HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Jedino ne razumem zašto ima odvojena mesta za ubacivanje kartica, na legendu se sve ubacivalo dole (pošto je isti princip donjeg poklopca), a ovde su dodali i sa strane, potpuno retardirano.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

telep, samo se baterija dodaje sa strane. SIM i memorijska kartica se dodaju na dnu, jedna do druge.
iPhone 4 16GB SIM Free

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Malo kvari sam izgled leđa telefona ali svakako je korisno ako neko često menja SIM i MC, meni je bolje rešenje na "običnom" Desire (iako su se mnogi žalili na tu zadnju masku).
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Nije bas korisno :) I moj prvi utisak je bio da je korisno, medjutim cim skines poklopac, telefon se gasi :)
Sto se tice SIMa, mnogo je prakticnije na iP u tom pogledu, mozes da izvadis i da ne gasis telefon.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Kamiondzija napisao:telep, samo se baterija dodaje sa strane. SIM i memorijska kartica se dodaju na dnu, jedna do druge.
Mrzelo me je da pogledam sta gde tacno ide, opet mi nije jasno zasto su odvojili pogotovo ako se telefon gasi.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

m_bojan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2010. 22:23

Post od m_bojan »

da li je neko od vas koji ste nabavili Desire HD preko Telenora probao da li radi sa karticom nekog drugog operatera? U Telenoru su mi rekli da je zakljucan na njihovu mrezu. Ako jeste zaista zakljucan da li znate kako moze da se otkljuca? Ova informacija mi igra veliku ulogu jer cesto poslom putujem u inostranstvo i tamo koristim lokalne kartice. Hvala na odgovoru!!!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

I mene to zanima...
madness99, iako nije "hotswap" sigurno je praktičnije nego na Desire gde je često skidanje zadnje maske horor. Meni ne treba, ali ima ljudi koji često to rade (iako treba ponovo konfigurisati i bla-bla).
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Informacija koju sam dobio u Telenoru kada sam hteo da uzmem jos jedan, "navodno" je prvih 20-tak koji su otisli u prva tri dana bilo sim free a ovo posle nije. U Tih 20tak spadaju i oni koji su otisli u manje opstine.

U sustini, ista prica kao i sa Desireom i HD2 kada su se pojavili, prva serija sim free ostalo zakljucano...

Unlock za EX-Yu HTC telefone je skuplja u odnosu na EU, i izadje oko 30-40tak eura ako uopste moze da se dodje do koda.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

moj je otkljucan uzeo sam ga pre tri dana, nije u tome fora. ja mislim da su svi otkljucani mozda gresim mada ima nekih telenor dodataka u sistemu. e jel neko zna nesto o ovoj bateriji od 1600? vidim je na ebay.pozz :) 8)

vladimir.dj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 24. Maj 2007. 15:15

Post od vladimir.dj »

Kupio sam HTC Desire HD u Telenoru. Veoma sam zadovoljan mašinom ali imam problem sa HTC Sync. Nakon instalacije programa na racunaru, koji sam skinuo sa njihovog sajta, nikako ne mogu da sinhronizujem telefon sa kontaktima iz Outlook-a ili bilo sta drugo jer ga PC ne vidi. Ima li ko slican problem ili možda resenje ?

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

KonaÄ
iPhone 4 16GB SIM Free

de.marko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 08. Jan 2007. 10:58

Post od de.marko »

Pa ti poklopci su napravljeni bas zato da ne bi morao da se skida ceo zadnji poklopac kao kod desirea nego ovako komotno mozete da skinete donji za promenu sim ili sd kartice a telefon se onda ne iskljucuje nego odlazi u flight rezim .Ne vidim zasto je ovo neprakticno poklopac za bateriju mislim da niko nece imati potrebu stalno da skida tako da mi nisu jasni komentari.I da za sve ljubomorne ljude koji tesko da ce ikada doci u posed ovog telefona.Stvarno telefon je uzas i nista nevalja.ma da naravno sanjajte o tome.Moje misljenje je da je ovo trenutno sam vrh telefona a sto se tice android platforme naj bolji telefon.

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Kao Å¡to sam i pretpostavljao, svi primerci telefona koji su naknadno stigli u Telenor su zakljuÄ
iPhone 4 16GB SIM Free

vladimir.dj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 24. Maj 2007. 15:15

Post od vladimir.dj »

@ Kamiondzija Upravo u tome i jeste problem, kada povezem telefon sa PC, pojavi se na telefonu Connect to PC dijalog u okviru kojeg odaberem HTC Sync opciju. Tada se pojavi Synchronization status gde pise Disconnected kao i History gde stoji Last synchronization : No synchronization records. Ima li ko ideju šta raditi ? :smutny:

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Pogledaj da li u Device Manageru imaÅ¡ bilo kakve HTC - ove drajvere instalirane, i ako ih imaÅ¡, obriÅ¡i ih sve, a onda ponovo nakaÄ
iPhone 4 16GB SIM Free

vladimir.dj
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 24. Maj 2007. 15:15

Post od vladimir.dj »

Sve probao, i dalje se ponasa isto. Pokaze na tren da je Connected i odmah zatim predje u Disconnected. I sve AV sam pogasio ali ne vredi. Ne kapiram do cega moze da bude ... :uhuh:

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Hm, nemam ideju šta bi onda moglo da bude. Jel si probao da kontaktiraš direktno HTC? Možda oni budu mogli da ti pomognu...
iPhone 4 16GB SIM Free

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

ma vecina sa telenora je otkljucana koliko ja vidim...ali kod mene ne rade internet konekcije kada stavim 064 karticu :? aj neka neko proba pa neka ostavi komentar. ma tel je vrh mada me nerviraju neki sitni detalji. poklopac za sim ima fabricku gresku(na svim modelima, kraci je za pola milimetra pa se vidi zazor), zvucnik je stvarno los ja sam stavio neku ring melodiju,ni ove sluske mi se bas ne svidjaju(dolbu je previse tih,srs mnogo krci tako da ja koristim equalizer, mada mi ni on ne resava bas problem zato sto moram da biram jedan od ponudjenih modova.e zato sutra kupjem bubice vakumse sluske, posto sam probao vec jedne i mogu reci na nikada nisam nista glasnije i cistije cuo :D ostalo je sve na najvisem nivou.softver je fantastican za primer.danas sam drzao 3gs poded dhd, iphone izgleda kao mala ruzna igracka :D nista bez 4.3.pozz za sve

vdjuric
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 30. Mar 2008. 07:44

Post od vdjuric »

Zna li neko gde u Beogradu / Novom Sadu ima da se kupi futrola za DHD i/ili baterija? Unapred zahvalan! :)

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

jel zna neko kako da idem na net telefonom preko laptopa, ali preko usb kabla? kada utaknem kabal idem na internet pass trought(to kliknem na telefonu ) ali nece telefon da se konektuje na net.obrnuto hoce(da idem na internet laptopom preko telefona).takodje nece da radi sunc.ja kliknem ali nista ne prebacuje/jel postoje neke fore?

Odgovori