Off, opušteno ćaskanje

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
Mladen7
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Čet, 01. Feb 2018. 18:05
:: Xiaomi Mi 10 T Pro
:: Xiaomi MI A3

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Mladen7 »

Eeeej polako s chicks with...
Ja bi samo klot chicks :-)

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od m@c|-|oR »

Pazi, u tim krajevima svašta mož' ti zapadne.
To što zeleni živi u iluziji da je Melburn izuzet, to je njegov problem.
:D

Poslato sa Honor Play uz pomoć Tapatoka
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Green »

Pa sad, sve sto sam dosad opipao (tamo dole), je bilo ono sto sam i ocekivao, tako da... :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od miodrage »

Green, ili nisi pipao dovoljno, ili si bas puno birao sto mu se svodi na isto, nisi puno pipao :)

Apolo, imam i Philips i Braun, ali ne trimere, nego elektricne brijace (ja se samo time brijem), i tvrdim da je Braun za klasu ili cak 2 bolji. Doduse i razliciti su mi, Braun je klasican brijac sa mrezicom, a Philips je onaj njihov rotoshave...
U zadnje vreme sam prinudjen da se brojem Philipsom jer mi je na Braunu pukla mrezica (sece ko zilet za neupucene) i brijanje mi je vrlo neugodno ako pustim bradu 3-4 dana... Sa Braunom i brada od nedelju dana silazi glat dole.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Imam ja Braun za brijanje, taj sa mrežicom ali mi nešto ne leži to suvo brijanje pa ću da trimujem. Već sam poručio Braun, ima dosta nastavaka pa će verujem poslužiti.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

Apolo napisao:Pitanje za korisnike Android CarGo aplikacije. Da li vam nakon završene vožnje i dalje budite da ocenite vozača? Meni već neko vreme ne nudi tu mogućnost, udjem u aplikaciju i kreće da traži lokaciju, bez da prikaže onaj prozorčić sa zvezdicama da se oceni.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Meni nudi da ocenim vozača, ali imam drugi problem u zadnje vreme, naravno pre ovog vanrednog stanja, uopšte ne mogu da naručim CarGo vozilo. Naručujem uvek iz centra grada, Terazije, Cvetni trg, eventualno sa NBG kod hotela Jugoslavija i sl. U poslednje vreme mi konstatno app javlja da nisu mogli da obrade zahtev. Ne znam da li je smnjen broj vozila pa nemaju raspolozivih vozača ili je nešto drugo u pitanju. Veliki sam pristalica koncepta CarGo, ali sam prinuđen da koristim taxi jer kada mi vozilo treba nema ga.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Znemanja, ili je smanjen broj vozila ili prevelika tražnja. Čudi me da sa tih prometnih mesta ne možeš dobiti vozilo. Ja zovem u Zemun gornji grad i često u tom nekom špicu ne mogu nikako dobiti vozilo, ali ajde to je ipak malo na periferiji da kažem. Inače ne čekam više od 5 minuta na vozilo. Takodje mi se sviđa koncept, taxi zovem samo ako moram.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Evindzer »

Braćo, kakav je taj Kargo? [emoji6]
Čuo sam za to, ali uglavnom idem taksijem - ako su jeftiniji i čistiji od taksija, mogao bih da ih isprobam, šta kažete? [emoji846]
Apolo i Nemanja, svratite do Delte bar na piće, ja častim. [emoji2]

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Evo odličan je. Sve ide preko aplikacije uključujući i plaćanje, prikacis karticu i nema više keša i kusura a ti uvek dobijaš info. koliko je koštala voznja, a i pre toga koliko će te otprilike izaći. Kola nova, čista, vozači jako ljubazni i prijatni. Dobiješ preko aplikacije info koja kola stižu po tebe, koji vozač i njegova slika, broj telefona (u slucaju da ne može tačno da nadje broj pa te zovne ili ako te ne vidi pa ti javi da je stigao). Sve je transparentno. Jeftiniji su od taksija za nekih 25-30%, znemanja ispravi me ako grešim.

Brate rado bih svratio ali trenutno sam na VMA rešavam problem sa žuči (visoki bilirubin) jer dok ovo ne saniram ne mogu na hemioterapiju. :/ Zbog svega toga ja sam ti u karantinu i pre ovog sa virusom da jacam imunitet za ono što me čeka.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

@Evindzer, jako lepo iskustvo sa CarGo, vozači ljubazni, vozila čista i što je bitno sve je transparentno. Preko app uneseš trenutnu lokaciju gde želiš vozilo da dođe i lokaciju na koju želiš da te vozilo odveze, odmah dobiješ procenu koliko će vožnja da košta i nema prevare da ti naplate više od toga. Kada se vožanja završi samo izađeš iz vozila, app detektuje da si izašao i tada ti se tarifira vožnja i skida sa platne kartice koja je povezana sa app. Ofmah po završetku vožnje mozeš sa zvezdicam da oceniš vozača. @Apolio ti je dobro rekao oko 20-30% su jeftiniji od taksija.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Evindzer »

Hvala obojici na detaljnim odgovorima.
Apolo, držim palčeve da na VMA sve prođe dobro i iz dana u dan bude sve bolje. [emoji1303]

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od artifex »

Ni ja već neko vreme nemam opciju da ocenim vozača nakon vožnje, ne znam zašto.
Generalno sam vrlo zadovoljan uslugom, a ukoliko ne može da mi nadje vozilo u MINI i ECO klasi, izaberem Biznis jer tu uvek ima dostupnih vozila. Izadje vožnja skuplje, ali je stvarno uživanje voziti se u kolima iz te klase (VW arteon, Jaguar i-pace i f-pace)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Evindzer »

^ Za**bavaš da dolaze po tebe u jaguaru? [emoji2962]
Pitam se odakle im pare za takva kola ako posle u njima moraju da taksiraju. [emoji849]

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od brankisha »

Dolaze i sa Kamrijem. Ovi moji narucili i jos tipa "vide ga Branja iz amer'ke auto", ja kad sam video doslo mi da ga zapalim. Em Kamri, em hibrid.

Ne znam jel teorija zavere ali mene pustise u USA u ponedeljak. Pitao me jesam li bio skoro u Jevropi. Rekoh mu - daj ne kaki. Parkirao se sa strane. Dosao kolega koji me je pitao jesam li imao temperaturu i kasalj i to je to. Lezeno.

Nego kolega se vratio sa Kube. Kucni karantim. Ali glavna stvar. Kaze ameri zabranili svima izvoz robe na Kubu. Bukvalno kad prodje sezona jedva da ima voca. Za gorivo se snalaze, sverc iz Venecuele ali oprezno. Rece mu kubanac, menažer hotela da je jedan od razloga krize sa Venecuelom i Kuba. Hoce ameri da vrate hotele.

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Pošto su zatvorene granice, pretpostavljam da sad nije moguće ni poručivati ništa preko eBay/Amazon?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Evindzer »

Zek džeririgovao sebi suprugu. [emoji1787][emoji1787]
https://youtu.be/Y5iY0monNBM

cekicm83

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od cekicm83 »

Evindzer, ruzna care, mora da ima dobru pozadinu, posto i dojka nije neka. :lol:

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Drakenzen »

Taaaaaanka [emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Dream Weaver »

Ne znam da li ste provalili ali njegova žena tj ta riba je hendikepirana. U kolicima je i ako sam dobro provalio u ovom klipu on ju je i upoznao hendikepiranu i posle oženio. Svaka mu čast.

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
and justice for all...

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Građani najavljuju tužbe jer Supernova teret raskida ugovora svaljuje na njih.
http://rs.n1info.com/Biznis/a581556/Tuz ... rnove.html

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Festina lente.

Odgovori