HTC Wildfire

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
wasssup
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 306
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2008. 20:16
:: Samsung galaxy Ace 2
Lokacija: Nis

Post od wasssup »

To dok uzivo ne vidim, nema nista... :? A jel ce da ima tu problema sa aplikacijama, temama i slicnim?(zbog rezolucije)
Ace 2 + 16Gb Patriot Class 10

ricma985
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 28. Avg 2006. 16:57

Post od ricma985 »

Aj stvarno nek se jave vlasnici :)
Uskoro mi istice ugovor sa mts-om pa prelazim na vip i uzeo bih ili wildfire ili legend-a.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

wasssup, ne bi trebalo da imas bilo kakvih problema. naravno, neke aplikacije ne rade na toj rezoluciji, ali isto tako neke i ne rade na ovim vecim ekranima.....

Insider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 01. Mar 2010. 01:43
Lokacija: NBGD

Post od Insider »

Uzeo sam ga danas jer sam "objasnio" zeni da bi za pola godine trebala da predje na VIP, tako da cu joj ga tada rado pokloniti a sebi uzeti nesto ozbiljnije. Dopada mi se - u principu sve zavisi od ocekivanja. Rezolucija moze da zasmeta ali i to je opet vise-manje individualno. Meni licno zavrsava posao i jako sam zadovoljan od kvaliteta izrade do odziva.Nisam mu posvetio nesto preterano vremena...app ima na Marketu. U svakom slucaju, po mom skromnom misljenju, daleko je bolji od Tattoo-a. Za one koje se dvoume mali savet ili Wildfire ili Desire, nista "izmedju". Izvinite, nemam puno vremena tako da, ako nekoga zanima bilo sta u vezi sa doticnim :lol: neka pita.

ricma985
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 28. Avg 2006. 16:57

Post od ricma985 »

@Insider Sada sam se jos vise zafrejao za njega :)
Samo ako mozes da kazes nesto vise o trajanju baterije (muzika, net).

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Insider, jel si ga uzeo preko Vip-a, ili u slobodnoj prodaji... Po kojoj ceni? Ja ga uzimam cim prodam Hero, pa gledam sta mi je isplativije posto se ne bih obavezao na ugovor kod pomenutog operatera...
Samo nek se rolaju....sarme.

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Post od Tacty »

@Pera Detlic

šta dobijaš wildfireom u odnosu na hero, šta je to bolje kod njega? meni baš ne deluje kao neki upgrade, ali rekoh da pitam, možda ima neki razlog koji sam prevideo...

wasssup
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 306
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2008. 20:16
:: Samsung galaxy Ace 2
Lokacija: Nis

Post od wasssup »

Hvala na odgovoru araphel . Insider, cestitke! Daj sto pre jos neki utisak! A sad jedno vise Android pitanje, jel postoje teme za htc wildfire, i uopste za sve androide? Ili samo one scene?
Ace 2 + 16Gb Patriot Class 10

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Pera Detlic, totalno je besmisleno menjati Hero za Wildfire. Stavis 2.1 na hero i vozis....veca rezolucija, bolja kompatibilnost s aplikacijama....da ne nabrajam.

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Post od Tacty »

i taj 2.1 za hero je zvaničan update, nije dakle ništa kuvano i slično. zato sam i pitao, jer mi deluje kao loš prelazak.

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

meni se svidja...jedino je kamera ocaj zivi...a ja je koristim :smutny: :smutny:
mada kontam sad ga vip daje skoro ko i Tatoo pa ce ih biti na oglasima po razumnim cenama,
moci cu valjda da priustim sebi jednu ovakvu igrackicu!!!
dobar potez HTC!!!

ricma985
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 28. Avg 2006. 16:57

Post od ricma985 »

@Tacty Sto se tice samog os-a, wildfire dobija 2.2(froyo) i to uskoro, a hero tesko... Na htc-ovom sajtu pise da nexus, samim tim i desire, legend i wildfire dobijaju u q3 2010, a za ostale ce se videti.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Ako wildfire dobije 2.2 dobiće ga i legend a to znači da će i hero terati 2.2 opušteno kao i ti modeli. Mada meni ekran izgleda jako loše jednostavno ta rezolucija je jedva za 2.8 a 3.2 je već stvarno previše.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Odgovor na pitanje: zasto sa Hero na Wildfire?
Pa ako pogledate moj 'potpis' pise da hocu da zamenim za tatoo, jer sam dobio iPod Touch, te isti koristim za skoro sve, sem kamere i bluetooth-a. Hteo sam da zamenim za neki slabiji android kao sto je tattoo, ali posto 'divljavatra' ima kameru bolju cak i od 'heroja' (blic) opredelio sam se za njega, cak mi nije ni bitan apdejt na 2.2 jer ne vidim koja su poboljsanja u odnosu na 2.1, necu gledati filmove na njemu jer za to ajpod ima fantastican ekran, za razliku od wildfire, koji mi je takodje mnogo lepsi od tattoo... Eto... Ima jos nekih pitanja?

Na kraju nisam ni dobio odgovor na moje prethodno pitanje.....? Dakle..?
Samo nek se rolaju....sarme.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

Pera Detlic, bolje uzmi onda neki drugi telefon sa extra kamerom,ako ostalo sve vec imas,besmisleno je onda uzimati wildfire.:)

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Jest, al hocu android, mnogo mi je lep i ima najbolji sistem personifikacije, za razliku od ajpoda, mislim, ne koristim ga iskljucivo za kameru i bt.. A i mnogo mi se svidja njegov izgled... Ipak, ne gledam samo specifikacije, necu da imam go*no u dzepu ako ima 12 mpix kameru i slicno...
Samo nek se rolaju....sarme.

Anony
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 97
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 00:00
:: iPhone 6 16GB Silver
Lokacija: Pozarevac

Post od Anony »

Bio sam danas do Vip-a, video sam telefon...deluje veoma kvalitetno, ekran odlicno reaguje...a sto se tice rezolucije...ja bar za tih 3,4 minuta koliko sam ga cackao, nisam primetio neki nedostatak. Uz to, malopre sam video da ga ima u Intercom-u za 349 i kad se nisam slogirao... :D Zanima me, da li neko zna da li ce Telenor dobijati ovaj model?

Insider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 61
Pridružio se: Pon, 01. Mar 2010. 01:43
Lokacija: NBGD

Post od Insider »

Evo, da odgovorim na brzaka :) wasssup, osim "scena" moze da se postavi wallpaper.
ricma985, batarija mi je trajala 2 dana. Wi-fi je bio upaljen non-stop. Slusala se muzika i "visilo" na netu par sati + skidanje sa Marketa i neprekidno "cackanje :lol:
Pera Detlic, Uzeo sam ga kod Vip-a u paketu 325.

wasssup
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 306
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2008. 20:16
:: Samsung galaxy Ace 2
Lokacija: Nis

Post od wasssup »

I ja ga danas cackao u Vip-u :roll: i odusevio sam se! Doduse bio je izlozen beli, ali su mi rekli da ce stici crni uskoro! Kao sto Anony kaze, ni ja nisam primetio da ima problema sa rezolucijom(a zagledao sam ga!) Mada mozda se i samo ubedjujem da je ok :lol: Salu na stranu, stvarno je ok telefon
Ace 2 + 16Gb Patriot Class 10

wasssup
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 306
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2008. 20:16
:: Samsung galaxy Ace 2
Lokacija: Nis

Post od wasssup »

Jedno pitanje... Gledao sam review Desire-a i video sam da moze da umesto uspravne qwerty, da bude "obicna" tastura(po 3 slova na svakom). Pa me zanima mozeli to na Wildfire-u? Posto mi je nekako zbijena uspravna qwerty? :?
Ace 2 + 16Gb Patriot Class 10

Odgovori