Boja telefona

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Boja telefona

Post od bata bogdan »

OdličanJeMemo napisao:Ja sam jednom imao bijeli telefon, SE Xperia mini pro, i poslije 2 dana sam ga prodao.
Ne mogu da razumijem kako muškarac može da posjeduje bijeli telefon, to je ženska ili gej boja. Zato su i bijele varijante i skuplje, zato što su namijenjene ženama, a one mogu da progutaju da je npr. bijeli SGSII skuplji od crnog, iako je isti model. :D

A vi, koji imate bijele telefone, tješite se. :wink:
Bice da si ti najveci papucar ovde...obicno je uvek tako i bilo ko puno prica manji je od makovog zrna...
Nema sta komentar ti je na mestu...sve ne verujem sta si napisao...bela boja gej i to ti je merilo...hahahaha
Na zalost mnogo ima ogranicenih ljudi sto se sitnica tice....koji ne vide dalje od svog nosa....
@Baraba...potpuno podrzavam tvoje misljene....svaka cast...respect...:-)
Huawei

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Boja telefona

Post od Baraba »

Hvala.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Boja telefona

Post od sugarcoated_ass »

Ah, da. Umalo da zaboravim nesto sto se tice belih telefona... 8)

Slika

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Boja telefona

Post od Baraba »

Koji si si trol sunce ti kalaisano :lol:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Boja telefona

Post od miodrage »

Pa trolcina...
Nego drugarice ti samo ponekad sredis kucu???? Promenice se to kad se ozenis :D Onda ces svaki dan da sredjujes kucu i da pitas jel ima sta jos? :D
I da, ja to iz licnog iskustva :lol:
Mene je zivot naucio da ako zelim nesto da bude uradjeno kako treba, onda moras sam da se pomucis za to. E pa ja to primenjujem i svi srecni i zadovoljni, ja zato sto znam da ce da bude uradjeno kako ja zelim, ili ako se zajebem mogu samo na sebe da besnim, a zena zato sto ima budalu od muza koji ce sve da uradi.
C'est la vie! :lol: :lol:

E da, i smatram da je Android najgay sistem na svetu, pravi muskarci koriste WP i iOS (mada ovi sa iOs-om sad po izlasku WP spadaju u one metro... )
Izvinjavam se ako sam koga i uvredio ali ovo je bilo jace od mene, a i Androidasi mi deluju onako, bas kao neki likovi sto se ne vredjaju lako :P
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: Boja telefona

Post od OdličanJeMemo »

Baraba,

Rekao sam, ako si oženjen. Naravno da nije sramota raditi sve kućne poslove ako živiš sam, ili pomoći majci ako živiš s njom.
Ali, ako si oženjen, a peglaš sebi košulje, ili pereš suđe, ja bih se zapitao više stvari, a neke od njih su da li si dominantan u kući i da li te žena u stvari voli.
Ako izuzmeno neke izuzetke, koji se mogu desiti, ja bih rekao da ne.

bate vogdan,

Da, meni je boja odjeće i, između ostalog telefona, jedan od znakova da li je neko gej. Ne kažem da imam išta protiv gej muškaraca, zaista, ali kad vidim roze košulju i bijeli ajfon 4S, tu nema nikakve dileme.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Boja telefona

Post od sugarcoated_ass »

miodrage napisao:(mada ovi sa iOs-om sad po izlasku WP spadaju u one metro... )
Aha, znaci iPhone u svim bojama je samo:
Slika
:lol:
Vec kad sam poceo sa fokom onda da nastavim... :D

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Re: Boja telefona

Post od Andrijano »

Evo ovako,moje misljenje se slaze sa Miodrage-ovim misljenjem. Jednostavno uzmes boju koja ti najvise odgovara. Evo primera

npr. ja: uzeo sam crni ip 5 iz razloga sto brdo aplikacija i youtube neki klipovi nisu optimizovani na 4 inca i nervira me onaj crni gap izmedju npr klipa i belog stakla. Imao sa ip 4s i beli i crni i oba su mi bila prelepa. E sad kada biram boju telefona,generalno mozda nesvesno gledam da se uklopi u moju licnost,da se slaze lupam sa garderobom,mozda je smesno,ali je mozda i tako,

primer 2..moj brat ozbiljan covek,odelce,kravata..uzeo je crni to se uklapa u njegov imidz,

primer 3: moj ortak 28 godina,vozi skejt,bavi se muzikom,oblaci se u tom fazonu imao je plavu lumiu 800,sada imao zelenu lumiu 920 i sad neko neka kaze da on nije "pravi muskarac",pa taj je odvojio vise mnogo dobrih primeraka zenske populacije nego ...dalje shvatate,a kad kaze mnogo dobrih mislim da bas mnogo dobre..

Tako da boja telefona ne utice,vec samo dopunjuje tvoju licnost.

eto to je moje misljenje.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: Boja telefona

Post od Lela »

jao, jao, kako sam propustila ovu temu !!!

dakle 8) interesantno, vrlo interesantan uticaj bele boje telefona na stepen muskosti !!!

genijalno!

ne znam da li je neko citao kojekuda po netu koliko prikrivenih gejeva ima u homofobicnoj populaciji 8)

tako da, samo hrabro I opusteno :-)

Edit:
OdličanJeMemo napisao:Baraba,

Rekao sam, ako si oženjen. Naravno da nije sramota raditi sve kućne poslove ako živiš sam, ili pomoći majci ako živiš s njom.
Ali, ako si oženjen, a peglaš sebi košulje, ili pereš suđe, ja bih se zapitao više stvari, a neke od njih su da li si dominantan u kući i da li te žena u stvari voli.
Ako izuzmeno neke izuzetke, koji se mogu desiti, ja bih rekao da ne.
ne pogledah ovo...a sad kad sam videla, zamalo da se ugusim
:x

memo, sine, koliko imas godina, 15-16?!?

znaci, normalno je da pomazes majci, a zena te ne voli ako to moras ponesto po kuci da uradis?!? pa jel to znaci da te ni majka nije volela ako si kod nje po kuci radio ???

ajoooj dno dna, ja muskarcina majko moja...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Boja telefona

Post od znemanja »

Ovde mora da se razreše neke stvari, meriti nečiju sekusualnu orjenatciju prema boji telefona je u najmanju ruku smešno i patetično, ni boja odeće nije nikakva pokazatelj, ako neko nosi roze odevni predmet onda je on automatski gay, smešno.....

OdličanJeMemo, Malo su tvoje izjave šovinističke, ako je neko oženjen onda automtski znači da žena mora da bude ta koja obavlja te "ženske" poslove, smisao braka jeste upravo da zajedno rade i dele sve, nisi manje muškarac ako sam sebi opeglaš odeću, opereš suđe ili usisaš stan/ kuću. Lično živim sam već 6 godina, sve poslove sam radim, iako je devojka kod mene u stanu veći deo vremena, naravno i ona to isto radi, ali nikada, baš nikada nisma smatrao da po automatizmu ona mora da pere veš, suđe, uisava samo zato što je žensko.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Boja telefona

Post od sugarcoated_ass »

Lela napisao: ne pogledah ovo...a sad kad sam videla, zamalo da se ugusim
Braaaate, i ja to ne videh... a sad ne mogu ni da verujem da sam vid'o i sta sam vid'o.

Znaci to sto ja kuvam bolje od moje zene, brze opeglam i rasirim ves, a ujedno mi je i lakse da to odradim (da sad ne objasnjavam zasto), to je nesto lose? Oj Srbiiijoooo!
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Pon, 01. Apr 2013. 17:51, izmenjeno 1 put ukupno.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Boja telefona

Post od Baraba »

^ne da si trololo, nego si i papucar veci od mene :P :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Boja telefona

Post od sugarcoated_ass »

Baraba,
Slika

:P
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Pon, 01. Apr 2013. 18:07, izmenjeno 1 put ukupno.

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: Boja telefona

Post od OdličanJeMemo »

Lela,

Memo, sine? :D

Nemoj mi stavljati u usta to "ponešto da obaviš". Postoje stvari koje su po običajima našeg društva ženske obaveze u kući, i postoje obaveze koje su muške obaveze u kući. Postoje i stvari koje su univerzalne, pasuju i muškarcu i ženi da ih obavljaju.
Peglanje i pranje suđa su klasične ženske obaveze u kući.
To nije džaba tako.
A protiv "uskakanja" i ispomaganja ja nemam ništa protiv. Sve dok se zna šta je čija obaveza.

Kada dođem u dom nekog bračnog para i muškarac mi napravi kafu, pa još i donese kolače, a žena sjedi pored, meni je jasno koliko je sati.
Isto važi za peglanje ili pranje suđa, sem u slučajevima kada je žena spriječena to da uradi: bolesna je, ima neodložnih obaveza, štatijaznam...

Muškarci koji moraju takvim stvarima da se dodvoravaju ženama su meni...zabrinjavajući slučajevi.

I za njih i jesu bijeli telefoni. :D

znemanja,

Mislim da se olako služiš pojmom šovinizma.

spirit12
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2012. 23:30
:: nokia 6500classic

Re: Boja telefona

Post od spirit12 »

Citam i ne verujem. Znaci ako imas beli telefon automatski si gay, pa to je samo boja, obojena plastika.... :o cak sta vise bela boja govori da si otvorenija, komunikativna osoba.... Naravno da cu uzeti ono sto mi najvise odgovara trenutno je to Asha 302 i naravno da ce biti bela i mnogo mi se svidja.... :oops: tako da svako moze koristiti ono sto mu se cini o.k

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Boja telefona

Post od sugarcoated_ass »

Ponovicu:
psyhound napisao:Oj Srbiiijoooo!
spirit12, still in the closet, huh? :lol:
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Pon, 01. Apr 2013. 18:11, izmenjeno 1 put ukupno.

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: Boja telefona

Post od Lela »

ne znam sta bih dalje rekla... sve cekam da neko kaze aprilililiiiii...

jao, jao muskarac skuvao kafu - odma' peder, jel de ?!?

sine - u smislu nezrelosti...

"obicaji naseg drustva" - cije je to drustvo ? balkanstina par exellance...znaci kad muskarac radi "zenske" poslove, on se dodvorava zeni ?

nije tebi lako, prijatelju...

spirit12
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2012. 23:30
:: nokia 6500classic

Re: Boja telefona

Post od spirit12 »

psyhound, u kakvom ormaru...... :lol: Lela Aprililili....... ;)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Boja telefona

Post od sugarcoated_ass »


OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Re: Boja telefona

Post od OdličanJeMemo »

spirit12,
Samo naprijed, samo da te podsjetim da si ti otvorio ovu temu svojom dilemom.

Lela,
Šta se ti toliko primaš na moje postove? Zar nije maksima ovog foruma da svak bira i radi ono što mu paše? Čovjek je pitao šta mislimo o bijelim telefonima i ja sam rekao svoje mišljenje.

To što mu se ne sviđa nije moj problem.

Odgovori