HTC P4350

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
geckO
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 20. Nov 2009. 12:10
Kontakt:

HTC P4350

Post od geckO »

dragi drugari sa foruma, imam ogroman problem.
uzeo sam od ortaka HTC P4350 pravljen za nemačko tržište, sa nemačkim Windows Mobile 5.0 u njemu.
ne mogu ovako da ga koristim jer sa nemačkim veze nemam, pa bih hteo da ga flešujem i ugradim mu engleski rom.
gledao sam na HTC-ovom site-u i po raznim forumima, ali mi pomoći nema.
da li neko ima ideju gde bih/kako bih ovo mogao da odradim?
telefon je odličan, nije praktično ni korišćen i došao je sa full opremom-neotpakovan.
hvala vam unapred.

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

geckO, pogledaj na xda-developers 8)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

geckO
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 20. Nov 2009. 12:10
Kontakt:

Post od geckO »

gledao sam i ništa. neka totalno bzvz rešenja nude.
uostalom, zar je moguće da u celom gradu ne postoji servis koji flash-uje ovaj model HTC-a?

marker
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 02. Okt 2008. 01:09
Lokacija: Novi Sad

Post od marker »

Kupio sam nedavno navedeni telefon (da ne kazem da je sastavljen od 3 telefona, maska HTC-ova, ploca qtek-ova, a baterija dopod-ova, mada, u sustini, sve to sije HTC).

Treba mi resenje sledeceg problema:

Kad se upali, pokaze zeleni ekran, pokaze SPL i IPL, a onda se ugasi, fleshovanje nije moguce, moze da udje u bootloader, kad mu utaknem usb, pokazuje "USB" u donjem levom uglu bootloadera, ali to je sve sto mogu s njim da uradim. I da, pokrene i hard reset, ali cim pritisnem "send" dugme ispise na ekranu "format is failed" i ugasi se. Procitao sam XDA forume uzduz i popreko, jedine dve opcije koje su mi ostale su koriscenje MTTY-aplikacije ili kupovine nove ploce.

Ako neko zna kako se koristi MTTY, ili pak ima plocu za P4350, ili telefon s polupanim displejom, nek se javi... 'Fala.
htc wizard, nokia 3110c

Odgovori