HTC Touch Pro

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Podasavanja su bila ispravna.Zvao sam operatera i resetovao mi je uslugu,i proverili smo podesavnja i sad sve radi. :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

sonydzimi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 02. Dec 2010. 19:47
Lokacija: krusevac

Post od sonydzimi »

e pazite ovako,evo dobih i ja napojon HTC touch pro......zamislite menjao sam ga za e71........no dobro....mlo sam mu ubacio neke gluposti i dosta mi je zanimljiv....e ovako imam neke muke..tj ovako baterija je od 850ah .traje jedva dan,el ima neko problem sa slusalicama ja ubacim ono nista se nedesava,ili ima jedno dugmente i nacrtano slusalica u donjem delu tel.ja pritisnem on se restatruje i opet nista....

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

Baterija ti normalno traje... Svaki Windows Mobile telefon drzi bateriju oko 2-3 dana (ako ga koristis samo za razgovor i SMS) te 1 dan ukoliko koristis sve njegove prednosti.Sasvim uobicajeno.Jesi li siguran da su ti slusalice ispravne ? Windows Mobiles sam prebaci na Headphones.

Jurke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sre, 26. Dec 2007. 16:56
Lokacija: Novi Sad

Post od Jurke »

Ljudi, a zasto kod nas nema ona tamno braon verzija, sa niklovanima okvirom nego samo crni???
Kao ovaj npr:
http://www.youtube.com/watch?v=DNbYBlvaLmY

I kad se kupuje polovno, kako znati da nije neka muljaža, jer se cene baš razlikuju? Jel može fon nekako da se spakuje da izgleda da je sve ok? :?
Nokia N70, Samsung i780

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Jurke, to sto si ti video je CDMA verzija za Sprint. Za evropsko trziste su, koliko mi se cini, svi sa identicnim kucistem, izuzev boja na tastaturi.

Odgovori