HTC Wildfire

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

tolero, pa kako sad da promenim ROM kad ne mogu da ga nakacim na komp, fala bogu pa uvek imam vise ROMova na kartici, ali cimanje sad, moram da fleshujem npr. wildpuzzle pa onda opet CM7... :dry:
bezveze..

nego, ne razumem se ja toliko, sta je RC2, i ako mozes da mi sibnes neke linkove za to? :oops:

edit: stavio sam najtli 25 i HCDR-ov kernel 4.1... ali i dalje mi ne radi disk drive mod. :angry: sad vec opasno pocinje da me nervira! pomagajte sto pre... inace, za sve ostalo na CM7 imam samo reci hvale... dosta je stabilan i brz... :D
Samo nek se rolaju....sarme.

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Nisam bio pri internetu neko vreme :) Rc2 je druga release candidate verzija evo sad je izasla i rc3 verzija . posle njih treba da izadje stabile verzija , nightly imaju nekih bagova jer su i dalje u izradi evo ti link imas i rc2 rc3 http://mirror.teamdouche.net/?type=RC buzz je naziv za wildfire da te ne buni, 18 je poslednji nightly koji sam koristio sem rc verzija.

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

tolero, ok, skapirao sam otprilike... Sad sam na #31, i dosta su ga ga upeglali... Probaj ga... A vidim vec izasao #32 .... bice ovo jedan odlican rom kad ga zavrse! :D
Nego, nije mi bas najjasnije, posto ovi najtliji izlaze na dnevnom nivou, jel ja mogu da flesuje samo jedan preko drugog, bez ikakvog wipe-a i to, ili svaki put kao da je drugaciji rom? Ako je bez wipe-a onda super, ako mora wipe, onda to nikako nema smisla... :uhuh:
Samo nek se rolaju....sarme.

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

U principu ne moras da radis full wipe, jedino ako dolazis sa drugog roma. Slobodno flasuj jedan preko drugog ja tako uvek radim , napravi samo nandroid onog koji ti je najstabilniji i cepaj ;)

maxa_23
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 21. Jan 2011. 23:53

Post od maxa_23 »

Da li jos neko ima problem sa Skajpom, obzirom da kada se pokusa poziv, dolazi do strasnih smetnji i pucketanja u slusalici. sa druge strane probao sam kod druga na lg optimusu i radi sjajno bez laga i smetnji...da li ovo problem samo sa wildfire-om ili postoji neki nacin da se resi ? Pozdrav

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Isprobaj neku drugu verziju , trebalo bi da radi . Inace ne koristim skype ali kad sam ga isprobavao pre par meseci dobro je radilo na slusalicama. Mozda zeza zbog procesora meni je klokovan na 710mhz, ako ti je bas bitan skype a imas 2.1 rutuj pa clokuj trebalo bi da radi.

komsa
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 50
Pridružio se: Ned, 07. Jan 2007. 09:15

Post od komsa »

...da li neko od servisa u Srbiji ima onaj "XTC clip" posto vidim da je jedino sa njim moguce odraditi downgrade HBOOT-a ?hteo bih da ROOT-ujem Wildfire sa Telenora(smradovi) koji je vec podignut na "Froyo" 2.2... HVALA

maxa_23
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 21. Jan 2011. 23:53

Post od maxa_23 »

[quote="tolero"][/quote],Pretpostavljam da je u pitanju procesor, apdejtovan mi je na 2.2 ali nije clockovan. Ne znam samo na koju drugu verziju mislis, drugu verziju skype-a ili neki klon program
:unsure:

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Mislim na neku drugu verziju skype-a isprobaj po netu, mada mislim da je ipak skype krivac lose su odradili te android aplikacije i zale se ljudi i sa jacim telefonima.

rade1969
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 05. Apr 2011. 09:31
Lokacija: Bijeljina

Post od rade1969 »

Je li neko probao ovaj interfejs na Wildfir-u, SPB Mobile Shell 3D

http://www.youtube.com/watch?v=Ob6-pW4jt4I

Evo kako to izgleda na Samsungu Galaxy 5 .
http://www.youtube.com/watch?v=vSJU9Cfmnp0

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Jos nema fully krekovane verzije tako da... NE. :dry:
Samo nek se rolaju....sarme.

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Izašao cm stable za wildfire, pa ko želi može da ga isproba :), a taj spb shell 3d teško da će da radi na wildfire.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Mojoj drugarici se za album art prikazuje neka slika koju je prebacila putem bluetooth-a, i nju je obrisala. Uprkos tome, izgleda da je kopija te sličice koja je smanjena i prilagođena ostala negde i ona se prikazuje za sve pesme koje su prebačene preko bluetooth-a.
Glavno pitanje je kako se rešiti te sličice pošto ona hoće da joj nijedna pesma nema album art (već standardnu sličicu sa notom od dve osmine :D).
Čak ni file manager nisam uspeo da nađem na telefonu, pa ako ima neki koji ne zahteva rootovanje, predložite pa da i to nekako prebacim.
Nokia Lumia 630

maxa_23
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 21. Jan 2011. 23:53

Post od maxa_23 »

djolex napisao: Čak ni file manager nisam uspeo da nađem na telefonu, pa ako ima neki koji ne zahteva rootovanje, predložite pa da i to nekako prebacim.
Skini sa marketa ES File Explorer ili ASTRo File Manager i imaces file manager kakav ti je potreban :roll:

dejanjaksic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 11. Okt 2010. 09:34
Lokacija: beograd

Post od dejanjaksic »

jel bi neko znao da mi kaze..kupio sam juce htc wildfire u telenor poslovnici,a na postpejd sam racunu i normalno imam minute i poruke,e sad on meni konstantno skida pare sa racuna..verovatno je ukljucena neka opcija za internet ili tako nesto koju ja ne znam da iskljucim..zamolio bih da mi neko objasni,ako zna koju opciju da iskljucim..

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

Settings-Wireless & networks i tu dečekiraš Mobile network. Pozdrav!

jasminnp
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 08. Dec 2008. 16:42
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od jasminnp »

Da li neko zna kako da otkljucam ovaj navedeni telefon za sve mreze posto je uzet sa Telenor-a a ja koristim mt:s (Telekom Srbija) trazi mi neki unlock code da bi mogao da koristim mt:s mrezu. Unapred zahvalan...
__________________

wucinac
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 620
Pridružio se: Sre, 09. Apr 2008. 22:03
:: Google Pixel 4XL
:: Google Pixel 2XL
Lokacija: Swindon, UK

Post od wucinac »

jer moze neko da mi posalje iGO za wildfire, narodski. skinuo sam par programa ali nijedna nece da se otvori. pocne da ucitava 2 crtice onda stane i ugasi se. probao sam 8.4.2.139242 i 8.4.2.124036 obe verzije sa rezolucijom 240*320. hvala unapred.
Google Nexus 6P~Google Pixel XL~Google Pixel 2XL~Google Pixel 3XL~Google Pixel 4XL

crni6
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Pon, 09. Avg 2010. 22:30

Post od crni6 »

"wucinac" ovu verziju ja koristim i odlicna je...radi perfektno na Wildfire
iGOMyWay_8.4.2.139242_tattoo_v3...mape 7/2010
https://www.dropbox.com/s/hgs0wo0p0qq579h
inace koja je oslednja verzija koja rati na wildfire i koji je posednji update mapa?

nemanja-992
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sub, 17. Apr 2010. 16:26

Post od nemanja-992 »

kupio sam wildfire u telenor i normalno uzeo paket... no to nije sad bas bitno...
telefon je zakljucan na telenor mrezu i ja sada hocu da ga otkljucam... sta je potrebno da odradim da bih ga otkljucao??? da kazem samo da necu da ga nosim u servis i da dajem tamo pare, vec kucna varijanta... root-ovanje menjanje radia, hboot-a i roma sta vec treba???

Odgovori