HTC s310 (oxygene)

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
surdulica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 07. Okt 2007. 18:36
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

HTC s310 (oxygene)

Post od surdulica »

Da li ima neko ovaj tel. i da li je neko uspeo da dogradi wi-fi karticu, a da mu radi?Svi ostali komentari o ovom mom novom aparatu se dobro dosli! Odgovori koji su usledili nisu nešto pomogli no hvala na pokušaju. Da li je neko uspeo da podesi za Telenor GPRS. Ja sam uspeo posle dosta truda za ViP ali nisam još uspeo Telenor. Ne mogu da nadjem slušalice nisam ih dobio tražio sam intezivno dosta dugo no nikako da ih nadjem ima li ko kakvu ideju ili prodaje li ko?
Poslednja izmena od surdulica u Pon, 05. Maj 2008. 08:27, izmenjeno 1 put ukupno.

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Neces moci da stavis WiFi karticu u taj telefon jer nema SDIO slot, vec obican miniSD. Ako ti je toliko potreban WiFi na mobilnom uredjaju, bolje razmisli o nekom modelu sa vecom rezolucijom i vecim ekranom (i naravno sa built-in WiFi :) )

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

surdulica ako budes imao takvu karticu pri ruci probaj obavezno (najverovatnije bi ti radilo)...
Grandpa miniSD wifi cards postoje i to jos odavno...prvi link koji je cika google izbacio ;)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Poenta je u ovome obican. Ne moze svaki slot da sluzi za prosirenje. Svakako nece naskoditi da proba, ali ja ne bih brzopleto kupovao.

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

grandpa je u pravu mora fon da podrzhava SDIO .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

surdulica je postavio ovo pitanje i na xda-developers ali niko nije odgovorio...uređaj u kome se nalazi slot bi trebao da podržava SDIO 1.0 specifikacije i to je logicno a njegov uredjaj to podrzava sudeci prema ovom linku ;)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Odgovori