HTC Wildfire S

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

evo vidis ja malo prosurfah i nadjoh, ne znam jesam li punih 10 minuta i rezultati pozitivni. poslah ti pp pa poskidaj sve da imas nestace linkovi lp
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

E pa svaka cast ! Hvala ti puno ! :wink: Sve cu da skinem sto bude moglo, jer ne znam koji cu telefon imati za par meseci... :)
LG G2 black

Legends_never_die
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 25. Feb 2012. 16:21

Post od Legends_never_die »

Pozdrav svima,
pre neki dan se kod moje majke na telefonu pojavilo azuriranje novog softvera koje nikako nisam mogla da izbegnem, ne znam iz kog razloga. Odlagala sam azuriranje dok nije dosadilo ono obavestenje i resila da probam sa novim softverom pa sta bude. Unete su neke novine koje ne smetaju, medjutim, sada ima problem sa WiFi konekcijom. Proverila sam podesavanja i uporedila ih sa mojim Wildfire-om i sve je u redu s tim. Jel ikako moguce da vratim staru verziju softvera ili imate neko drugo resenje?

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Legends_never_die, kakav problem imas sa wifi konekcijom,ne radi ti net?Ne verujem da moze da se vrati fabricki stari softver,jedino da ubacis neki drugi takozvani kuvani sw.
Ja imam Wildfire S i isto sam odradio upadare i wifi mi radi odlicno kao i pre.Da nije nesto drugo u pitanju sto ti wifi ne radi?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Legends_never_die
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 25. Feb 2012. 16:21

Post od Legends_never_die »

Da, ne radi net. Normalno probam da se konektujem, ali mi se pojavi onaj uzvicnik gore pored znaka za WiFi i pise ''nije moguce povezati se sa WiFi mrezom'' kao da ima problem sa pristupom IP adrese. Kao sto sam gore napisala, opcije sam proverila i uporedila sa mojim obicnim Wildfire-om i sve se podudara. Ne znam sta bi drugo moglo da bude, a malo sam skepticna oko instaliranaj novog softvera :dry: ne bih da usporim rad telefona ili nesto slicno. Probacu sa restartovanjem pa cemo videti.

gfx
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2012. 10:43

Post od gfx »

Imam par dana ovaj telefon i za sada mi ne pravi nikakve probleme, krajnje sam zadovoljan.

Ipak, cini mi se da ce mi mem. kartica od 2Gb koju sam dobio uz telefon biti mala, pa bih je zamenio nekom vecom, tipa 8Gb ili sl. Ono sto me zanima je pitanje sta treba pre samog menjanja kartice da odradim sa direktorijumima koji se trenutno nalaze na postojecoj (a ima ih desetak) da li ih treba prekopirati na novu pre zamene i samog postavljanja u telefon, ili...? Drugo pitanje je da li novu karticu pre postavljanja treba formatirati na FAT32, ili ne treba dirati ama bas nista nego je samo staviti u telefon umesto postojece i to je to?

Pozdrav svima i unapred hvala na odgovorima.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

gfx, sto se tice kopiranja foldera, ne moras nista da diras, telefon ce sam prebaciti ono sto treba da prebaci. a sto se tice formata, formatiraj je u fat32 al full format ne quick. i onda ubaci u telefon.
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

papovicd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sre, 18. Maj 2011. 19:30
Lokacija: zemun

Post od papovicd »

jedna pomoc..kako da proverim total call time..tj koji je code za wildefire ..da ukucam i vidim total vreme razgovora..zelim da kupim jedan telefon ,ali sumnjam da nije nov..hvala puno!!

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Post od cenobite »

hm...
gde mogu skinuti 'originalni' ROM za fon, tj. apsolutno sve vratiti na početno stanje!?
više bih voleo da ga flešujem sa deska nego da radim vraćanje na fabrička podešavanja.

Jorda
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 421
Pridružio se: Uto, 12. Jan 2010. 22:42
:: Prism Blue S10
Lokacija: San Diego, CA

Post od Jorda »

Ljudi, je li ko otkljucao ovaj telefon sa mreze? Pola sata trazim po netu da odradim ovaj hboot ili s off i nikako ne uspevam...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Jorda, jesi gledao mozda na XDA? Meni je vec stigao kao S-off tako da nisam morao mnogo da petljam oko toga ...

Jorda
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 421
Pridružio se: Uto, 12. Jan 2010. 22:42
:: Prism Blue S10
Lokacija: San Diego, CA

Post od Jorda »

Ma gledam non stop, pise ovako Wildfire S with unlocked bootloader or S-OFF, uspeo sam da otkljucam bootloader, pise OR znaci trebalo bi da radi ali nece da mi isntalira custom recovery, znaci popizdeh, svoj S2 sam root i stavio custom rom za 10 min!!!!!!

shiftyxxpc
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 26. Apr 2012. 23:15
:: Galaxy S 2

Re: HTC Wildfire S

Post od shiftyxxpc »

Ljudi uzeo sam telefon u VIP, postoji li nacin da ga otkljucam? Otkljucao sam dosta android telefona ali za ovaj ne uspevam da nadjem neko uputstvo? Hvala vam unapred

Jorda
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 421
Pridružio se: Uto, 12. Jan 2010. 22:42
:: Prism Blue S10
Lokacija: San Diego, CA

Re: HTC Wildfire S

Post od Jorda »

Odmah da ti kazem, odustani i idi u servis da ti oni otkljucaju. Platis 800 kinti i gledas posla. Meni dala drugarica da ne bi placala i 4 sata sam se smarao da bi provalio da nema sile da otkljucas sa mreze tek tako.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od hirurg »

shiftyxxpc, jel ti hboot otkljucan i s off?mozda je varijanta slicna kao kod sensation?
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Jorda
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 421
Pridružio se: Uto, 12. Jan 2010. 22:42
:: Prism Blue S10
Lokacija: San Diego, CA

Re: HTC Wildfire S

Post od Jorda »

Iz vipa dolaze sa zakljucanim hboot i s on. Ja sam uspeo da otkljucam bootloader i da ga rootujem, ali ne postoji nacin da se ovaj modelotkljuca sa mreze. Nosi u servis i uzivaj. 15 min je procedura.

milosica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 07. Feb 2011. 08:13
Lokacija: danska
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od milosica »

Ljudi pomagajte imam htc wildfire samo je blokirao na netu i posle skidanja baterije kad stisnem da ga upalim pojavljuje se bijeli ekran i pise clear storage recovery fast reboot ali nemogu nista jer nereaguje telefon nekad pusti i kada se upali pise safe mode a tel radi dali je za u smece ili mi neko moze pomoci unapred hvala milos

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od hirurg »

Milose moras navesti jel tel rutovan jel custom rom u njemu moze li se flesovati da li si probao, ulazi li u recovery mod itd itd....smece je krajnja varijanta
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

milosica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 07. Feb 2011. 08:13
Lokacija: danska
Kontakt:

Re: HTC Wildfire S

Post od milosica »

Rootovan je a probao sam u recovery mod i kad to potvrdim pojavi se slika telefona i kao neki trougao crveni mislim da je greska neka ima li dje da se skine novi room za njega da se proba podignuti sistem sa memori kartice hvala unapred puno ja samo mislim da je greska u instalaciji neka da je nepotpun program

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC Wildfire S

Post od majkon80 »

Menjao sam samsung galaxy ace za ovaj,najvise zbog ram memorije,i mogu reci da nisam pogresio,jedino sto je malo manji ekran,mada ja ne mobilnom ne gledam filmove niti slicno,sluzi mi za net,drustvene mreze i forume,malo programa i to je to.Senze me je uvek privlacio,tako da to bi mu bilo to.u hboot ono s mi stoji na off,rootovao sam telefon,samo mi nije jasno kod ubacivanja custom romova sta treba da se uradi sa SD karticom?

Odgovori