Covid-19

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Covid-19

Post od Sale_M »

Ljudi, nemojte da se sekirate., JA CU DA UPALIM AVION I ODEM PO TE MASKE, NEK MI KAZE NEKO NESTO AKO SME.

Huawei P30
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Covid-19

Post od bestboy »

Може вођо! Само један услов, да летиш ружичастим приватним авионом. <3
Слобода или смрт

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Gospodaru, dobrovoljno se javljam da sipam kerozin u nj'. 8)

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Covid-19

Post od Deksi »

mare-ss napisao::lol: Управо то. Па уништи нам земљу бре човече
Odma da ti kažem nisam za vučka, ne znam koliko godina imaš ali slabo poznaješ istoriju. Od drugog svetskog rata pa na ovamo veće zlo po Srbiji od prokletog dosa nisam vido. Prodadoše sve živo, zgrnuše milijarde, zatvoriše fabrike i ja na ulici ostao 2007 godine. 2008 i žena, i postoji li veća nesreća koja je mogla ovu zemlju da zadesi. Nego dobro dodjoše bolja vremena za električare pa smo sad traženi ko suvo zlato. Mladji pobegoše u obećani zapad a mi čiče ostasmo ovde pa opravimo po neki šteker. Ali stvarno taj dos u kog smo većina polagali nade nas dobro unazadi.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

pa ovaj samo nastavlja to sto su zute sluge okupatora zapocele, ja mrzim sve izdajnike ali ovaj vlada trenutno tako da sad najvise mrzim njega :D nego nesto sam zapazio, kaze ramzes da ce oko 5 miliona punoletnih dobiti 100 evra a u birackom spisku ima oko 6.75 miliona glasaca? jel moze neko da mi pojasni o cemu se radi? glasovi mrtvih ili ne?

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

https://www.youtube.com/watch?v=WgHeXcn5xAk
poslusajte, nemojte da vas mrzi

edit: ako se neko pita otkud po amerikama onoliko mrtvih od korone evo vam odgovor
https://www.mprnews.org/story/2020/04/0 ... ontroversy

svima sa nekim problemima disajnih puteva ili upalom pluca i slicno se u umrlici navodi uzrok smrti covid19

https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/coro ... deaths.pdf

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Ima jos uvek pozamasan broj onih koji nisu u strahu od korone, pa moraju pumpati cifre, ne bi li ih "prekrstili". Ali, dobijaju kontra efekat, jer sve vise naroda sumnja u ovu cirkusku predstavu.
Dovoljno je pratiti onog psihopatu, eugenicara i trenutno najveceg medicinskog strucnjaka na svetu gejCa, i vec su neke stvari puno jasnije.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Covid-19

Post od m@c|-|oR »

mare-ss napisao:.... kaze ramzes da ce oko 5 miliona punoletnih dobiti 100 evra a u birackom spisku ima oko 6.75 miliona glasaca? jel moze neko da mi pojasni o cemu se radi? glasovi mrtvih ili ne?
Dijaspora. Svi na biračkom spisku, ali nisu u zemlji.
Razmišljaj malo, čoveče.

Poslato sa Honor Play uz pomoć Tapatoka
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Poslednja vest s "ratista". Ne, nisu Bugari usli u Sofiju, vec je "ranjen" sin prvenac oca nase nacije, najveceg strucnjaka pulmologa, virusologa, epidemiologa, ekonomiste, gradjevinara, policajca, a od pre par dana i pilota.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

m@c|-|oR, razmisljao sam malo covece i malo mi je nelogicno da ih ima 1.8 miliona u dijaspori sa pravom glasa. kako god

Green, i dostavljaca respiratora :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Je l' onda i mi u dijaspori dobijamo crkavicu od 100 ojra, s obzirom da se vodimo kao gradjani Republike Srbije? :D

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Covid-19

Post od m@c|-|oR »

Malo morgen. To traži od tvoje premijerke.

Poslato sa Honor Play uz pomoć Tapatoka
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Nemamo mi premijera/premijerku, imamo smokljana prvog ministra, Skotinu Morisona. Bistar ko litar boze...

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Covid-19

Post od m@c|-|oR »

Prime Minister - Premijer Vlade, jbt! Isto što i Džonson u UK. Dakle, traži od njeg'.
:D
A nas pusti da se patimo ovde sa našim ... štagod da je.

mare - "oko" 5,2 miliona punoletnih je u Srbiji kojima će biti data kinta (da li će?). Po biračkom spisku 6,67 mElEona. 1,4 da živi preko - vrlo verovatno. Sad, ako ćeš da ideš u detalje, pitanje je koliko Srba sa KiM je i kod nas po spisku, pa onda ono što se priča o 50.000 iz Republike Srpske. Skroz druga tema, traži to prokleto pivo i pečenje (ili ribu i vino u Grinovom slučaju).
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

ja sam seljacina za mene pivo i pecenje, kakve ribe i sokovi od grozdja :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Covid-19

Post od miodrage »

Nema me 2 dana, ispisete zilion budalastina... pogotovu ovi "sto razmisljaju svojom glavom".
Evo, svima odmah da razjasnim - ako virus nije stvaran ajde dodjite samo da provedete jednu smenu u tzv. respiratornoj ambulanti, ALI bez ikakve zastite. Ako nema virusa, sigurno se nece niko od vas da razboli. Ako se ipak neko razboli, jbg, vise srece drugi put. Moze?
Ajde mojne ste kifle, dodjite, ima za svakoga mesto.
Sto se tice policijskog sata, zdusno ga podrzavam, a svoje razloge necu da objasnjavam. Recimo da sam jedan od jako retkih kojima ne da ne smeta nego izuzetno prija!
Razlog zasto kod nas mora tako, a negde ne, je sto mi imamo ono sto sam pisao - klasican inat tipa e ja cu bas tako kao vi kazete da ne moze. Imamo ovde dva takva dezurna slucaja.
Sto se mene tice, ja bih i pucao na one koji ne postuju ogranicenja. Posle 3-4 prosvirane glave niko vise ne bi smeo da zucne. Ziveo drug Kim Jong Un.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Covid-19

Post od Martin Mystere »

Misliš od onih koji "razmišljaju" svojim glavom a još uvek nemaju kapaciteta da shvate da se uglavnom ne umire od Covid-19,već da on samo utiče negativno na one koji imaju određene hronične bolesti (smanjenje imuniteta, oslabljen organizam etc) i da je kod onih koji su već imali izražene probleme, naročito sa respiratornim organima, daleko izvesnije da ovaj virus dovede do neželjene posledice odnosno smrti.

A i što bi smo slušali šta npr. kaže tamo neka prof. dr. Ana Gligić koja kao (eminentni) virusolog u životu nije uradila ništa konkretno vezano za viruse... Naravno osim što je kod nas bila na čelu tima koji se 1972. borio protiv Variole, bila među vodećim članovima tima koji se (iz)borio sa Marburgom, bila član toliko međunarodnih timova koji su suzbijali epidemije širom sveta etc. kad ona nije tamo neki random dr. sa nekog senzacionalističkog sajta koji kaže drugačije a za kog se pouzdano ne zna ni šta je do sada uradio po pitanju borbe protiv bilo kog virusa ili da li je objavio bar jedan priznat rad iz domena virusologije, imunologije ili slične grane medicine.

Drugim rečima, što je babi milo...

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

miodrage, podrzavam skroz.

Dajte ljudi manite se vise teorija zavera.Imate li vi decu?Pa i Vucicevo dete je obolelo sto ne zelim nikome.Kakvog god ga vi smatrali, mislim na predsednika, i kakvog god ga ja smatrao.Dete je dete ma cije bilo.Da li njegovo ili bilo cije drugo ima istu tezinu tj podjednako je vazno.Da li se neko seca trogodisnje Milice koja je stradala od gelera nato bombe.Mislite da je tim roditeljima i danas lako.Nije, decu nista ne zamenjuje.Mozes imati i deset deteta nakog umrlog deteta i opet ces patiti za njim.Sto se tice DOS-a ako se dobro secam ne bi oni unistili zemlju da Djindjic nije ubijen.To je moje misljenje ne mora da sam ispravan.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

evo stigla i stara komunjara miodrage, :lol: ko je napisao da virusa nema i ne postoji? postoji isto kao i virus gripa. opasan isto koliko i virus gripa, za nekoga smrtonosan za nekoga neprimetan. ali vas komunjare bas briga, drzava vas placa i drzava razmislja umesto vas

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

mare-ss, ti si non stop na forumu sto me navodi misljenju da ne mrdas iz kuce.Mani se vredjanja ljudi u ovoj situaciji neka sve prodje pa onda udri po kome god hoces.

Zaključana tema