HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

de.marko, madness99, -u retko koji telefon valja :lol: nisi redovan previše pa verovatno zato ne znaš :wink: ja ima HD2 i isto imam problema sa WiFi koji ne radi kako treba a konstanto pokušava da se konektuje na moj ruter.....a što se tiče baterije isto mi je žešće njesra, srećan sam kada mi izrži dan....ali to je cena 4,3" ekran na 100% brightnes tako da sam ja kupio još jednu bateriju.....jedino bi bilo vrh kada ne bih imao da se kupi neki eksterni punjač kao na nokiji 8800

Ostale stvari rade ok...igo primo mi radi super
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

bgexplorer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 01. Feb 2010. 22:23

Post od bgexplorer »

madness99, ma daj molim te sve na fonu radi perfektno, da nemas mozda tattoo ?

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

de.marko, ti kako hoces, govorim situaciju kakva je kod mene. Imam model koji je za prodaju na nasem trzistu i za UK trziste. Ista stvar se javlja, cisto sumnjam da je to do telenora.

@Krile007

Nije da mi retko koji telefon valja, nego samo ocekujem da dobijem nesto za tih 500-600e koje dam. Taj sam problem i ja imao sa HD2, muku zivu mucio jer je svugde radio osim kod mene i na kraju je clear storage pomogao.

iGO Primo na njemu radi vrhunski, samo da bolje radi TS na WM za poruke tj da ne bezi puno bilo bi super. Po meni i dalje bestbuy za taj novac.


@bgexplorer

Nosio sam sve moguce HTC telefone od Diamonda pa nadalje, osim tattoo i wildfirea, tako znam o cemu pricam i stojim iza toga da HTC nije vise ono sto je bio. I ovaj telefon je potpuni promasaj za ovih 550e, i licno mislim da je ovo bacen novac.

Ako ne verujes da imam DHD, hoces da ti postavim sliku da vidis kako izgleda tel. jer ga mozda ti nemas?

Edit:
Nije najbolji snimak, ali jbg, vidi se sustina.
http://www.youtube.com/watch?v=X2sY5bfKVAw
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Demian
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 299
Pridružio se: Sre, 26. Apr 2006. 18:37
:: Samsung NOTE 9

Post od Demian »

madness99, obrisi ovo nemoj da ti se smeju ljudi! ljudi sa ishitom se ponadase kad ono corak!!! :disgust:

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Znaci po tebi ovo nije problem? Ovo sto padne WiFi signal je normalno? Ako DHD nema problem sa antenom, onda ga po toj logici nema ni iPhone. A imaju ga oba telefona ;)

PS: Jedna stvar koja mi se svidja kod naseg naroda, kada apple ima neki problem to je smak sveta, najgora stvar itd i gleda se bukvalno svaka sitnica. A kada drugi proizvodjac ima problem, npr n97 se restartovala u pocetku (vecina je negirala), imala bas dosta softverskih problema, kao sto i DHD ima sada problema (ima dosta problema sa antenama, samo malo pogledajte na netu), Galaxy S je imao problema sa lagom. To je potpuno normalna stvar, ispravice se u softveru, dok je za apple druga prica...

I jos nesto, nisam apple fan ali volim da dobijem nesto za novac koji ulozim. I ako su ti apple proizvodi toliko losi, zasto svi uporedjujete stvari sa njima?
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

madness99, ranije smo dosli do zakljucka da je odgovor na ta pitanja malo kompleksniji. Sigurno nije zato sto su apple proizvodi predobri.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Ne postoji savršen telefon a ponajmanje proizvodjač telefona.....ja lično uopšte nisam za Apple ne samo zato što su skupi već što su cigani pa svaku sitnicu hoće da naplate dodatno i što se tripiju da su najbolji na svetu

Ne kažem da je HTC savršen jer kao što rekoh nema toga ali su svakako najbolja marka!

madness99, ima malo ustine u tome što pričaš ( za naš narod.... ) ponajviše za N97....ljudi se drže kao pijani plota Nokie a Nokia davno više nije ni blizu prvom mestu....to je jednostavno ograničenost kod ljudi ali to što kažeš kako naši ljudi ( pa i oni širom sveta ) za Apple svaku stvar dočekaju pod nož, to je prilično opravdano po meni jer su prvi oni ti ( Apple ) koje se predstavljaju kao savršeni, najbolji, neprikosnoveni pa im se onda može i svaki bug uzeti za zamerku
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Boban N.P.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 18:52

Post od Boban N.P. »

POZ svima - jedno pitanje imam za korisnike Desire telefona, gledam po YOU TUBE razna podesavanja za isti i vidim u opcijama PODESAVANJA (SETTING) da ima i opcija PRIVATNOST (PRIVACY) ali kod mene to nema !? Jednostavno ne postoji, sad mi nije jasno kako, inace telefon sam uzeo preko telenora, takodje imam nekih problema sa konekcijom WI-FI , imam Wireless ruter u kuci i sta mi se desava nekada proradi, nekada nece ili radi 10-tak minuta pa nece da otvara stranica a, sve vreme ima pun signal i onda sta je jos veca fora onda ni MREZNU nece da konektuje !? A, sve mi je to cini mi se pocelo nakon sto sam pre neki dan dobio poruku za UPDATE softwera ovu zadnju verziju, pa sad da li je tu neki problem ne znam pa ako ko moze ukatko da mi odgovori na ova dva pitanja, jer sam sad napravio jos veci problem posto sam imao instaliranu navigaciju IGO 8 a ovo me zezalo uradim mu HARD RESET i sad ne znam kako da isti ponovo vratim jer ne znam gde mu je taj BACKUP i uopste ne vidim nigde u telefonu SD karticu sta uopste imam na njoj, preko kompa vidim ali ja nju na telefonu ne mogu da nadjem :) - smesno ali eto . . . HAVAL unapred za moguce odgovore i izvinjavam se ako mozda za ova moja pitanja ovo nije pravo mesto ili ste vec imali slicne problema ali stvarno zbog obaveza nemam sad mnogo vremena ceo forum da prelistavam - HVALA jos jednom UNAPRED !

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

Boban N.P., moguce da je do updatea, recimo meni pravi neke greskice u porukama a vidim da nisu kod svih iste greskice, tako da je vrlo moguce da je do updatea. jedino da cekas novi update a ja nemam pojma kada ce da izadje, ili da flesujes telefon(nadam se da znas o cemu pricam-da ubacis novi rom), pri cemu gubis garanciju na telenoru.

bgexplorer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 01. Feb 2010. 22:23

Post od bgexplorer »

Opcija privacy ti je ispod search,location .... pogledaj opet.
Da bi video sd karticu moras da instaliras sa android marketa neki file explorer imas ih vise moja preporuka - es file explorer ili astro file explorer.Nađes igo na kartici samo pokrenes instalaciju.

Boban N.P.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 18:52

Post od Boban N.P. »

uh ok momci, evo ubio sam se od sinoc cackajuci po NET-u i mobilnom i evo sta sam uradio, jedno dva puta ga resetovao, takodje i onaj recovery odradio i tima napravio samo stetu, kakvu - izgubio sam navigaciju IGO 8 koja je odlicno radila, drugo vidim tek malo pre da mi nema ni LINDA MANAGER koji je imao u meniju, e to provalim i skinem iz MARKETA kao i jos onaj ASTRO FILE i jos neki CITAC KARTICA sad je vidim :) - e, sad ZASTO me je izbacivao sa Warelessa , pazite, RUTER su sam udario obezbedjenje tj. LOZINKU i naravno sve mi je to TELEFON prihvatao, pokazivao da je veza odlicna a, pravio problem i ja se danas setim reko ajde da mu skinem LOZINKU i zamislite proradi, evo pegla ceo dan bez problema, dakle to je bio problem a, ne UPDATE i dzaba sam dakle resetovao telefon i unistio Navigaciju !!! e, sad ne znam znali ko mogu li je nekako povratiti i kako, na SD KARTICI imam one mape i jos sta su mi sve ubacivali to je ok ali onaj deo sto mi je instaliran u fon njega ne znam mogu li nekako vratiti ? Pazite ja sam nju imao i na HD2 koji sam jednom takodje resetovao ali tamo sam nasao opciju BACKUP i sve se samo instaliralo i radilo bez problema ali na ovaj Android mi je radjena druga (kao nije mogla ona od Windowsa) i sad ne znam, pokusavao sam da je negde nadjem i pokrenem ali ne ide mi, pa ako neko ima ideju sta da radim, ZAMOLIO bih da mi detaljno objasni posto i nisam neki veliki strucnjak za ove stvari KAO STO SE I VIDI :) - HVALA UNAPRED i HVALA bezbi i bgexplorer na vasim savetima !!!

mikica90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 22. Jan 2011. 13:07

Post od mikica90 »

Za par dana treba da uzmem ovaj telefon al sam cuo nesto sto mi se ne svidja! Zamolio bi nekoga ko ima ovaj telefon da mi kaze dal je tacno da Wifi radi jako lose???

Boban N.P.
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Čet, 04. Nov 2010. 18:52

Post od Boban N.P. »

i YES :lol: :lol: :lol: NASAO SAM . . . i pokrenuo i evo koliko vidim pegla . . . a u , odvalio sam se od sinoc al dobro je, resio sam brigu . . . Za mikicu90 ja sam ako si citao imao prekide i cak se i nisam mogao konektovati ni putem Warlesa niti putem mreze dok je WI-FI bio aktiviran, ali kad sam danas skinio lozinku sa rutera radi odlicno bez problema ! I da sto se tice PRIVACY njega nema, znam da treba da stoji ispod SEARCH i LOCATION ali NEMA ga , ne znam kako ali nema ga, kakva je ovo budzevina ne znam ali tako je ! NISTA ljudi, IZVINJAVAM se na kratkom maltretiranju al morao sam - i da IGO sam pokrenuo kao i kod prethodnog HD2 sa SD KARTICE , nasao file i instalirao ga, odradio postavke na IGO-u i to je to, sve traje JEDAN minut al kad covek ne zna :) - nista sad idem u hakere :wink: - POZ

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

mikica90, ne, apsolutno nema nikakvih problema sa WiFi konekcijama. Do greske moze doci samo zbog ljudskog faktora ;)

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

mikica90, meni wifi radi dobro, danas sam je u jednom kaficu konektovao bez problema i skinuo oko 30ak mb podataka ali kad je slab signal tu moze da bude problema.

Pre par dana drugar i ja sedimo i pokusavamo da uhvatimo mrezu ciji je signal jako slab. Drugar koristi obican dizajer a ja DHD i HD2 i ostramotio sam se :cry: . Drugarov dizajer se bez problema nakacio i koristio tu mrezu dok ova moja dva debila (da ih tako nazovem) nisu uspela.
DHD nije uspeo da se nakaci a HD2 posle par minuta pokusavanja je uspeo da se nakaci ali nije mogao da koristi tu mrezu, stralno je u brozeru isbacivalo da nema konekcije kad sam heto neku stranu da otvorim i ako je pokazivao da je telefon povezan da datu mrezu. :x
and justice for all...

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

Boban N.P., svaka cast! ali to sto nemas te opcije u setting nemoj nista traziti neces ni naci. cekaj update ili ubaci novi rom. a ja to imam nikada nisam ni ulazio u to :D
mikica90, wifi radi provereno odlicno ne brini. Dream Weaver, jesi siguran da android podrzava tu mrezu? ja recimo ne mogu da se zakacim sa mojim na adi ni na jos nekim mestima razlog je sto postoji vise raznih wifi-a a android ne moze sve da pogvata 8)

mikica90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 22. Jan 2011. 13:07

Post od mikica90 »

Hvala vam svima na odgovorima! :) Uzecu ga nek mi je Bog u pomoci! :D Samo se nadam da ce mi makar u kuci raditi kako treba da ne placam mb dzaba! :D

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

mikica90, ma mora da radi! pa moras imati neke mb u svakom slucaju ipak je to dhd :))) uzimaj neces se pokajati

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

bezbi, obican dizajer je takodje android telefon zar ne? On se brzo nakacio na mrezu dok ova dva nikako 8)
and justice for all...

mikica90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 22. Jan 2011. 13:07

Post od mikica90 »

U velikoj sam nedoumici ne znam sta da radim dali da uzmem obican Desire ili HD??? Ja bi radije HD al kad vidim kolko ljudi ima problema sa konekcijom onda mi biolji spada obican Desire!

Odgovori