Qtek 8500 - HTC Star Trek

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Qtek 8500 - HTC Star Trek

Post od b_udder »

ovo je zanimljiv koncept - tanak, a funkcionalan (smartphone) ... za razliku od v3 ;)
..... ne znam za razliku u tastaturi ali obe verzije nose isti naziv...

Slika
Slika
Slika

Slika

Specifications

Platform
Stylish Thin Clamshell Smartphone
OS: Microsoft Windows Mobile 5 Smartphone

Dimension
98.5mm x 51,4mm x 15,8mm
Weight: 99 g with battery pack

Processor/Chipset
TI OMAP 850, 200MHz

Memory
ROM: 64 MB
RAM: 64 MB
Main LCD Module

Main LCD
2.2" 240x320 dots resolution
65k colors TFT LCD with white LED backlight

Second LCD
1.2" 128x128 dots resolution
65k colors TFT LCD

Quad-band 850/900/1800/1900

1.3 Mega Pixels CMOS
Support sub-display self-capturing

Standby: 100 - 150 hours
Talk: 2,5 - 5 hours

Bluetooth
ActiveSync
HTC specific connector (12 pins, Slave USB, Power IN, Audio)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Lep, elegantan, a jednostavan dizajn ...verovatno ce naci svoje poklonike medju poslovnim ljudima... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Roy Fokker
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 288
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:39
Lokacija: Podgorica

Post od Roy Fokker »

ninolina napisao:Lep, elegantan, a jednostavan dizajn ...verovatno ce naci svoje poklonike medju poslovnim ljudima... 8)
Ako isprate normalnom cijenom, ne samo među njima... otkidam na ovakve stvari. Jedino ne piše za memorijsku karticu.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

izgleda da sam zaboravio da kopiram podatak za karticu
microSD (TransFlash)
http://www.gsmarena.com/qtek_8500-1483.php

poz...

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

zaista je lijep , a i funkcije su mu dobre , dobar je telefon :roll: , a kao sto kaze Roy Fokker, " Ako isprate normalnom cijenom, ne samo među njima... otkidam na ovakve stvari ".... pa da malo isprobamo i WM 8) :wink: :D

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

ova prva varijanta se prodaje kod mene u izraelu kao Imate smartflip za oko 850 eura!!!!!! :blinky: :o :smutny:

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Sjajno. Stvarno jako lepo izgleda. Nije da se sad ložim da promenim fon, možda je nedostatak informacija u pitanju ali mi se čini da su WinMobile telefoni kompatibilniji jedni sa drugima od Symbiana. Kod ovih drugih ima dosta programa koje noviji ne podržavaju, a kada se pojavi varijanta za njih onda su mnogo zahtevniji (kao kod desktop windowsa).

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

iMate, qtek... sve je to HTC.... ali to je ipak puno para ... zar je moguce da je skuplji od 9100, s200 i 8310? ..... dobra stvar je sto su i Symbian telefoni sve kompaktniji .... ako izuzmemo mali displej, 5500 ima prihvatljive dimenzije...

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

araphel napisao:ova prva varijanta se prodaje kod mene u izraelu kao Imate smartflip za oko 850 eura!!!!!! :blinky: :o :smutny:

850e , pa jesu li oni normalni , pa za te pare mozes uzeti 3 nokie n70 i jos da ti ostane jos malo kesha a koji je po meni i bolji od ovog Qtek 8500 - HTC Star Trek :o :wacko: 8) ;) :D

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

E pa ja vam mogu reci da se meni ovaj mobilni uopste ne svidja :P :P :P Cak mi i bezveze izgleda,funkcije mu nisu lose ali ga nikada nebi uzeo.Bas me zanima kako ce proci na trzistu :wink:
MNJIH!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

da se razumemo, ovde i n70 koshta oko 500 evra!a k-jam i tome slichno se krecu od 1000 dolara do 1000 evra tako da je cena kao ok,ali je i dalje pljachka!mrzim shto su telefoni ovde skupi!!! :x

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

meni je izgled na nivou ali display je ocajan,mali,sugav a mogli su bukvalno duplo veci da stave ...dizajn je ok :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

fain2daniel, to za displej stoji ...... problem sa malim displejima, a pogotovo sa visom rezolucijom je ne samo u tome sto su pixeli sitni za gledanje vec i sto najmanja ogrebotina dosta kvari vidljivost...

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Jooj, na motoroli mpx220 je mali displej, jako nezgodno stvarno... Bolje je imati veci sa manjom rezolucijom... preglednije je.
...shit happens... keep d smile!

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

"Windows mobilni telefoni, tipa SDA Music, VPA Compact ili XDA Neo, proizvodi HTC sa Tajvana, iako su ih prodavali Vodafone i O2. Ovaj azijski proizvodjac mobilnih telefona po prvi put ce nastupiti na trzistu pod svojim imenom i predstavice STRTrk-cita se Startrek-sledecu generaciju Windows telefona. Uredjaj koji se zasniva na operativnom sistemu Windows Mobile 2.0 ima tanko kuciste i ravnu tastaturu, izgleda vrlo moderno, a izradjuje se u crnoj, srebrnoj i pink boji.
Ovaj EDGE telefon sadrzi Bluetooth, kameru sa rezolucijom od 1,3 megapiksela i prosirivu memoriju. STRTrek bi trebalo da ima serijski broj Qtek 8500, a njegova cena bice cak 500 evra!"

pa ti sad gledaj! :D

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

dulentse
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 01. Jul 2006. 22:53

Post od dulentse »

Zanimljivo! Ko voli preklopnike, naravno. Ja sam se do sada nekako uvek zentao da ce da mi se preklopnik raspadne u ruci :) Bas sam selja, izgleda...

vlaki
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 484
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 00:22
:: SG Note II
:: Nokia 6630
Lokacija: Zemun

Post od vlaki »

"Ja sam se do sada nekako uvek zentao da ce da mi se preklopnik raspadne u ruci Bas sam selja, izgleda..."
:lol:
ako si ti selja, onda sam i ja... i ja imam takav osecaj, zato i ne volim phonove na preklop...
nekako su mi nesigurni... :dry:
ali izgledaju shmekerski, nemam rechi... :wink:

Pozz! 8)
"Trgovanje bez oglašavanja je kao namigivanje devojci u mraku - vi znate šta radite, ali drugi ne." - Salvador Dali

Odgovori