HTC One X

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
martinkg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 19. Jun 2012. 14:11
:: HTC One X

Re: HTC One X

Post od martinkg »

Ukucao sam ali mi izbacuje neke radnje koje imaju futrole koje su većinom za iphone i s3. .. jel zna neko gde ima konkretno u kojoj radnji.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One X

Post od zoreli »

One X+ pojavio se u mts ponudi , uz telefon daju ur-beats slušalice.


Slika Slika
16 godina na forumu MOBILNISVET

thePriest
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Sub, 01. Maj 2010. 10:55
Lokacija: Beograd

Re: HTC One X

Post od thePriest »

Pocetkom decembra se pojavio 4.1 update koji sam instalirao i sjajan je. Danas mi se opet pojavila notifikacija za available system update. CID mi je 032. Da li neko zna sta je to i o cemu se radi? Prosto mi je nemoguce da je tako brzo dosao i 4.2.
Edit: software upgrade 3.14.401.31
HTC Desire

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: HTC One X

Post od m@c|-|oR »

thePriest, nije 4.2...
To je neki patch koji je pušten za JB.

Kako je pušten i za moj CID, spremam se da (možda za vikend) vratim telefon na stok i skinem apdejt.
Ono, kad sam toliko sačekao, izdržaću još malo...
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

martinkg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 19. Jun 2012. 14:11
:: HTC One X

Re: HTC One X

Post od martinkg »

Hoće da objasni neko konkretno šta je ispravljeno i promenjeno sa tim ubdateom. ?

d@r123
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2012. 19:02
:: Sony Xperia Z1
:: HTC One X

Re: HTC One X

Post od d@r123 »

Jeli moguce staviti HOX u monitor mode za WEP & WPA hacking sa aircrack-ng (naravno za testiranja)
martinkg, potrazi po googlu :D

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One X

Post od zoreli »

Šta mislite koliko vredi One-X star 3 meseca (crni , Telenor mreža , garancija) dobro očuvan ? :|
16 godina na forumu MOBILNISVET

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: HTC One X

Post od Behemoth »

350.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC One X

Post od Baraba »

Mnogo bre bre za zaključan na telenor, nije to S2 ili S3 da otključaš za 2min kući sam uz free program sa XDA :)

Slika

Ne piše da je zaključan:
Slika


zoreli, zaključan na telenor? Razmislio bih i za 250e da li dati. Ako je zaključan nema otključavanja, ima ali se menja ploča i košta kao đavo :wacko:
To se svakako zaobilazi iako si čak na telenoru zbog kasnije dalje prodaje. Ako kaže da može da se otključa za male pare ili kodovima onda neka otključa i proda kao sim free za 330-350e (ali u tom slučaju ne važi ti garancija, opet je mnogo dati te pare za fon bez garancije) :)

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One X

Post od zoreli »

Evo kupih One-X danas od kolege , uzeo ga u Telenoru ovde kod mene u gradu pre 2 meseca a nije ga čestito ni koristio , pita me hoćeš da kupiš onaj One-X što mi stoji kući ? Rekoh ajde kad već imam One-S daj i One-X da imam :wacko: ... Sve u fulu telefon kao iz fabrike za 300 e. Spucao sam bateriju za 5 sati dok sam ga podesio i sve instalirao šta mi treba , iskreno hteo sam uzeti X+ ali traže preko 500 e. što je preterano , čini mi se i pored ovog apdejta na 4.1.1 da je baterija slaba , slabija nego na One S ...

Baraba , One X se lagano otključava (kalkulacijom kodova) i cena je 15 evra ;)


Jel može pomoć ? Instalirao sam iGO i podesio jezik Srpski i glasovno navođenje Srpski / Nevena , ali glasovno navođenje ne reaguje !? Neznam kako da ga pokrenem, ako neko ima iGO koji dobro radi bio bih zahvalan da podeli.

Tačno mi iGO ima neki bag sa zvukom , pojačan je zvuk na maksimum i kad smanjujem ton skoro do kraja zvuk glasovnog navođenja se čuje a kad pojačam izgubi se , jel zna neko šta bi to moglo da bude ???
16 godina na forumu MOBILNISVET

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC One X

Post od toda81 »

Koja verzija igo navigacije je u pitanju? Ovaj igo primo sto ja imam je na svakom telefonu radio super. Pronadji o programu sta pise od kog je datuma taj igo. Ako nije maj 2012. javi mi se na pp i reci koji je tel u pitanju
Note IV N9100 dual

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC One X

Post od Baraba »

zoreli, da si kupio S3 ubacili bi ovakve mape:
Slika
:D

Čestitam na prinovi (jači hardversi za 300e nećeš kupiti) i poslao sam ti na PP u vezi iGO :) Očekujemo i malo detaljnije da ga istestiraš na napišeš po koju, kao i da ga uporediš sa S :)

Šte se tiče otključavanja za 15e, kada uspeš da ga otključaš kodovima javi (pisano je na forumu ovde već ko je imao HOX i da je probao sa kodovima na dva mesta i da nije uspelo, na kraju begram gde su mu rekli zamena matične...).

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Одг: HTC One X

Post od m@c|-|oR »

Baraba, baš takav IGo ja imam na mom telefonu. Još sam ga "poboljšao" reljefom, ili topografijom.
Zoreli, čestitam na kupovini. Neka te služi u zdravlju. Što reče kolega gore - za te pare nisi mogao kupiti bolji telefon.
Ah da, Baraba, samo mala korekcija - o zameni ploče si čitao na nekom drugom forumu, pa to citirao ovde kad smo i tome ti i ja raspravljali. Srećom, telefon mu je otključan, pa ne mogu da ti uzmem pivo za opkladu. ;)
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC One X

Post od Baraba »

m@c|-|oR, nisi ispratio temu do kraja :D javio se član i ovog foruma koji je to potvrdio, ako te ne mrzi nađi temu 8)

Šta možeš da mi kažeš da gledam na One X kada ga budem kupovao, na šta obratiti pažnju? Uzeo bih jedan One X ili One X+ ako li ih nema.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC One X

Post od zoreli »

Baraba napisao:zoreli, da si kupio S3 ubacili bi ovakve mape:
Slika
:D
Wow ovo sjajno izgleda , na žalost vratio sam čoveku One X (izgubio garanciju) , tako da mi se nikako ne isplati bez garancije uzeti polovan / zaključan za 300 evra a imam u NS da kupim za 360 nov sim free One X sa garancijom .


Ja na One S imam iGO primo 9.6.7.235654 (radi izvanredno)

Kod mene to ovako izgleda

Slika Slika
16 godina na forumu MOBILNISVET

lovra
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 21:24
:: HTC ONE X+
:: NOKIA E71

Re: HTC One X

Post od lovra »

Uzeo sam HOX + preko mts-a i nece da mi se konektuje na nrt preko data saobracaja vec samo preko wi fi. Podesavanja sam snimio cim sam ubacio karticu u tel,jel imao neko ovaj problem ili ako ima nesto u podesavanjima da se promeni? ovo mi je prvi android pa sam jos pocetnik u svemu ovome
...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One X

Post od iLuka »

Unesi u mms apn i podesavanja za gprs... Trebalo bi da pomogne... :wink:

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC One X

Post od znemanja »

lovra, Pošto sam skoro pazario u mt:s Android ISC uređaj, samo sam ubacio karticu i posle nekih sata vremena pojavio mi je 3G saobraćaj odnosno HSDPA protok.Nisam ništa podešavao, ali ako to nije slučaj sa tobom treba da promeniš APN.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

lovra
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 21:24
:: HTC ONE X+
:: NOKIA E71

Re: HTC One X

Post od lovra »

Pokusao sam i da upisem APN kao sto na sajtu mts-a pise ali ne vredi. Kada ga ukljucim odmah mi napise da connection failed due to incorrect APN setting... A ni sa podesavanjima koje sam dobio kada sam ubacio karticu je isto pisalo..

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: HTC One X

Post od fannY »

Probaj da odes do poslovnice operatera,ne znam sta bih ti preporucio drugo..

Odgovori