War Thunder

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: War Thunder

Post od artifex »

Kad je igrica dobra ne vidim zasto bi dosadila. Ja doduše igram World of Tanks,bolje mi lezi i generalno vise volim te arcade igre...

Sent from my SM-G925I using Tapatalk

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: War Thunder

Post od Behemoth »

TosaNS napisao:Dugo nije pisano o ovoj igri da li je neko još igra i koji mod. Ja volim Arkadu ali i simulator gde koristim džojstik i ir track tako da je osećaj simulacije potpun. Kada letim sam uglavnom se provedem ko jos po trnju i teško je igrati bez wingmana ali dobro nije da se žalim ali iako je već prošlo toliko godina i dalje mi je zanimljivo igrati je.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Igram ja,arcade i realistic,zavisi od raspolozenja.
Nece mi nikad dosaditi,a ima da se igra do besvesti.Vec 4 godine je igram,nisam ni pola aviona otkljucao
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: War Thunder

Post od TosaNS »

Otključao sam avione u svim nacijama do V Tira skoro svi na max levelu. To mi posebno znači u simulatoru kada su performanse aviona bitne i presudne u dog fight-u... Igram više od 4 god bio sam u SAG klanu pa je nas nekoliko izašlo i napravilo posebnu grupu koja više leti simulator mod od realistic moda, zanimljivo je kad imam ekipu sa kojom letim u poslednje vreme slabije ali uđem bar na pola sata da me mine želja.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: War Thunder

Post od Behemoth »

Ja sad igram,inace bio sam u 6th squad,ali su me sutnuli jer nisam bio aktivan mesec dana haha.
Gluposti.Bio sam bez kompjutera skoro pola godine,pa sam mnogo propustio da otkljucam.
Mozemo da letimo zajedno ako hoces
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: War Thunder

Post od TosaNS »

Naravno što da ne, uvek sam za team play :) možeš me dodati i pronaći pod nikom TosaNS. Da li letiš u realistic modu ili u simulatoru. Uglavnom letim popodne ili uveče oko 8-9h.

Poslato uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Odgovori