Oukitel proizvodjac

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Oukitel proizvodjac

Post od sugarcoated_ass »

nicolas.bernic napisao:,zasto ljubi ne bi saznali o nekim novim markama, izuzev samsunga i iphone-a, koji su preplaceni :)
Brate, Huawei. Samo to mogu reći. Da sam znao ranije šta je, ne bih pipnuo ništa drugo. [emoji14]
Odlična alternativa navedenim. ;)

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Green »

Već sam napisao, kupi već jednom nešto od tih novih marki, iznesi utiske pa će ljudi možda više da se zainteresuju. U šta sumnjam, jer su modeli pijačarski đubar.

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Re: Oukitel proizvodjac

Post od nicolas.bernic »

Ko zna, mozda budes te srece, a ako ne, Oukitel U7 plus je pusten u prodaji sada, i ima dosta dobre specifikacije, pogledajte i sami na netu http://www.oukitel.com/products/u/u7-plus-52.html .... Može se kupiti i online, ako se okuražite http://bit.ly/2aTGx0b , ili ako imate sreću, osvojite ga https://www.facebook.com/oukitelmobile/ ... 4964253730 :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Oukitel proizvodjac

Post od sugarcoated_ass »

Ali svaki post je čista reklama... znači ne verujem. [emoji38]

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Oukitel proizvodjac

Post od znemanja »

@nicolas.bernic, ne vidim ni svrhu ni smisao tvojih postova, tvrdiš da je nešto dobro, a to nisi lično koristio. Svaki post ti je tipična reklama ovog brenda.
Ako smatraš da prave kvalitetne telefone, slobodno kupi neki model i napiši utiske iz prve ruke.
U suprotnom, ubudiće će ovaki postovi koji su čista rekama biti izbrisani.


Sent from my Galaxy S7 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Green »

^ E to! Bravo Nemanja... 8)

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Oukitel proizvodjac

Post od probotzor »

ma samo prestanite da odgovarate, na benchu se niko nije upecao, pa je prestao posle dva posta

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Evindzer »

Ma, nema veze, neka piše čovek, pogledaćemo ako nas zanima, ako ne - nećemo. Jesu mu postovi kao da radi za Oukitel, ali iskreno sumnjam da je tako, jer bi onda reklamirao sebe kao posrednika u prodaji/prodavca/uvoznika telefona. Pošto nije tako, mislim da je u pitanju samo neki entuzijasta koji na pomalo pogrešan način iskazuje svoj entuzijazam. Meni lično ne smeta, a informacije koje postavi pogledam iz radoznalosti, kao i mnoge druge stvari koje nađem na netu.

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Oukitel proizvodjac

Post od probotzor »

mozda imaju neki affiliate program pa mu je ovo nacin da se izrazi

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Evindzer »

Možda, ali u tom slučaju, ja bih naglasio o čemu se radi, da ljudi znaju šta da očekuju.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Green »

Ma kakav crni entuzijasta. Da je lik kinez pa možda, naložio se na tamo neke podrumarske Oukitele koje sklapaju deca.
Sad nam samo fali neko ko će da reklamira neke slične indijske budalaštine od 50 dolara.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Evindzer »

Evo, ja ću rado, ako mi plate par stotina evra mesečno. :D

nicolas.bernic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 22. Dec 2015. 01:12
:: ZTE Blade V

Re: Oukitel proizvodjac

Post od nicolas.bernic »

Evindzer napisao:Ma, nema veze, neka piše čovek, pogledaćemo ako nas zanima, ako ne - nećemo. Jesu mu postovi kao da radi za Oukitel, ali iskreno sumnjam da je tako, jer bi onda reklamirao sebe kao posrednika u prodaji/prodavca/uvoznika telefona. Pošto nije tako, mislim da je u pitanju samo neki entuzijasta koji na pomalo pogrešan način iskazuje svoj entuzijazam. Meni lično ne smeta, a informacije koje postavi pogledam iz radoznalosti, kao i mnoge druge stvari koje nađem na netu.
Hvala ti :) Ja saljem sta god da nadjem ukoliko nekog interesuje, koga ne interesuje ne mora da gleda, naravno, ni ja ne gledam sve sto se postavlja po forumima. Izvinite ako sam nekog uvredio ovim mojim sadrzajima, ali nisam imao nikakve lose namere, samo cista informacija. Voleo bih da radim, da mi plate barem, ili posalju makar besplatan uredjaj, posto nisam pri parama da kupujem, vec samo gledam :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Green »

Nikog ti ovde nisi ničim uvredio, ne radi se o tome, već o činjenici da pišeš kao da si zastupnik Oukitela za Srbiju. Da je poznat i priznat proizvođač, možda ti niko i ne bi toliko zamerio. Takođe, da imaš neki njihov telefon pa da napišeš impresije. Ovako ispada reklama, a za tako nešto moraš da platiš vlasniku sajta.

Wlj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2016. 15:03
:: lenovo k 5000

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Wlj »

E,pozdrav svima.Mene je ovde privuklo to sto Oukitel ume da stavi u telefon bateriju od 7000 a i 10000 mah a to mi je uvek bio prioritet. Hteo sam da pitam da li neko ima iskustva sa oukitelom k 10000 i da li moze da se nadje negde kod nas a da ne mora da se plati pdv i tako to... :)

Wlj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Čet, 15. Sep 2016. 15:03
:: lenovo k 5000

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Wlj »

Pozdrav,ovaj U13 pro mi je jako zanimljiv. Ima dobre karakteristike,ali je pitanje kako ce to sve raditi u praksi. Za sada je kod nas dostupan K10000 pa sam hteo da pitam da li neko ima iskustva sa njim i kakva su...

darkman
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 165
Pridružio se: Uto, 19. Jul 2016. 14:31
:: lgl70

Re: Oukitel proizvodjac

Post od darkman »

Ovi najavili neki telefon K8000 sa baterijom od 800 mAh, 5.5 Samsungov AMOLED, 4GB ram/64GB storage, MT6750T Octa-core Cortex A53 1.5GHz, 16MP/2MP dual rear camera, 13MP front camera, 9V/2A Fast Charge...eto.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Evindzer »

800 mAh je malo mala baterija. :D :D

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Green »

Verovatno je čovek mislio na 8000. A realno je to kapacitet od jedva 4000. Što nije loše, ali daleko od 8000. Mada, možda i grešim, možda je taj Oukitel revolucija. :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Oukitel proizvodjac

Post od Evindzer »

A možda je baterija od 800, ali je optimizacija takva da drži kao 4000. To bi bila revolucija. :D :D

Odgovori