HTC Tattoo

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
markonato
Banned
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 09. Jun 2010. 07:05

Post od markonato »

Čitao sam i na ovom forumu da pojedinci imaju problem sa jačinom signala... primjetio sam da se to isto i kod mene dešava i isključio sam 3G odnosno išao sam na gsm only i sada je jačina full, a prije 30 sekundi je bila 1 linijica :wink:
Nokia Lumia 820

mistik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 16. Jan 2010. 19:41

Post od mistik »

imam problem sa stalnim pucanjem wifi mreze na tatoo-u, kako to da ispravim, ili je problem do telefona....5 minuta radi odlicno pa pukne i moram da se diskonektujem, pa ponovo konektujem da bi radila opet..

Master Joda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Sre, 16. Jun 2010. 16:30
:: iPhone 8 Plus
Lokacija: Novi Sad

Post od Master Joda »

@mistik ja nemam takvih problema. Wifi mi radi dosta dobro i sto je najvaznije stabilno. Jel to tvoja kucna wireless mreza? Probaj na nekoj drugoj mrezi, nekoj javnoj (npr. kafic).

mistik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 16. Jan 2010. 19:41

Post od mistik »

da, to je kucna mreza, ali je meni i laptop tako povezan a regularno radi i mreza nikad nije pukla, sto znaci da je ok..ali probacu u kaficu da utvrdim da li je u tome problem..

Mozilla Firefox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 19. Jan 2010. 19:44
:: Motoluxe
Lokacija: Novi Sad

Post od Mozilla Firefox »

I ja imam problema sa signalom kao markonato cas je tu cas nije i kad nema signala a zovem nekog nista se ne desava dok ne dodje signal :x :x :x
HTC Tattoo_____N 95 8gb

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od Ivan Cirkovic »

U sustini sve vise ljudi pocinje da se zali na male nedostatke...E,sada da li su software-ski ili hardware-ski ko ce ga znati.Sve u svemu telefon je mnogo los i osecam da im je ovo bila probna verzija telefona,to jest test.Puno ljudi se zali na dugmice,signal,pucanje wifi konekcije i itd...Strasno koliko je android jos sitan u odnosu na ostale telefone i operativne sisteme kao sto je win mobile 6.5...

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

Ivane hajde bre vec jednom prodaj taj telefon i uzmi neki symbian ili sta god...meni nije jasno sta radite sa tim telefonima....mene sluzi perfektno, imala sam signal svuda.......milsim nadam se da se nece nesto desiti i pokvariti, ali na osnovu dosadasnjeg iskustva iskrena preporuka....meni je fenomenalan ! :D Gomila mojih prijatelja ima Tattoo i niko nema problema niti sa dugmicima, niti sa signalom.... :?
HTC Tattoo

excess
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Čet, 31. Dec 2009. 19:07
:: Samsung Galaxy S III
Kontakt:

Post od excess »

E sad....obzirom da od 2.1 nema nista....

Moze li neko da mi kaze koji program za navigaciju (koji je najbolji??) da instaliram i kako...

Unapred hvala
Sent from Samsung Galaxy SIII GT-I9300 16GB Pebble Blue (Android 4.1.2 Jelly Bean)

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od Ivan Cirkovic »

Za sada ti je najbolji iGo i evo ti uputstvo kako da ga instaliras...

Vodi racuna o velikim,malim slovima i razmacima...Znaci ako omasis neku komadnu moras sve iz pocetka da kucas.

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=55917

Meni telefon super sluzi,nego sve vise ljudi se zali na kvarove i nedostatke ovog telefona...Iskreno ga necu menjati dok mu se nesto ne pokvari kao i ostalima :P

markonato
Banned
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 09. Jun 2010. 07:05

Post od markonato »

Koji je naj najbolji program za blokiranje poziva sa određenih brojeva i obavezno sa skrivenih brojeva....
Nokia Lumia 820

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od Ivan Cirkovic »

Najbolji program za blokiranje poziva je call filter.Koristim ga vec par meseci i odlicno mi odradjuje posao,a jos je i besplatan :D

jooko
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Ned, 29. Nov 2009. 12:36

Post od jooko »

Zdravo svima..)) Imam jedno pitanje..Kako da updtate-jtujem software..?? I kako da podesim Mms i gprs, posto mi nesto ne radi..?! Hvala :)

Marko.85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Ned, 27. Jun 2010. 21:15

Post od Marko.85 »

Instalirao sam iGo ali ne mogu da ga pokrenem, "please insert your sd card containing iGo content files".
Uradio sam root i prilagodio iGo za tattoo.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Post od Ivan Cirkovic »

Ne mozes da ga pokrenes,jer ga nisi lepo krekovao.Znaci moras da kopiras ona dva foldera na sd karticu,pa tek onda da instaliras igo...Zbog toga nece da ti radi.

Sto se tice update-a software-a pisao sam u prethodnim postovima kako.Vrati se nazad par stranica i imas detaljno uputstvo kako se radi update...

excess
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Čet, 31. Dec 2009. 19:07
:: Samsung Galaxy S III
Kontakt:

iGO tattoo

Post od excess »

Ivan Cirkovic napisao:Za sada ti je najbolji iGo i evo ti uputstvo kako da ga instaliras...
Ivane,

link koji si dao nije dobar. Samo prvi fajl je u redu, drugi ne... registrovao sam se i pokusao da pronadjem resenje na XDA developers forumu, ali ... Da nemas ti ili neko drugi lakse i brze resenje...

Unapred hvala.

markonato
Banned
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 09. Jun 2010. 07:05

Post od markonato »

Na starom soni eriksonu imao sam kontakte koje sam prebacio na tattoo... Na soniju mi je bilo recimo za neki kontakt po 4-5 brojeva i tako je sada na htc... međutim sada hoću da dodam novi kontakt, ali ne vidim nigdje opciju da mogu da dodam više brojeva, nego mogu samo jedan + email + adresa itd.... znači meni treba da mogu staviti mobilni, kućni, fax, broj sa posla itd. sve da bude pod jednim imenom zajedno...

Marko.85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Ned, 27. Jun 2010. 21:15

Post od Marko.85 »

@Ivan Cirkovic- nisam nigde ni video da treba da se krekuje...hvala na odgovoru.

@markonato- ides u people/add contact skroz dole kad se spustis (iznad save) imas opciju add more information. Tu ides na phone i imas broj za kucu, posao, fax itd. Mozes ubaciti i vise brojeva za home recimo.

Edit:
@Ivan Cirkovic- sad ne kontam koja dva foldera treba da kopiram na karticu i gde tacno?? Mislio sam da mislis na one dve zip arhive.

Izmenila Ninolina:: nemoj pisati postove jedan za drugim. Koristi opciju Izmeni, i pročitaj pravila foruma.

Jorda
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 421
Pridružio se: Uto, 12. Jan 2010. 22:42
:: Prism Blue S10
Lokacija: San Diego, CA

Post od Jorda »

markonato, kada se nalazis u meniju gde se upisuju informacije o kontaktu (brojevi, mail etc...) ides na kraj i naci ces dugme add, u njemu mozes dodati razne telefone, mail, im, postanske adrese...
:)

xonik
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2010. 16:32

Post od xonik »

Molim nekoga za odgovor. Malopre sam bio u Vip-u i kaze mi tamo menadzer da ja Tattoo zakljucan na mrezu i da ako ga otkljucam onda gubim pravo na garanciju!!! Negde sam na ovom forumu procitao da se garancija gubi samo ako se ubacuju kuvani romovi i sl u tel a ne samim otkljucavanjem. Sta je od toga istina,zna li neko konkretno?

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Pa naravno da otključavanjem gubiš garanciju, ali ja nisam baš siguran da je tattoo zaključan (pošto ni jedan drugi htc nije), znam da je bilo ljudi kojima su bili zaključani a nekima nisu.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Odgovori