HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

scele, Nisu Google Maps koliko ja znam, na jednoj slici sam video da piše powered by Route 66.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Nisu google maps, lepo si procitao: http://www.66.com/route66/index.php?cid=US&act=4

Jel video/koristio neko mapu Srbije za taj Route 66?

scele
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 02. Avg 2010. 10:13

Post od scele »

E šteta. Sad gledam njihov sajt...nema Srbije ni u najavi. Možda imaju samo glavne puteve. Čudno, firma je iz Švajcarske. Ništa bez starog dobrog Igo-a :)
HTC Desire

wex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2010. 20:37

Post od wex »

mislis za mapu? vec sam se zacudio kako nece biti desire hd-a u srbiji :D

Izmenila Ninolina:: nemoj da citiras poruku koja je odmah iznad tvoje.. Podrazumeva se da na nju odgovaras.. Obavezno procitaj pravila foruma..

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Zanimljive funkcije. Stvarno je lud ovaj telefon.

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

sto se tice mape i ja sada gledam. mislite da nece raditi kod nas tj. da katra nema dovoljno detalja vec samo ibarsku? :D

Milan307
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 17. Avg 2010. 10:43

Post od Milan307 »

ja mislim da ce moci da se instalira onaj "klasicni" iGO za Android???
:unsure:

scele
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Pon, 02. Avg 2010. 10:13

Post od scele »

Verovatno samo MotoNav. Osim ako iGO u međuvremenu ne izbaci oficijalni app za veće ekrane.
bezbi napisao:sto se tice mape i ja sada gledam. mislite da nece raditi kod nas tj. da katra nema dovoljno detalja vec samo ibarsku?
Route66, iako je Švajcarski proizvod, nema Srbiju tj. ima ali samo autoput i možda ibarsku...čak i za to nisam siguran. Znači nema ni CG, Bosnu pogotovo, Makedoniju...Hrvatsku možda malo bolje pokriva. Ali ima aplikaciju za skoro sve mobilne platforme i jeftiniji je od konkurencije, zato ga je verovatno i HTC izabrao.
HTC Desire

Milan307
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 17. Avg 2010. 10:43

Post od Milan307 »

ja ipak mislim da ce moci da se instalira "standardni" iGO zato sto Desire HD ima istu rezoluciju ekrana kao i obican Desire, samo sto Desire HD ima "vece" piksele pa se tako dobija i veci ekran. jel gresim?

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Post od vla-do »

Ekstra telefon, samo da je ekran do 3,7'' a ne ovoliki. Ovako je prevelik za mene. Da je Desire sa ovim specifikacijama bilo bi 8)
Slažete se zar ne? :)

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

vla-do, pa zavisi, neko voli vece neko manje ekrane. Ja licno volim vece jel je bolja preglednost iako je broj piksela isti. Recimo touch pro ima 480x640 ako se ne varam i pikseli su manji pa bi i slika trebala biti "ostrija" ali zato taj telefon treba da primaknes do nosa da bi video tu ostrinu. Ipak veci ekran daje vecu preglednost pa moj glas ide hd_u :D
Nego, jel neko nailazio na info oko podrzavanja DivX/XVid? citam na nekim forumima da ne podrzava :?

djoni
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 06. Jun 2010. 10:59

Post od djoni »

ako i ne bude podržavao divx/xvid "out of the box", ima dosta third party aplikacija koje to odlično rade (rock player npr.), tako da to ne predstavlja neki faktor

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

jako mi se svidja ovaj telefon a posle X1 i WM probao bih i Android. Ranije sam citao da Android aplikacije mozes inralirati samo na internu memoriju, da li je to slucaj i sa Android v2.2 (Froyo)? Ne znam, ali onda mislim da je 1.5 GB malo!
HTC DESIRE HD

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

1.5 GB malo za instaliranje aplikacija :| , šta ti planiraš da instaliraš ceo market na telefon (možeš sigurno instalirati jedno 600-700 programa na tih giga ipo).
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

djoni
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 236
Pridružio se: Ned, 06. Jun 2010. 10:59

Post od djoni »

Ne bih sad da skenjavam, ali mislim da sam negde pročitao da je od tih 1,5 GB memorije samo 512 MB namenjeno za instalaciju programa. To je onako, zadovoljavajuće (ako uzmemo u obzir da običan Desire ima nekih 140 mb memorije na startu u najboljem slučaju), al svakako nije previše...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Zar od froyo-a ne omogucavaju instalaciju na karticu? :?
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

FroYo omogucava instalaciju na karticu, ali aplikacija mora biti napisana da to podrzava. Mnogo aplikacija nije izmenjeno kako bi i to podrzavale. Verujem da ce sa sve vecim brojem telefona na ovoj verziji, developeri malo da se mrdnu i da porade na apdejtu nekih svojih aplikacija.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Ako nekog interesuje,ovaj model telefona stize u ponudu Telenora za nekih 15-ak dana. :wink:
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

telep, pa da, sasvim je dovoljno i 500mb s obzirom na kvalitet android aplikacija. Slika
iPhone 4.

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

Ja razmisljam da ga pazarim ali sacekacu testove i zavisi koliko ce da kosta uz pakete a i bez njih. Imam WM i malo mi se smucilo da menjam romove i da cesto vadim bateiju....treba mi stabilan i brz telefon, nadam se da je ovo pravi izbor.


HTC Desire HD
Težina: 164 grama
Ekran: 4.3 inča tač-skrin
OS: Android™ 2.2 sa HTC Sense
Kamera: 8 megapiksela
Procesor: 1 GHz
Interna memorija: 1.5 GB
Cena: 600 evra

http://www.24sata.rs/vesti.php?id=81701

Odgovori