HTC One X

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

bata bogdan, ja kazem da nece biti ispod 800e bar sada u pocetku .

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Pa naravno,pratice se trend,vidi imam quad core telefon,samo ne znam koji ce mi :lol:
.....................................
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Hmmm.... mislim da cu da ciljam na One S, ali tek za nekih godinu dana. Tad ce imati lepu cenu... a tek na crno. :D

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »


AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

LG G2 Black,16GB

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

AnGeL oF LoVe, ovaj autor je neozbiljan! :)
Telefon pogoni Tegra 3 procesor koji ima 4+1 jezgara što je #win

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

Samo cekam da se ovi novi modeli pojave kod nas u Telenor ili Vip kako su rekli pocetkom Aprila meseca , to jest prve nedelja ...i bas me zanima koja ce cena da im bude kod nasih operatera.... cini mi se da ce cenu bas da zaprze kod nas....
Huawei

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ako nekog zanimaju cene u evropi, konkretno u nemackoj, bez ugovorne obaveze...

http://www.guenstiger.de/Katalog/Suche/htc_one.html

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »


sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »


iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Post od iKe »

pojavio se u Vipu

HTC One X & urBeat powered by Android™

Slika

Cena uz smart 1100 41990 din, a uz 1 giga interneta 34490 din
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

jako los po pitanju reprodukcije filmova i u hd a kamoli u full hd rezoluciji,tako pise u testu.a ja na mom S2 gledam u busu filmove u full hd rezoluciji i nikad nije kasnio zvuk ili seckao,tako d atu Htc pada.A i lepo se kaze u testu iako ima quad core nije to sad neka posebnna razlika u brzini,sve je to minimalno,a za tako skup telefon mislim da se ne isplati uzimati ga,u Vipu je cena bas jaka,po meni bolje cekati S3 koji ce sigurno biti bolji model.Cak s ekaze da ni ekran u nekim situacijama prikazaivanja slika nije bolji od XL i Sensation modela,sve u testu lepo pise,ali video mu je ogromna boljka,jer za sta ce mi sluziti quad core telefon vec z avideo,necu samo igrati igrice i ici na net,ipaj moj S2 ne bih menjao za ovaj koji je bas od lose plastike ceo,ne vredi ovaj telefon tolikog novca.dzabe sto ima te posebne slusalice,pa jako kvalitetne sluske se mogu naci ne znam za 20-30 evra sigurno.Ocekivao sam vise.Jeste ekran Hd kvaliteta ali je pitanje kakav je u odnosu na S2.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

dule88, One S je na kraju ispao bolji telefon... Verovatno ce se One XL bolje pokazati jer ima isti cipset kao S. :)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

HTC me polako razocarava telefonima,na vise mesta sam video da se telefon nije pokazao bas kako je zamisljeno.Inace sam na ivici da opet uzmem HD2 kao sekundarni tel.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Ovaj telefon je promasaj godine,cemu quad core i 1.5 Ghz kada nije u stanju d apusta fullHd filmove bez ogromnih kasnjenja tona i seckanja,S2 je puno bolji,tvrdim.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Pa,i nisi daleko od istine.U dosta aspekata S2 se pokazao brzim od ovog telefona.
Sad sam kopao po netu i nasao uporedni test,cak mi i ekran na S2 bolje deluje,jasnije,na HTC-u kao da je ispran.
http://www.youtube.com/watch?v=jPOTKhlm ... re=related
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Pogledacu.ma HTC je pukao,daje teelfone nove generacije sa quqd core procesorima a ne mogu ni video da puste,a o ekranima i plasticnim maskama da i ne govorim,Hvala se slusalicama a one traju do godinu dana jer i nisu nekog kvaliteta.Ne vredi tih para.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Niko od vas ga sigurno nije koristio jos uvek, niti video uživo. Ni ja ne mogu da dam lični stav o njemu ali znam da ga je za svoje lične potrebe kupilo i koristi vise veoma dobrih developera sa XDA i veoma su zadovoljni telefonom. Stoga mi je teško da poverujem da je tel toliko loš koliko tvrdite.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

banana
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 13:59

Post od banana »

Definitivno se slažem sa Ninolinom, sutra ga pušta i Telenor u prodaju, verovatno ću prva iskustva moći da napišem za par dana, kada ga počnem koristiti. Ne verujem da je problem nerešiv instaliranjem adekvatnog playera.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

@banana .... od sutra u Telenor samo ovaj model one x ili i jos one s??? zna li se koja cena ce da bude u Telenor-u???
Huawei

Odgovori