Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informacije

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Joxy »

Iskreno prezadovoljan sam, obrnuo sam vec par igara na njemu. Sto se tice TV-a igram u 1080p mada pratim desavanja na polju 4k. Zapao mi je za oko Sonijev model XD8005 ili 8505 nisam siguran za tacnu oznaku. Gledam da ne zurim sa kupovinom i da odaberem pravi model jer je izbor ogroman, te 8 bit HDR, te 10 bit itd, ne zna covek sta pre da gleda. :D
A i kapiram da ce sledece godine cene bas da idu na dole, s obzirom da je vec sada dosta pala cena ovogodisnjim modelima.
Sve u svemu i u 1080p igre na Pro-u izgledaju fenomenalno, primetna je razlika u odnosu na obican PS4, postoji i dosta poredjenja na YT.
Tomb Raider, recimo, je dosta dobro odradjen za Pro, moze da se bira izmedju 3 opcije, poboljsana grafika u ondosu na obican PS4 (na 1080p ekranu), veci FPS u igrama (na 1080p ekranu takodje) i 4k.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od iKe »

Odlično. Da i ja sam gledao Sony XD85 ili LG UH77, sada daju garanciju od 5 godina. Ne znam da li da čekam da padne cena Oled televizorima, pa da idem direktno na neki od tih modela. Videćemo, uskoro stižu novi modeli.
Ne reče mi da li si uzeo pretplatu za PN plus i kako kupuješ igrice ?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Joxy »

Nisam uzeo pretplatu. Do sada, za sve konzole, sam uzimao igre na disku a sada vidim ovaj Share sistem koji je odlican, uzeo sam vec par igara na taj nacin, sve funkcionise besprekorno. Neki vodic mi je da ekskluzive i neke meni vredne igre kupujem na disku a ostalo da uzimam digitalne verzije.
Sto se tice TV-a, to ti nije losa ideja. Kada je ovogodisnjim modelima ovoliko pala cena sada, mogu zamisliti koliko ce biti sledece godine kada izadju novi modeli, tako da ne treba zuriti. :)
Kako ti uzimas igre?

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od iKe »

Nikako za sad. Danas mi je stigla konzola. E sad moram da čekam dve nedelje za otvaranje paketića. Ne znam, verovatno ću uzeti pretplatu. A share funkcioniše i bez naloga na PN plusu?
Za TV je verovatno bolje da se sačeka malo. Sada će predstaviti i nove modele.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Joxy »

Tako je, ne moras imati pretplatu da bi radio share.

Odgovori