Koji film/seriju ste poslednju gledali?

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

Star Trek Beyond - odgledah pošto je žena odmarala u drugoj sobi par sati. :D
Elem, nikakvog "horora" u filmu nema, već sam sinoć zafrkavao ženu da kao ima horor scena, jer ona samo to gleda kad su filmovi u pitanju. 8)
Što se filma tiče, i nije nešto, slažem se. Dobra je režija, ali priča je nekako mlaka, nedostaje dinamike, akcije, preokreta.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od гари »

Evindzer napisao:^ Jul Briner je moj omiljeni stari glumac. Zbog njega sam i počeo da brijem glavu. :D
Slažem se, pristojan film za ono vreme, malo nedovršen i neizdetaljisan, ali svejedno, vrlo gledljiv. Nadam se da će i rimejk-serija koja uskoro kreće biti jednako dobra.
Baš sam i ja sad pogledao film, prilično dobar. Ne znam samo da li bih rekao da je nedovršen. Meni je ineresantno da pogledam tako neki film jer sam od ovih novijih dosta pogledao. Nikako mi nisu jasni ovi likovi na našim televizijama što stalno siluju program jednim te istim filmovima, a ima toliko dobrih filmova na koje im se uhvatila paučina. Dobro, doduše, ko ima kablovsku sad on može da odabere kanal na kome će biti takvih filmova...

I Soilent Green mi je bio interesantnan, :D ali Tošin potpis mi je bio spojler. :D Možda inače ne bih skontao odmah o čemu se radi, a tako bi bilo zanimljivije. Sa druge strane, da nije Tošinog potpisa, ne bih za taj film ni znao. :D

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od TosaNS »

hahahaha Gari eto ima neke koristi i od potpisa :D mada retko ko gleda sta pise u potpisu ali ja gledam :). Pored tog odlicnog filma koji si gledao preporucio bih ti seriju koju sam voleo da gledam i koja je bila nekako isla paralelno sa X files isti je bio reziser cini mi se, a upitanju je Milenium i Frank Blak koji kada hoce da se uloguje izgovori tu cuvenu recenicu Solient Green si People :D
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od гари »

Označavam i tu seriju da je gledam kasnije, pa kad dođe na red. :D Vidim, tri sezone, nije ni predugačka. :)

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od TosaNS »

Ako volis X files ovo ce ti biti zanimljivo, ukoliko nisi imao prilike da gledas :)
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od гари »

Da, X Files sam baš ponovo gledao prošlog leta, a ovo mi je i delovalo slično po opisu sa Imdb, tako da bih verovatno tu seriju sad stavio na početak liste. :) Taman bih uskoro završio Bračne Vode. :)

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od ciklon »

Bron / Broen - švedsko-danska kriminalistička triler-drama, odlična: http://www.imdb.com/title/tt1733785/?ref_=nv_sr_2

Whitchapel - britanska kriminalistička serija, nažalost prekinuta posle 4. sezone: http://www.imdb.com/title/tt1186356/?ref_=nv_sr_2

Ripper Street - takođe britanska serija, vrlo verovatno će se završiti posle 5. sezone koja bi trebalo da se emituje iduće godine: http://www.imdb.com/title/tt2183641/?ref_=nv_sr_1

Penny Dreadful - za ljubitelje strašnih priča, samo tri sezone, ali je to i više nego dovoljno: http://www.imdb.com/title/tt2628232/?ref_=nm_flmg_act_4

iZombie - barem deset puta bolja nego sve posle druge sezone "The Walking Dead-a", nadasve zabavna: http://www.imdb.com/title/tt3501584/?ref_=nv_sr_1

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

Mechanic: Resurrection - klasičan Statham, nit' smrdi nit' miriše.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Evindzer »

^ Tako je, a i Džesika se ofucala, pa ni ona ne izvlači situaciju. ;)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

Ne znam gde si ti gled'o, ali Džesikica je i dalje pi**a i po. Ko Dženifer Aniston, što starija sve bolja i bolja. :D

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Joxy »

Za Dzesikicu potvrdjujem. [emoji14]

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od TosaNS »

Odgledao prvu epizodu serije Westworld, vidi se da je u nju ulozeno para i truda. Entoni Hopkins, Ed Haris da ne nabrajam dalje, mislim da ce to biti odlicna serija ...
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Sale_M »

Sinoc bio Hercul na tv-u ,odgledao,nije los film,onako 6,5/10.

Sent from my LG Nexus 5X
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od гари »

TosaNS napisao:Odgledao prvu epizodu serije Westworld, vidi se da je u nju ulozeno para i truda. Entoni Hopkins, Ed Haris da ne nabrajam dalje, mislim da ce to biti odlicna serija ...
I ja video na YouTube-u danas reklamu/trejler, i ja ću gledati prvu epizodu za vikend. :)

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Evindzer »

Počela nova sezona Fleša. Za one koji vole igranje sa paralelnim vremenskim tokovima, biće super. :)

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od filip11314 »

Narcos - serija na visokom nivou stvarno, muzika, kadrovi, gluma. ALI, veliko ALI radi se o klasičnoj američkoj seriji. Da pojasnim...ameri su najbolji, najjači, najpravedniji, najhumaniji. Udružili bi se i sa đavolom samo da ispune svoj cilj. Oni su nevini, neiskvareni, sve bi uradili samo da bi svet bio bolje mesto za život. bla bla bla. O samom Pablu ništa posebno i nepoznato do sad, sve izokrenuto, ništa ne ide po redu. Sve u svemu većini se svidela, meni ne baš. Ocena od mene 6/10.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

Šta očekivati od amera nego "pravdu". Pogledaj bilo koji njihov ratni film i sve će se samo ka'sti. Juče baš gledam neki Jarhead 3, B, možda čak i C, produkcija. Film blagi očaj, ali doza patriotizma i ljubavi marinaca prema domovini i dalje prisutnija više nego ikad.
Ja inače volim njihove ratne filmove, volim da ih gledam kako se junače, busaju, udaraju po grudima, uzvikuju patriotske parole. I ne samo filmove, već i sve što ima veze sa vojskom i vojnom tehnologijom. Volim da vidim kako se otkrivaju i pokazuju. I pored sve te silne tehnike i propagande, dokazali su više puta do sada da su najgora vojna sila na svetu.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od гари »

Pa baš to, sigurno će praviti film o pravednim Rusima i pravednim Arapima. A i ne vidim ništa loše u promovisanju patriotizma, to može da radi svaka zemlja, a radila je i stara Jugoslavija. :)

EDIT: Ja sam gledao seriju Legends dok se emitovala. Zanimljiva serija, Amer je najsposobniji, ali baš previše serija promoviše ksenofobiju da se tako izrazim... Ili "otvara oči", kako ko šta misli. :) Svaki Arap i svaki Čečen je ispao terorista ili barem trgovac drogom ili oružjem do kraja. :) Isto i za Ruse, mada oni mogu da budu i bivši KGB-ovci.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od TosaNS »

green ti si baš našao šta da gledaš, prvi jarhead je bio vr film sa Gilenhalom u glavnoj ulozi. Taj film koji si gledao je pokušaj da se na silu ispravi slika prvog filma o stanju u usa army. Možda izbace još koji jer je prvi je baš napravio lošu reklamu :). Poslednji ratni koji sam gledao, a da mi je ostao u sećanju je pad crnog jastreba i 13 sati.

Послато са A1-810 уз помоћ Тапатока
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

A hteo sam baš malo da odmorim dušu tim C produkcijskim trešom. :D
Odgledao i Jarhead 2 juče. Ista sprdnja na temu rata. Naravno, ni blizu prvom filmu. Rambo stil, šačica marinaca pobiše 126 000 Talibana. :D

Odgovori