Novi Sharp

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Novi Sharp

Post od slavisaj »

Slika

The new Sharp 810SH is fully compatible with W-CDMA and GSM networks and boasts an elegant clamshell make. The phone brags 2.4″ 262k color display with VGA resolution of 480 x 640 pixels, a microSD memory card slot, MP3 player, 2-megapixel camera and Bluetooth support.

To talk about your data security, the Sharp 810SH features smart built-in face recognition that allows access only after it verifies your face using its camera. No words on pricing and availability. Available in six eye pleasing colors

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Mislim ono, sharp, ovo ono... Ne bi me cudilo izbace telefon sa i face i eye finger print recognition ili telefon sa vishe od 10mpix kamerom. To su japanci, kod njih nema cile mile. Ozbiljna firma, ozbiljan posao.

Sharp >>>>> ALL !!!!
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Dario napisao:Ne bi me cudilo izbace telefon sa i face i eye finger print recognition...
Chini mi se da ima neki telefon koji ima finger recognition.... ;)

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

Dexter,
pantech GI100 ako se ne varam!

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Rekao sam da od sharpa me nista ne bi cudilo da izbace (cak i nesto sto deluje ekstra nemoguce).
Inace znao sam da postoji telefon sa finger print recognition.

Btw ja bih voleo da vidim kako izgleda display VGA rezolucije tako malih dimenzija :) Mora da j*** keve :D
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

http://i.gsmarena.com/ii/reviewsimg/3gs ... na_003.jpg
http://i.gsmarena.com/ii/reviewsimg/3gs ... na_006.jpg

poshto cenim da neces imati prilike da vidish skoro vga display......ovo su slike shapr-ovog! :wink:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

mixxx, fascinantno :wacko: kada ce to cudo kod nas.... :(
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Odgovori