HTC HD2

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

mozda ce nekog interesovati

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=790374
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=807333

provereno radi, samo treba pratiti uputstvo :)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

Aleksandarrr
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 00:58

Post od Aleksandarrr »

@ayrton senna
Koliko te izaslo sa troskovima isporuke?
Kakve su ivice plastike? Jel ima neke "gume" na delovima koji dodiruju displej?

@krtica
Kazu da taj grebe displej, neobradjene ivice- losa zavrsna obrada...
HTC HD2

ayrton senna
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 22. Apr 2010. 18:52
Lokacija: Kg

Post od ayrton senna »

@ Aleksandarrr
isporuka je besplatna, ukupno je 7.76 funti
gume nema, ali držač nijednim svojim delom ne dodiruje display već samo kućište, a ivice plastike nisu oštre
evo šta sam kupio: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... SA:GB:1123

Gara
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 18. Jun 2010. 15:34

Post od Gara »

wucinac ,jesi li probao to na telefonu???jel taj postupak zahteva neki poseban ROM,ili moze odam sa oficijalnog ROM-a ???xD

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

krtica, ćuti, ja sam ga hteo brečiti u zid :lol: sećam se da sam bio u clubu kada je bilo vraćanje i da sam dobio informaciju da je promenio sat i ja kao super.....OK kliknem, kada ono sutra provalim da je on pomerio sat unapred :o i onda me je njakao joše nekoliko puta....jednostavno svakih par minuta vrati kako on hoće i još plus ne mogu da pristupim podešavanju da promenim ono GMT+1 na GMT ili GMT -1 koja će pokazivati realno vreme ovde.....ali sada je ok....srećom

Povlačim reč :uhuh: opet zaje....
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Ljudi imam upravo isti problem sa satom,to jutro kada je bilo vracanje probudio sam se i video sam da imam neku poruku oko toga,onako sanovan samo sam stisnuo OK misleci da je stvar resena medjutim sada mi brka non stop vreme,ja namestim na 15:00 ,malo malo pa mi on vrati na 16:00,ne mogu vise ovako brka mi i oko poruka,jel ima neko resenje,sve sam pokusao i iskljucivao sam pronalazenje lokacije i sve,ali nece.... :cry:
Nokia Lumia 1520

Gara
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pet, 18. Jun 2010. 15:34

Post od Gara »

Adams, i ja sam imao slican problem,tj telefon mi je stalno vracao 1 sat unapred...moras da promenis vremensku zonu :D

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Izgleda da mrtvi telefon ima retardirani bug sa satom :angry: pitanje šta ćemo sada...:D

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Vratio sam na GMT,London,Dublin i sad radi lepo,a usput sam i srecan jer mi je Dublin omiljeni grad. :D
A li treba uzgred da se i promeni i u settings HTC location service? :?

Ne,povlacim rec,telefon mi je sam vratio vreme na GMT+1 Prag i Budimpestu,i to ne samo sto je pomerio sat za jedan,nego cak za 2 sata! :blinky: Znaci poludecu,dajte ljudi neko resenje!

Boban N.P.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 18:52

Post od Boban N.P. »

xe i ja da se pridruzim ovim SAJDZIJAMA . . sta da radimo ljudi, znaju li ovi nasi strucnjaci kako isti resiti i meni je tu noc ujutru kad sam se probudio izasao prozor ja ga potvrdio i nema od tada brlja kad on hoce , ode sat unapred pa se posle sam vrati na stvarno vreme, nocas otisao dva unapred i aktivira mi allarm za budjenje dva sata ranije i tako , ne znam sta bi rekao stvarno sramota da ovako skupa stvarcica ima ovakav problem ! ZAMOLIO bih i ja ako neko zna resenje da nam ga ovde ostavi , sta i kako da odradimo ! HVALA unapred !

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

Gara, ja nemam HD2, ali moji drugari imaju i probali su vise rom-ova i svi rade odlicno, bez bagovanja. ako se nevaram pokrecu se sa sd kartice.

probajte android 8)
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

ayrton senna
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 22. Apr 2010. 18:52
Lokacija: Kg

Post od ayrton senna »

moj HD2 nema problema sa satom, pretpostavljam da je to zato što je telefon namenjen zapadno evropskom tržištu; nije "krš" kakve prodaju telenor i vip. naime sa svojim s/n-om ne mogu da skinem sa češkog sajta htc-a novi rom 3.14, a sa svetskog sajta i istim s/n-om skidam sve upgrade-ove.
inače sam flešovao rom više od 10 puta, a trenutno koristim rom evolution 2.3 od XannyTech-a.

Boban N.P.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 18:52

Post od Boban N.P. »

evo pazite sad sta uradi, imam navijen ALARM u 20.30 h i bio ok sat kad odjednom sad u 19.30 zvoni a, on prebacio sat unapred i odmah posle minut vratio na stvarno vreme !?! nema, brlja li brlja, kako zasto ne znam al ubi !

pejica
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 22. Okt 2010. 11:04

Post od pejica »

i ja imam isti problem sa satom,neuspevam da namestim tacno vreme.Kad ga nastelujem pokazuje tacno vreme vrlo kratko pa menja sam vreme cas sat u plusu cas dva sata u plusu menjao sam i zone i sve sam probao al nista neuspeva.Mora da postoji resenje ko prvi provali nek objasni na forumu.Neverujem da ova sila od telefona moze da ima ovakvu manu sa satom sigurno postoji resenje zato bez sekiracije.

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

DonkinDr, ja evo skinuo i instalirao....videćemo hoće li početi stupidni telefon normalno da radi :wink:
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Stupidni? Sve sve, ali stupidni nije :)))

JA nikakvih problema sa satom nisam imao sa hd2... Ne secam se ni da li sam ga ja pomerio ili se sam pomerio :) nebitno mi je skroz to toliko.. bitno mi je sto na "stupidnom" telefonu ce uskoro moci da se butuju 4 os-a

Aleksandarrr
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 00:58

Post od Aleksandarrr »

@ayrton senna
Moj "krs" je kupljen u VIP-u i nemam nikakvih problema (pa ni sa satom). 8)

Menjao romove, probao skoro sve adnroid verzije a problema ni od korova...
HTC HD2

dekimaks
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2010. 22:19

Post od dekimaks »

Q: How do I Disable AutoSync for Clock?
A: Start -> Settings -> Personal -> Phone -> Time Zones -> Untick the "Automatic change time zone and clock" checkbox.
resen problem sa satom,inace da se pohvalim android 2.2 radi savrseno na mom HD2
radio 2.15.50.14
rom(wm) Energy
rom(android-desire) froyo2.2 v3.2

Boban N.P.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 18:52

Post od Boban N.P. »

znaci da tu iskljucimo da fon Automatski podesava vreme ? mislis da to resava problem . . ma da logicno je , ovako sam udara sta hoce i kad hoce

ajde da vas nesto jos pitam dok sam ovde :) recite mi kako da u njega ubacim Skype ? Ako neko moze da mi objasni da sad ne trazim gde i kako , da iskoristim POMOC PRIJATELJA :)

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Ja sam ( kao što sam rekao ) instalirao onaj patch i sada radi u full-u :D

Oni koji su rekli da im radi Android 2.2.....znači stvarno sve valja? Jel vam bolji sam andoridom ili win mob-om? I kada strapaš u njega android, jel i dalje imaš HTC sence?
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Odgovori