HTC Legend

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Post od iKe »

ausu, slobodno stavi, dobićeš mogućnost da mobilni koristiš kao hotspot, live wallpapers, baterijsku lampu, telefon će ti brže raditi, ima još nekih poboljšanja, ali sada trenutno ne mogu da se setim šta beše.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

ausu
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Čet, 12. Avg 2010. 08:06
:: Samsung Galaxy S4
:: Samsung Galaxy S 2
Lokacija: australia adelaide

Post od ausu »

ok hvala iKe, hvala ti na brzom odgovoru zivio ti meni 100 godina pa opet ;) evo update sam i sada ide ko lude

Dacha_LE
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sre, 17. Mar 2010. 13:55

Post od Dacha_LE »

Zdavo svima.
Ovaj telefon bih zeleo da kupim (ili neki slican), ali pre toga imam par pitanja:
Kolika je trenutna cena ovog telefona? Trazio sam telefon u par Leskovackih prodavnica ali nisu ga imali u ponudi. Planiram da se prosetam do Nisa, ujedno mogu da pitam da li ga neka prodavnica ima u ponudi ?

Bio bih zahvalan ako bi ste mi mogli da preporucite jos takav neki slican telefon, bio bih zahvalan. Od telefona ocekujem:
- Symbian ili Android operativni sistem
- Moze Touchscreen
- Za telefon bih izdvojio do 300-320evra
- Kamera 5MP, po mogucnosti sa autofokusom (da pravi lepe fotografije i da mogu lepo da slikam neki tekst)
- WiFi
- po mogucnosti 3.5mm audio jack
- Ekran 16Miliona boja
Trenutno sta mi ovako zapada na oko su Nokia E72, Nokia C7, HTC Legend, Wildfire

Pozdrav
PS. Ne znam cene nizajedan od gore navedenih telefona, osim Nokia E72 koja je bila 270evra kada sam padnji put pitao...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Dacha_LE, da sam na tvom mestu uzeo bih htc legend i uzivao bih u androidu,mada je i moja stara ljubav - symbian za mene fantastican,ali je ipak htc htc :wink:
Note IV N9100 dual

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Мало коришћени Галакси С или додај још 30е па купи нов.
Слобода или смрт

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Dacha_LE, otvori temu u "poredjenje modela", dobices vise odgovora. Za te pare moze mnogo bolje od Legenda. I ja bih isao na Galaxy S, eventualno Motorola Defy.

Nidzge
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 27. Jan 2010. 15:15

Post od Nidzge »

Uzeo sam skoro HTC Legend, ali mi je koncept Android operativnog sistema potpuno nov (pre Legenda sam imao SE K800k :unsure: ). E sad, obzirom da retko gde imam pristup wireless konekciji, da li je moguce da se skidaju aplikacije za android preko kompa pa onda da ih prebacim na telefon, tj. znam da je moguce ali je l' mi onda neophodna appsinstaller ili neka slicna aplikacija za instaliranje APK fajlova, i mogu li nju da skinem i prebacim je preko kompa na telefon (dakle opet bez wireless-a).

Unapred hvala.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Da naravno da možeš da ih skidaš na kompjuteru pa da ih prebaciš na telefon pomoću kabela ili bluetootha. Treba da skineš samo neki file manager sa marketa da bi ih instalirao.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Nidzge
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 27. Jan 2010. 15:15

Post od Nidzge »

Da, ali da li mogu taj fajl menadzer da skinem preko kompa i da ga instaliram na telefon, ili to moram direktno na mob preko wirelessa da skidam (kao sto rekoh najveci problem mi je wireless posto ga nemam nigde u okruzenju). Kad instaliram taj menadzer znam i ja da cu lako prebacivati aplikacije sa kompa :wink:

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Nidzge, jedino da mu nabudzis rom koji u sebi ima vec fajl menadzer... Npr. CyanogenMod... :wink:
Mislim da druga opcija ne postoji... :unsure:
Samo nek se rolaju....sarme.

Nidzge
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 27. Jan 2010. 15:15

Post od Nidzge »

Ok hvala. Negde cu valjda vec uspeti da zakacim wireless pa skinem neki fajl menadzer, a posle ce biti sve lakse :D

Hvala na pomoci :wink:

ausu
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Čet, 12. Avg 2010. 08:06
:: Samsung Galaxy S4
:: Samsung Galaxy S 2
Lokacija: australia adelaide

Post od ausu »

dali iko ima problema za fabricki vremenskom prognozom prije 10 dana vise ne prepoznaje moju lokaciju gdje zivim ako ima gdje da se skine hvala unaprijed

mastex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 21. Jul 2012. 13:28
:: Htc Magic
:: Nokia 6600 slide

Re: HTC Legend

Post od mastex »

Da li ima negde da se kupi samo poklopac od baterije za htc legend?

Odgovori