HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

toda81, s obzirom da moja djevojka ima DHD mogu reci malo i sto se tice baterije. Npr. ako nesto ne cackas stalno po telefonu on ce ti trajati 1 dan bez problema... Ali kao sto sam imao prilike i uvijeriti se, svako cackanje po netu, slikanje, snimanje ili recimo igranje neke HD igrice jede bateriju nenormalno. :D Naravno to sve pod konstatnom konekcijom na internet, bilo wlan ili mob net tako da i to utice dosta. Recimo poredjenje bas jedno, igrali smo Asphalt 6 HD i recimo nakon 3h njena napunjena baterija je bila potpuno ispraznjena dok kod mene na N8 nije spala ni jedna crtica ili eventualno jedna a to znaci da ostane i vise od 50% baterije. :) U svakom slucaju DHD je odlican telefon koji ce dobiti i update u vidu ICS-a u dogledno vrijeme ali nazalost mu je mana baterija.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

janka_88, onda je baterija ocigledno losija cak nego sto je to na obinom desireu.Meni je bitno da mi mail bude sinhronizovan i da radi redovno update vremenske prognoze,a uz sve to volim po nekad malo da se prosetam po netu i da snimam.Moracu ja mnogo da razmislim pre nego sto bilo sta odlucim
Note IV N9100 dual

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

toda81, ako je tvoje koriscenje takvo, izdrzace ti sigurno 1dan, verujem da si se navikao uz android da ga svako vece stavljas na punjac?... DHD je odlican telefon, da nisam toliko jarko zeleo HD2, uzeo bih DHD, posto su u principu preslikani telefoni, samo DHD ima "bolju" kameru, i ekran, sto mi je potpuno ne bitno.... ;)
Samo nek se rolaju....sarme.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Pera Detlic, po nekad mi iskreno ide na zivce to stalno punjenje,mada moram da priznm da sam stekao naviku da kada sam na kompu tel bude nakacen preko usb-a tako da se istovremeno puni.Cuo sam da se se poklopac od baterijemalo teze skida pa je onda problem da se imaju dve baterije,ali nema veze
Note IV N9100 dual

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

toda81, punjenje DHD-a preko usb-a je visestruko sporije nego preko punjaca. Iznenadio sam se kako to sporo ide. :disgust: Zasto je to tako ne znam ali na N8 ide brze punjenje preko USB. Naravno da ce i tih par postotaka dobro doci da se dopuni dok sjedis za kompjuterom ali opet razmisli koliko takva punjena skracuju cikluse i vijek trajanja baterije...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

janka_88, slazem se sa tobom da nije dobro tako po malo dopunajvati bateriju,ali sta da se radi.Moj tel je star malo vise od jedne god i baterija je cini mi se ista kao i na pocetku,a tel bolje izgleda nego novi jer nema bukvalno ni jednu tackicu i ogrebotinu na sebi. Narucio sam od prijatelja neke telefone koje cu da prodajem ovde,a izmedju ostalih DHD, samsung galaxy s,galaxy s II (naravno ako se dogovorimo oko cene za sve te modele i ako mi budu odgovarale cene) pa se mozda odlucim i za galaxy s ako mi i on stigne.Iphone ne verujem d abih uzeo,bar ne ove 3gs koje cu sigurno da dobijem,dok za iphone 4 nemam para,u stvari ne daje mi se toliko para.Pogresio sam sto sam uzeo desire kada je bio najskuplji,ali vise nikad necu to da radim dok ne padne cena
Note IV N9100 dual

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

To dopunjavanje baterije ne utice na njen vek trajanja..:-) Vec je toliko puta ovde o tome pisano..:-)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Onda po svemu sudeci ne pravim gresku sto veoma cesto dohranjujem mog ljubimca kaceci ga preko usb-a na komp :wink:
Note IV N9100 dual

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

toda81, naravno da ne praviš grešku. Onda bi svako povezivanje tel sa kompom bila "greska"...:-)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

To mi je bilo cudno da ne valja stalno da se puni bas kao sto kazes jer se svakim kacenjem tel preko usb-a na komp tel puni,sto je za mene super :)
Note IV N9100 dual

Zeljkamp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 20. Nov 2007. 07:27
:: HTC U11
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Zeljkamp »

Imao sam Desire, a trenutno nosim DHD. 8)

Baterije su skoro iste i nemoj da te to plasi.

P.S. Uzmi DHD jer je bolji od Desire-a. :wink:

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Zeljkamp, mnogo mi znaci misljenje nekoga ko je imao desire i sada ima DHD.BAs me iznenadjuje to da su baterije skoro iste s obzirom da je na DHD slabija baterija,a veci ekran,ali ocigledno da su malo vise poradili po pitanju baterije
Note IV N9100 dual

mery
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 06. Dec 2011. 15:18
:: SM-N9005

Post od mery »

Cao,drugari! Imam jedno pitanje. U podesavanjima za odabir jezika postoje samo tri izbora :o na galaxiju Sam imala mnogo veci izbor jezika. Da li postoji neki program za to? Iako mi je engleski stikliran kada izadem na YouTube snimci Su mi na kineskom :shock:
Pronasla Sam na marketu Locale select I tako resila problem.

bgexplorer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 01. Feb 2010. 22:23

Post od bgexplorer »

Jel ima.neko pojma kada stize ICS na HTC Desire HD :D
Ja sam izguglao mart 2012 ali to je sve nezvanicno.....

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Post od Roda92 »

Чисто сумњам, јер је ралитвно скоро стигао 2.3.5. Тако да реално за овај фон до краја године, боље икад него никад :)

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

Roda92, koliko izvori kazu u aprilu stize za ovaj i jos par jacih htc modela ka sto je i slucaj s mojim incredible s :wink:
Iphone 4s white clear install

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

A jel taj upadte 2.3.5 zvanican,moze da se odradi preko Wifi sa telefona ili su to neki cfw.. ?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

ICS u martu stize za Sensation-e, a kasnije u toku godine (tako su najavili) stize jos i za EVO 3D, Incredible S, Desire S i Desire HD... Aj' da im verujemo! :)

Roda92
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Uto, 03. Maj 2011. 18:35
:: s10 plus

Post od Roda92 »

xerosoft, Па да тако кажу али чисто сумњам да је реално очекивати га тада, али кад год стигао добродошао је :)
Sale_M да да управо тако то ти је официјалан упдејт ;)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Pa ovzirom da je update za 2.3.5 izasao a da se ocekuje i Ics ovaj telefon je i dalje bas dobra kupovina izgleda...jedino da ima malo jacu bateriju..
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori