Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od Miloske83 »

Forumasi sta mislite jel vrdi da se izdvoji 160 e za ovaj model po ovim specifikacijama dva puta je jaci od mog LG L7

http://www.kupujemprodajem.com/Najbolji ... -oglas.htm

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od mezzano »

Ja, lično, nikada ne bih kupio kopiju. Bez obzira kako se pokazala na testovima.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od Behemoth »

Nikad ne uzimaj kopiju.Desice se to da ce ti riknuti ekran,ploca,i zamenices ga nikad.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od Miloske83 »

Pa neka rikne poslacu ga u kinu na popravku :D :D salim se ORGINAL je ORGINAL!!!! Nikada nebih uzeo kkopiju

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od acamatic »

Druze zasto onda i pitas,ako nebi nikada uzeo kopiju..Naravno da je svaki telefeon "pravi" bolji od kopije..

Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od Miloske83 »

acamatic napisao:Druze zasto onda i pitas,ako nebi nikada uzeo kopiju..Naravno da je svaki telefeon "pravi" bolji od kopije..

Pa zato sto sam 25posto hteo da uzmem tu kopiju pa sam morao da se malo konsultujem sa nekim!!Iskusnijim ;)

danpil
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 24. Apr 2011. 13:38

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od danpil »

Jel ima neko na forumu da je kupio neku kopiju S4 i kao mu deluje, jel on telefon?

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od fannY »

danpil, jeste telefon je.Samo sto nije sve tako bajno ko na originalu.I bezi od kopija.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Na kopiji je dovoljno samo sistem da se zaglupi i mozes da se slikas...

ivan131313
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2013. 20:09
:: s3

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od ivan131313 »

Evo da podelim i ja moje iskustvo sa vama. Kupio sam S3 repliku od ovog lika iz Kragujevca pre jedno 7 meseci. Specifikacije:
1.4ghz dual core mtk6577 512mb ram 4.8"... kada mi je stigao telefon dobio sam papirce na kojem pise "telefon puniti neprekidno 10sati" i naravno odmah posle 1. punjenja sam skapirao da punjac mogu da bacim sto sam i uradio. Lepo sam kupio original punjac i nastavio da koristim telefon. Sto se tice softwera rutovao sam telefon i uspesno ubacio jelly bean, a bio je instaliran ics. Par puta sam ciglirao telefon i onda sam 5 dana skidao sve moguce ROM-ove za njega da bih na kraju nekako uspeo da ga povratim. Odradio sam backup kompletnog softvera i to je to oko toga vise ne moram da se cimam. A ako zabaguje softver samo uradim fabricki reset ali to se nije desavalo... i kada se uradi fabricki reset izgubi se imei broj koji moze da se vrati naravno ali treba znati kako.
Generalno OVI TELEFONI NISU ZA NUBOVE !!! !!! Inace programi i igre rade super na telefonu, odlican multitasking npr. mogu da upalim muziku i igram NFS MW u isto vreme. I bas sad planiram da uzmem tu s4 repliku, ne vidim sta cu bolje naci za te pare.

DukeofSerbia
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 19:32
:: ZTE V987
Lokacija: Sombor

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od DukeofSerbia »

Ne kupujte kopije.

To i u NR Kini više niko ne kupuje. Malo preterujem, ali je zaista tako. Čuvena klonerska Shenzen mala privreda propada ubrzano jer im pada tražnja plus vlada Shenzena sprovodi sporadične racije po velikim tržnim centrima gde plene klonove.

Kupujte modele od proverenih kineskih proizvođača ili ove od relativno novih malih proizvođača, ali koji nisu kloneri.

Kinezi su razvili svoje autentične proizvođače i kloneri su prošlost što je i normalno jer tako svi počnu dok se ne usavrše (Samsung npr.).
ZTE V987 Grand X Quad + SanDisk Ultra microSD 8 GB

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od Green »

DukeofSerbia napisao:Kupujte modele od proverenih kineskih proizvođača ili ove od relativno novih malih proizvođača, ali koji nisu kloneri.
Saglasan. To su sasvim ozbiljne kompanije koje se zaista trude da ponude dovoljno kvalitetan i pouzdan uredjaj, a koji po kvalitetu i pozdanosti moze relativno ravnopravno da parira ostalim mnogo vecim igracima.

MadScientist
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Pet, 28. Maj 2010. 14:17
:: Alcatel OT 995
:: Nextbook Premium7 SE
Kontakt:

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od MadScientist »

Slazem se, kraj ZTE, Huaweia, Alcatela, Lenovo, DaPeng, Amoi, Yiayu... nema mesta i za kineske klonove Samsunga, Applea i pogotovo Nokie :)

DukeofSerbia
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Pon, 15. Okt 2007. 19:32
:: ZTE V987
Lokacija: Sombor

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od DukeofSerbia »

Ma koji DaPeng, to je kloner...
:roll:
ZTE V987 Grand X Quad + SanDisk Ultra microSD 8 GB

MadScientist
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Pet, 28. Maj 2010. 14:17
:: Alcatel OT 995
:: Nextbook Premium7 SE
Kontakt:

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od MadScientist »

Ne tako davno sam pročitao da izbacuju svoja dva modela telefona, mada nisam znao da i dalje proizvode kopije. Znam da su pre pravili one kopije iPhonea sa dodatnom tastaturom kao onaj model T5000 koji je bio poprilicno dobar :) Mada sad vidim da u ponudi imaju i S4 kao i iPhone5 :)

rafai
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 09. Sep 2013. 15:41
:: s4 replica 100% air
:: http://www.kupujempr

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od rafai »

ivan131313,

Jesi li mozda uzeo tu repliku S4 ? :)
Posto i ja planiram da je uzmnem, samo zelim da cujem iskustvo necije.

ivan131313
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2013. 20:09
:: s3

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od ivan131313 »

Evo sada sam uzeo tu repliku i odlicno sljaka 12000 na novom pravom antutu dobija. Upitanju je mtk6572 dual core na 1.3ghz . Placen 140e , a imas i mtk6589 modele oni su oko 180e. Sve ispod te cene su uglavnom oni lazni antutu testovi gde je dual core mt6577 ili 6572 , a ne 6589. Ja sam zadovoljan ovim telefonom.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od ~Arkan~ »

Ima i moj drug tu repliku sa mtk6572 procesorom,šije ga moj Idol svuda,kamera tek očaj,ekran isto,air senzor nije zanimljiv posle nekoliko dana. A i koči,ima samo 512mb ram-a,i internet je stalno na edge,nikako da mu sredim to. A i vizuelno ne izgleda kao original s4,mogu iz aviona da vidim da je replika. Jedino što se manje greje od originala! :D :D :D

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od Chobby88 »

3g mu verovatno ne radi jer ne podrzava nasu wcdma frekvenciju i to neces nikako namestiti.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Jel vredi ovo Najbolja kopija S4

Post od ~Arkan~ »

Chobby88, ma podržava, i ima da se izabere,ali kada kliknem ono me opet vrati na edge!
Pokušavao sam svašta,ali to nikako nisam uspeo da mu namestim.
Isto i Accu weather widget ne podržava srpske gradove,tako da ništa ne vredi, ja sam na Idolu ubacio i s4 launcher i accu weather widget i s memo i s voice,ali samo usporava telefon.

Odgovori