HTC Tattoo

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

jel neko otkrio kako se ''radi'' auto-fokus prilikom slikanja?! :oops: :oops: :oops:

zatoichi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 11:24

Post od zatoichi »

Nema tu sta da se "radi". Ako je auto fokus, kao sto mu samo ime kaze, to je automatski... koji inace ovaj telefon nema.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ok, mislio sam da ima posto na gsmareni pise tako...
http://www.gsmarena.com/htc_tattoo-2932.php :dry: :dry: :dry:

jooko
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Ned, 29. Nov 2009. 12:36

Post od jooko »

E evo danas su mi uzeli telfon u Kg-u..Al nmg nista jos da vam kazem jer sam trenutno u Spaniji,pa cim dodjem u Srbiju napisacu detaljno moje misljenje..Hvala vam jos jednom na svim odg..! :D

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Post od Motoman »

Da vas pitam gde se gasi 3g na ovom telefonu? i koliko vam traje baterija odprilike ?? Drugarica se zali na kratak vek.

zatoichi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 11:24

Post od zatoichi »

Settings>Wireless controls> ugasis Mobile Network. Mozes za to da stavis i precicu/widget na neki ekran.
Meni traje 2 dana...

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

zatoichi, to je da se pogasi signal mreže skroz. Motoman je pitao samo za 3G, tojest da se drži samo na GSM, koliko sam shvatio.

I ja se sve ozbiljnije razmišljam o ovoj igračkici :D

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Motoman, idi ovom putanjom: Settings/Wireless controls/Mobile Networks/Network Mode i tu izabereš opciju GSM only... :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Nikola023
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 00:40
Lokacija: Srbija

Post od Nikola023 »

pa posto ja imam vec dve nedelje ovaj telefon ajde da napisem utiske mozda ce nekom pomoci da se odluci oko izbora.

Baterija inace drzi dobro oko 2-3 dana (a poprilicno brzo je napuni za oko 30-45min),mane su mi slab zvucnik,camera bas i nije nesto,sto se tice auto fokusa na kutiji pise da ima,e sad je pitanje da li je to istina.ali na moblinom je slika solidna, na kompjuteru je perfektna. Malo teze se kucaju poruke ali kada se obori ekran onda ide lakse i nije bas potrebna olovka.Ja sam ubacio oko 50tak programcica i telefon radi isto kao i kada sam ga kupio,znaci da ga to ne usporava.Sto se tice BT ne moze da se salju podaci ali sam uspeo na netu da nadjem nekoliko program i ubacio sam ih ali nisam imao zivaca da cackam tako da ne znam da li pomazu.

Sada odg na Motoman-ovo pitanje ako ugasis mobile network neces ugasiti i mrezu to ti je da bih iskljucio samo interned (ja stalno kada zavrsim sa internetom iskljucim ne znam ni sam zasto) isto tako imas i opcije da gasis GPS i WiFi... I da ukljucis opciju za let e onda ti se gasi signal ovako ne.

I jos sam ovo zaboravio da napisem da se jako brzo kaci na net i ima veoma dobar download,otprilike kao na kompu...

Ako vam jos nesto treba iz iskustva pitajte jer sam iscackao ceo telefon,tako da cu moci da vam dam odgovore...
....

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Nikola023, jel mozes da napises detaljan review hardwera, znaci ekrana, dugica, sa strana sta ima, onda softwera, kako android ide na ovome, da li je lak... i onda konacan utisak :)
iPhone 4.

Nikola023
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 00:40
Lokacija: Srbija

Post od Nikola023 »

Marko_NS, mislis ono about phone? nznm tacno na sta mislis nisam ja neki haker da to sve znam... :D ali ako je to prepisacu verziju i to sve u vezi sto tu pise...
....

zatoichi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 11:24

Post od zatoichi »

Kao sto rece Nikola023, kako sam ja objasnio, ne ugasis skroz mrezu, samo internet. Ali opet sam pogresno odgovorio, ja se izvinjavam. Kao sto je Ninolina lepo objasnila.. Network mode se podesi na GSM.

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Nikola023, ne, nego mislim da ti das svoj sud o svmu i izneses neke cinjence koje ti mozda smetaju i tako to. Nesto kao ono prvo ali malo opsirnije :wink:
iPhone 4.

Nikola023
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 00:40
Lokacija: Srbija

Post od Nikola023 »

tesko mi je sad da pisem,pitaj me nesto konkretno.stvarno ne znam odakle da pocen sam ovako iz nevezanog.... :D
....

djony_P
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 13:56

?

Post od djony_P »

nisam siguran da Ndrive i CoPilot, aplikacije za navigaciju, rade na tattoo-u...
uzeo sam telefon najvise zbog wi-fi-a i zbog gps-a...wi-fi i koristim ali gps mi je besmislen kad ne postoji program za navigaciju...google maps, nema rute za srbiju i kida po megabajtima :)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

marko ns - odes na gsmarenu i tamo imas sve o telefonu... i slike, misljenja drugih (doduse na engleskom), itd... telefon je skroz ok. dobro utegnut, nista ne krcka, imas sa leve strane dugmice za pojacavanje, na vrhu 3,5 dzek za slusalice i ono malo za privezak... hardverski dugmici sa prednje strane, skroz cvrsti, ne ''setaju'', veoma prijatan hod imaju prilikom stiskanja... eto... ne znam sta te jos zanima... ekran standardno odlican za HTC... nije kao Iphone ali je odlican... 8) 8) 8)
Poslednja izmena od iLuka u Čet, 17. Dec 2009. 16:10, izmenjeno 1 put ukupno.

Nikola023
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 00:40
Lokacija: Srbija

Post od Nikola023 »

djony_P, ja sam probao Ndrive i CoPilot i nece da mi radi na tattoo,ali google maps je po meni ok...ja sam nasao na torentu milion aplikacija za ovaj tel ali nisam sve ni pregledao a kamoli instalirao... :D
....

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

Ovaj telefon mi izgleda jako,jako zanimljivo.Planiram da ga kupim kao sekundarni telefon, ali me plaši ta nekompatibilnost aplikacija sa marketa.Zaniam me da li neko probao da instalira aplikacije sa ovog sajta:
http://gallery.mobile9.com/c/htc-tattoo-software
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Ljudi, da postavim par pitanja:

1.kako podesavam da neka moja melodija stoji kao signal za poruke i tako to?
2.ima li jos neko problem sa konekcijom na komp? Kod mene HTC sync nikako ne vidi telefon, a kao flash memorija se cas pojavljuje,cas ne.

Ako je vec bilo reci o ovome,izvinjavam se......isfrustriran sam posle 3 sata podesavanja kojekakvih telefona po familiji :lol: pa ne vidim lepo sve zive postove :o

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Ljudi pomagajte, imam neki Vip-ov vaucer uz koji mogu uzeti postpaid 325 i sa njim HTC Tattoo za 10000din i imam popust na mesecnu preplatu 50%(tj kao da placam postpaid 150, dve godine naravno)...Kakav je telefon, radi li na kraju ta navigacija ili ne?

Odgovori