...
Ista upotreba i kod mene,ne palim komp ako nemam potrebu sve preko tab-a,baterija 2 dana. Jel si uzimao neku futrolu ili foliju ?
Samsung S10+ red

skols
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2005. 14:19

Post od skols »

@godja
za root pogledaj na bench forumu,ima cela tema o ovom tabu.
Nisam uzimao nikakvu foliju,planiram u skorije vreme,a futrolu koristim ovu sto sam dobio uz njega,ali je vec pocela da se cepka na rubovima,kvalitet jbg :)
Meni isto oko 2 dana traje,samo ga ja mucim svim i svacim,i igrice i navigacija i yt i surf..
Meni je samo jednom ozb.bio zakucao (mada mi se tu baterija skroz ispraznila) i samo sam ga ostavio par sati na punjacu i posle toga je upalio normalno,ali imam utisak da posle root-a tablet radi odlicno.
Samsung i5700,LG Optimus Pro,SE K770i,Samsung B1***...

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

jel ima navigacija preko celog ekran tj ta rezolucija ? ja koristim od sensation-a pa nije baš preko celog ekrana... možda čudno ali meni se gasio kad god je bio u futroli koja je išla uz njega,pa je od tad ni ne koristim...
Samsung S10+ red

pravagm
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 16. Mar 2012. 10:15

futole, facebook sync

Post od pravagm »

Do sada, moja iskustva su sasvim ok, osim samog sklapanja ugovora u Smartphone-u gde su dva puta u ugovor navodili dve tarife!? Sam ugovor su popunjavali preko dva sata, uzas! Jedva sam na kraju aktivirao vaucer uz silne veze jer su ugovori bili nistavni i hvala svim zaposlenima u vipu, sjajni ljudi! Imam ga jedno mesec dana i radi odlicno, istina, desava se da kada ga ukljucim ne prepozna sim karticu, ali samo ponovo pritisnem on/off i kartica je ucitana. Ovo je moj 8 android uredjaj, i imam dosta iskusva sa tim os...
Sto se tice folija, fituju i one za Samsung Galaxy 10. Futole je teze naci, moja topla preporuka su Prestigio kozne futole koje su vrhunske izrade i dizajna, a i cena im je ok od 1000 din pa gore..
Facebook sync se za ovaj model skida sa marketa!

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Post od Sensei »

Kupih ga i ja pre par nedelja ali nisam imao vremena da ranije iznesem svoje utiske...
Prvo sto sam primetio je da je dosta veci nego sto sam ocekivao, sto u nekim stvarima ima svojih prednosti ali u nekim i mana, na primer ne mogu da kucam sa obe ruke(osim kad ga polozim)jer mi palcevi ne dopiru do svih slova, zatim, nije bas idealan ni za cesto prenosenje osim ako nemate neku torbu...

Sto se softvera tice osim povremenih bagovanja i zakucavanja(koja je desavaju nakon ubacivanja malo vise programa i igrica) jako mi smeta sto NIKAKO ne mogu da podesim da mi sat bude tacan! Mogu ga 10 puta na dan podesavati on ce posle kratkog vremena opet poceti da zuri, ukljucivao sam i automatsko azuriranje preko neta ali ni ono ne moze da ga odrzi non-stop tacnim.

Takodje mi smeta sto nece pa nece da sinhronizuje bookmark-ove sa google chrome-om, dzabe sam ja to ukljucio u podesavanjima browser-a on ih jednostavno ne ucitava! :(

Osim ovih par sitnica veoma sam zadovoljan tabletom, kvalitetom izrade, izgledom, performansama i svim ostalim...
Ako bi mi neko od vas pomogao oko ovih problema bio bih jos zadovoljniji! :D
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

skols
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2005. 14:19

Post od skols »

Sensei,pogledaj temu za tablet na bench forumu,nisam siguran ali mislim da ubacivanjem novog kernela se resava taj problem sa satom.
Za sinhronizaciju nemam pojma,koristim operu,ali cu pogledati kad stignem.
Samsung i5700,LG Optimus Pro,SE K770i,Samsung B1***...

Sensei
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1559
Pridružio se: Pet, 23. Dec 2005. 23:45
Lokacija: Lovcenac, Novi Sad
Kontakt:

Re: Vodafone SMART TAB 10.1

Post od Sensei »

Ovako, nemam puno iskustva sa rutovanjem i flesovanjem ali sam pokusao da ubacim ICS u svoj smart tab 10 prateci uputstva sa xda foruma i definitvno mi ne ide :(

Ako bi neko bio ljubazan da napise uputstvo korak po korak kako ubaciti ICS u fabricki/nemenjani smart tab 10 bio bih mu jako zahvalan! :)
Samsung Galaxy S II I9100, Sony Ericsson Xperia Neo

Odgovori