HTC S710

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

HTC S710

Post od Lampash »

Imam neku ponudu za ovaj tel (oko 270e) pa me interesuje je li to puno novca i ima li neko ovaj uredjaj?Po specifikaciji je stvarno dobar i mozda grijesim ali me nesto brine ovaj slajd... :unsure:
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

po meni nije nesto ali sobzirom da je noviji model ja mislim da nije skupo,ekran na dodir,procesor na samo 201 MHz,64 mb rama su po meni nedostaci,ali ako je to sto trazis nevidim razlog da ga neuzmes
Slika cena novog na nasem trzistu je tacnih 499evra
Poslednja izmena od tekt u Sre, 14. Nov 2007. 05:59, izmenjeno 3 puta ukupno.

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

sta da ti covek kaze.. kao prvo telefon nije uopste skup ali.. sta tebi treba.. jer, ovo je prvenstveno poslovni model tako da, i nemozes ocekivat bas da bude multimedialan ali ipak mislim da je 2mp kamera dovoljna na njemu

da se mene pita, ja da imam te pare ja bi ga odma uzeo bez razmisljanja

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

Napalm death,ne lozi me,svakako sam se primio na njega kao shiparica! :lol: Prvo,moze cak i na rate(tad bi bio malo skuplji..)a telefon bukvalno ima sve sto mi treba ali sam skeptican u vezi ovog slajda,jbga!Nekako je njezan,sta znam...Bio je kod mene 10ak minuta,nisam ga palio jer nije imao bateriju pa nisam mogao provjeriti kako radi...Joj,sta ciniti?!
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

A da cuveni slajder koji mene odbija od Qtek 9100 i 9600 modela :chytry: odmah da ti razlupamo sve aluzije flat kabel kod ovakvih modela moze laganica da rikne. Druga stvar je sto delova, baterija i punjaca ima samo u ovlascenim prodavnicama po jako nepopularnim cenama (flat je oko 3500 din za Qtek 9600 npr i slicno) tako da ako vec zelis neki HTC model gledaj da bude monoblok.
5130+Koss the plug....

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Lampash, ma ne lozim te.. i sam ganjam da uzmem HP iPaq 610 (sto ti ga dodje dosta slicno ovome) i stvarno da imam priliku uzeo bi taj model ..i onako, da je ne znam ti koliko dobar ili koliko los, necu ga nosati citav zivot, promenit ce se.. sto se tice flat kabla..p a mogucnost daotkaze na njemu je ista koliko i na svim samsung, motorola, SE preklop ili slide telefonima.. mislim, ne ide to bas tako

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

I ja sam trazio 610ku,ali jos uvijek nije dosla na nase trziste.A od telefona sam odustao,ispostavilo se da je bio na servisu zbog problema sa softverom,zato je bio tako jeftin. :smutny: Posto radim u firmi koja se bavi IT biznisom,izmedju ostalog prodaje i PDA i slicne uredjaje,znam da mu je cijena u prodaji skoro 500e..Ako nam stigne 610, ili jos bolje HP iPAQ 910c,definitivno uzimam,makar mi dozivotno odbijali od plate! :wink:
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ma i trebalo je bit sumnjivo zasto je bas toliko jeftin.. samo steta, bas me zanimalo kakvo je to cudo iz prve ruke

Neesha
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 20:36

Post od Neesha »

ma i trebalo je bit sumnjivo zasto je bas toliko jeftin.. samo steta, bas me zanimalo kakvo je to cudo iz prve ruke

Odgovori