iPhone kopija

ogishmex
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 08. Okt 2014. 09:19
:: iPhone 5s

iPhone kopija

Post od ogishmex »

Cao ljudi, ja sam inace nov na ovom forumu i zeleo bi da podelim utiske sa vama a takodje ako moze i mala pomoc :)
Kupio sam od nekog lika iPhone 5s Full do j**a za 100e i 100e na cekanje za nekih mesec dana..
Kad sam dosao kuci krenuo sam da ga cackam i shvatio da je to obicno go*no kinesko koj u sebi ima celih 12 mb (Kad ga stavim na USB u my computer mi pise 12 mb, a na telefonu pise u 'About' 16gb, kad otvorim prozor za brisanje app pise 350 mb) celokupne memorije bez SD karticu. Ps. od tih drugih 100e videce k****.
E sad me zanima dal ima mogucnost da se stavi SD kartica ili tako nesto, posto na ovaj telefon ne mogu da stanu ni 10 slika, i da li postoji neko obaranje sistem androida pa da ga reinstaliram? (Pokusao sam Restart telefona ali nista ne pomaze..)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone kopija

Post od sugarcoated_ass »

For f**k's sake... Pa dje ti bio mozak pa da uzmes to cudo?! Jesi zaista mislio da mozes uzeti iP5s za te pare ili si znao da je kopija, ali ne i da je toliko sra*e? :uhuh:

Pored toga, vec ako i pomislis da mozes uzeti tel. za te pare, provera se radi odmah, a ne kad dodjes kuci!

E sad... Ovo sto si napisao apsolutno nam nista ne znaci, a 100% nema sanse da bilo sta na njemu odradis. Zato lepo to cuno daj nekom dedetu da se igra, a za onih preostalih 100€ kupi neki slabiji, ali konkretan uredjaj (Lumia 520, Xperia M ili sl.).
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Sre, 08. Okt 2014. 16:10, izmenjeno 1 put ukupno.

knezevic76
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 13:35
Kontakt:

Re: iPhone kopija

Post od knezevic76 »

Ne možeš sad ništa

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: iPhone kopija

Post od Green »

Meni je cudno da jos uvek postoje ljudi koji se mogu navuci na te bezvredne kopije, pored toliko telefona normalnih proizvodjaca i toliko prodavnica, pouzdanih prodavaca na internetu, poznanika i prijatelja...

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: iPhone kopija

Post od artifex »

Pa tu je tebi odmah trebalo biti sumnjivo sto je cena uredjaja 200 evra...

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: iPhone kopija

Post od El Laki »

@ogishmex Zašto druže? Šta to uradi? :( nema sad, bacio si 100e apsolutno. Tj da si bacio možda bi neko pokupio ovako si ih dao prevarantu

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: iPhone kopija

Post od acamatic »

Bas bukvalno neces moci nista da odradis sa tim,moze samo da ti stoji kao ukras ili kao sto neko rece da se deca igraju.A mislim da je najbolje da tog sto ti je prodao vatas za gusu da ti vrati pare ako ti nije napomenuo da je kopija,bezobzira sto ti to nisi provalio.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone kopija

Post od Azimuth »

Vidi pre svega da mu vratiš telefon a uzmeš pare nazad. Usput, prijavi policiji svoj slučaj.
Možda ti se i posreći pa izvučeš pare nazad. U svakom slučaju, ovo ti je prilično skupa škola.
I čoveče, kako si mogao da poveruješ da ti neko ne samo upola cene daje telefon, nego čak pristane na to da mu iz dva dela platiš.
Jel poznaješ tog lika? Znaš nešto o njemu? Organizuj par drugara pa mu otiđite u kućnu posetu ;)

Challenge
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 11. Jun 2013. 16:06
:: BlackBerry Z30
:: Nokia E72

Re: iPhone kopija

Post od Challenge »

C,c,c... nagovarate čoveka na zlo. Kakve crne kućne posete! Isplati čoveku šta duguješ. U naturi. 8)

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Одг: iPhone kopija

Post od Ledjo »

Te posete mnogo skuplje od tog telefona mogu da te kostaju, advokati, sud i na kraju najverovatnije presude u njegovu korist. Pitaj ga lepo da ti vrati 100e a ti njemu telefon, ako nece prodaj taj za 50e ili koliko vec i naravno neuplacuj drugu polovinu.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone kopija

Post od Azimuth »

Kome da proda to čudo za 50€ koje ne vredi ni 500 din?
Pa onda treba njega neko da vija itd. Batali to odmah.
Ako neće da se cima, a ja bih se cimao dok taj ne zažali što su ga napravili, onda neka se pozdravi sa 100 evrića i kraj priče.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: iPhone kopija

Post od Coni »

Ja mislim da pojuriš tipa, kaži da si obmanut. Ili stavi na oglase za 50 evra i napomeni sve kako je. I nemoj deci da daješ da se igraju, ko zna koliki je SAR.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: iPhone kopija

Post od bata bogdan »

Da ne bi dolazio u neprijatnu situaciju dalje, lepo nazovi lika da se nađete i kazi nemaš ostatak da mu platis , vratiš mu fon i on tebi pare...normalnim tonom i razgovorom.
Ako ipak na to ne pristane...traži drugo rešenje koje mislis da a je najbolje za tebe da izvučeš pare...
Huawei

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone kopija

Post od sugarcoated_ass »

Dobra ideja, ali je pitanje da li ce mu se taj ikada vise i javiti... Pazi, 100€ za to sr**e opet nije mala para, a lik ne verujem da je toliko glup pa da konta da se nece provaliti sta je prodao.

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Одг: iPhone kopija

Post od Ledjo »

Taj sto ti je prodao, sigurno zna da te vredi manje od 100e i pare od njega najverovatnije neces da vidis. Zato sam i rekao da prodas kao kopiju za koliko mozes da barem budes sto manje u minusu

Challenge
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 11. Jun 2013. 16:06
:: BlackBerry Z30
:: Nokia E72

Re: iPhone kopija

Post od Challenge »

Ljudi, kako ne shvatate da je 100 evra odmah, a 100 evra kasnije samo fora kojom se služe ovejani prevaranti da bi stekli poverenje kupca. Tako je jedan lik iz unutrašnjosti prodavao šećer u velikim količinama. Došao kupac iz Beograda, seli u kafanu popili piće i kupac daje pare, a on mu vraća pola para i kaže ostatak ćeš platiti kad utovariš. Popili po još jedno piće, prevarant otišao do toaleta, pa kroz prozor i džada. Prevara nije prevara ako ne deluje ubedljivo.

Odgovori