Land Rover Explore

vidramon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 29. Maj 2015. 21:48
:: Nokia Lumia 520

Land Rover Explore

Post od vidramon »

Ljudi zanima me da li je iko imao ovaj telefon kako se pokazao prvenstveno ?
Vidim da ga ima za 225e sto je mnogo jeftinije od Cat telefona sa slicnom specifikacijom...
Ne mogu nigde da pronadjem nista shvatam da nije nesto prodavan ali eto ako iko ima neke utiske da li ga uzeti i da li radi kako treba..

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Land Rover Explore

Post od Green »

Ovde na forumu 99% clanova su entuzijasti. Posto ta budalastina od Land Rover telefona ni u kom slucaju nije model za entuzijaste, niko ga nije imao. Ne bacaj pare na gluposti. Za tu sumu kupi neki Xiaomi.

vidramon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 29. Maj 2015. 21:48
:: Nokia Lumia 520

Re: Land Rover Explore

Post od vidramon »

Brate da li si realan kakav Xiaomi kakvi bakraci, telefon koji se kupuje je potreban da bude na foru Cat-a, znaci zastitni telefon otporan na padove, vodu, prasinu i slicno. To je isto ja kazem treba mi traktor ti kazes kupi formulu...

Cat je previse skup sa iole boljim karakteristikama da to nesto radi lepo, nasao sam ovaj sa mnogo dobrim karakeristikama na papiru ali se pitam da li je neko uzimao i kako zapravo radi, da li baguje i slicno..

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Land Rover Explore

Post od Green »

Prvo, postavio si temu tamo gde ne treba. Ima sekcija "Poredjenje" gde se informise.
Drugo, nisi napomenuo da ti je bas ovakav model potreban. Niko ovde nikome ne cita misli.

Trece, kazu da ako zelis u avanturu, kupi Land Rover. Ako zelis i da se vratis, kupi Toyotu Land Cruiser. Verujem da je slicno i sa tim telefonom.
No, odluka je na tebi. Niko na ovom forumu nema, niti je imao pomenuti model.

vidramon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 29. Maj 2015. 21:48
:: Nokia Lumia 520

Re: Land Rover Explore

Post od vidramon »

Ja ga ne zelim porediti ni sa cim, samo videti da li ga je iko imao i iskustva sa istim kako radi i slicno.
Ako trazim taj telefon znaci da me bas on zanima ili neki na tu ''foru'' opet kazem trazim traktor a ne formulu, dva potpuno razlicita pojma i sveta.
Ne zelim da verujem u pretpostavke, bacanja pasulja to mogu i sam da odradim i zakljucim. Postavio sam temu u nadi da je neko kupio taj telefon i da moze da iskomentarise i pomogne, sve sto sam do sada dobio je cist spam, tako da te molim da vise ne doprinosis ovoj temi, ako bude neko imao iskustva iz prve ruke javice se da kaze ako ne nikom nista.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Land Rover Explore

Post od Green »

I dalje smatram da bi bolje bilo uloziti pare u neki Xiaomi. 8)

vidramon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 29. Maj 2015. 21:48
:: Nokia Lumia 520

Re: Land Rover Explore

Post od vidramon »

Brate ja se nadam da ti trolujes inace nesto nije u redu.
Imam Mi 9t, telefon koji treba da ima zastitu ne kupujem za sebe nego za komsijinog kolegu, covek je kamiondzija i drvoseca, taj saomi bi preziveo kod njega 7 dana ! Covek ostavi koliko puta telefon na kolima, krene telefon spadne sa kola, kada se seti da ga nema ode da ga trazi.. ispada mu xx puta, otvara pivo sa telefonom, upada u vodu.. Planira da ide preko pa ce mu trebati neki bolji telefon za viber, navigaciju i slicno..

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Land Rover Explore

Post od Joxy »

Tesko da ces docekati komentare ovde vezane za taj model.
Moj savet bi bio da ipak uzme neki CAT ili ako zeli dobar mob, a da je na taj neki CAT fazon, neka baci pogled na Galaxy Active seriju - Galaxy S8 Active npr, S835 + 4k mAh, vrlo fina kombinacija.
S tim sto se ti modeli tesko nalaze kod nas, ali pretpostavljam da je i sa tim Land Roverom isti slucaj.

vidramon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 29. Maj 2015. 21:48
:: Nokia Lumia 520

Re: Land Rover Explore

Post od vidramon »

Pa nema ih nigde to je problem, pa sam se nadao da je neko kupio pa da kaze is prve ruke ono sto sam procitao od preko ili radi ok ne znam sta ovi ostali pricaju ili baguje, e sada kome verovati...

Limit je nekih 220-230 eura, koliko i kosta ovaj Land Rover, da je klasican telefon lako bih Xiaomi i cao.
Cat S31 je 200e ali sta mozes da ocekujes od Snapdragon 210 i 2 GB rama, grafika nije bitna igrice se tu nece igrati + 4000 mAh..
Onda sam slucajno naleteo na ovaj Land Rover za 225e koji nudi za te pare bar na papiru Mediatek Helio X27 i 4 GB rama, bolje kamere na papiru takodje, rezoluciju ekrana + 4000 mAh..

Ni ja do sada nisam cuo za ovaj telefon sasvim sam slucajno naleteo, pa sam zato i pitao.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Land Rover Explore

Post od znemanja »

Ti no name kinezi su za izbegavanje, retko ko sa foruma uopšte kupuje takve uređaje i manje više to su smeće uređaji. Mnogo bolje rešenje je kupiti klasičan telefon, poznatog proizvođača i kupiti neki ruged case koji će zaštititi telefon od padova, prašine i sličnih ekstremnih situacija.
Recimo ovakav case može da zaštiti bilo koji telefon, na videu je prikazano kako to izgleda sa iPhone XS max, ali ovaj prouzvađač pravi ovakve case-ove i za Samsung, Xioami itd.

https://youtu.be/HspaTohyNbU

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Land Rover Explore

Post od Green »

Onda je neka ocuvana Nokia 3310 najbolje resenje. Tesari su njome zakivali eksere, na primer, tako da gospo'n drvoseca nece imati problem pri otvaranju piva i slicno. A za Viber i navigaciju, uvek moze neki Xiaomi.

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Land Rover Explore

Post od brankisha »

Moze i dva.

Sumnjam u kvalitet tog imena. Sigurno je kinez u pitanju. Cudno je da imaju samo jedan model.

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

vidramon
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Pet, 29. Maj 2015. 21:48
:: Nokia Lumia 520

Re: Land Rover Explore

Post od vidramon »

znemanja napisao:Ti no name kinezi su za izbegavanje, retko ko sa foruma uopšte kupuje takve uređaje i manje više to su smeće uređaji. Mnogo bolje rešenje je kupiti klasičan telefon, poznatog proizvođača i kupiti neki ruged case koji će zaštititi telefon od padova, prašine i sličnih ekstremnih situacija.
Recimo ovakav case može da zaštiti bilo koji telefon, na videu je prikazano kako to izgleda sa iPhone XS max, ali ovaj prouzvađač pravi ovakve case-ove i za Samsung, Xioami itd.

https://youtu.be/HspaTohyNbU

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Ovo je jako zanimljiva stvar, medjutim postoji par problema, skupi su, nema ih ovde u nabavci. Precesljao sam malo ovde gotovo da nista nisam nasao.
brankisha napisao:Moze i dva.

Sumnjam u kvalitet tog imena. Sigurno je kinez u pitanju. Cudno je da imaju samo jedan model.

Sent from my SM-G950W using Tapatalk
Ima jos nekih modela, ali se teze nalaze evo recimo ovaj :

Slika

Navodno ih radi Bullitt Group, koja radi Cat telefone.
Evo ovde ima jasno da se vidi na njihovom sajtu pod partnerima : https://bullitt-group.com/brand-partners/ ( Currently Bullitt Group holds global licenses from Caterpillar Inc, Eastman Kodak and Land Rover )

Tako da smatram da ne treba sumnjati u kvalitet imena, nego jednostavno kako je to napravljeno da radi i kako zapravo radi, mnogo je podeljenih misljenja sto sam naisao tako da nisam pametan. A pratim i svaki dan neki polovan ako izadje trenutno sam nasao Cat S41 i S60 za 210 i 235e sto je isto macka u dzaku, jednostavno nisam pametan, a treba nesto da uzme ove sedmice..

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Land Rover Explore

Post od bestboy »

Има ово смеће ако се неком бацају паре. :lol:
https://www.google.com/search?q=LAND+RO ... e&ie=UTF-8
Слобода или смрт

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Land Rover Explore

Post od sugarcoated_ass »

Ah, da.. Vidim da je ovo još jedna od onih tema: "Odluka je već doneta, samo treba neko da me potapše po ramenu i kaže da sam dobro izabrao." [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Mi ti ovde možemo samo dati odgovor isto onako kako ti možeš naći informacije na Googlu. Napravio sam časkom search, vidim gomilu nezadovoljnih ljudi sa Cat i LR telefonima što se tiče softverskih bugova i servisiranja kada dođe do kvara. Ja bih to zaobišao.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

monac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Čet, 08. Apr 2010. 16:27
:: Iphone SE 32GB
:: Iphone 4s 16GB

Re: Land Rover Explore

Post od monac »

bestboy napisao:
Uto, 11. Feb 2020. 23:04
Има ово смеће ако се неком бацају паре. :lol:
https://www.google.com/search?q=LAND+RO ... e&ie=UTF-8
Baterija meni drzi po 10 dana u standby posle skoro 2 godine.Placen 1800din.Sluzi mahom za slusanje radija par sati.Inace baterija je sastavljena od 2 laptop 18650 baterije skinuo sam malo foliju pa video i moze se prepakuje ili se uzme novi telefon.

Odgovori