PayPal konačno u Srbiji

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: PayPal konačno u Srbiji

Post od Green »

Nema na cemu, drustvo ;)
Isto se radi i kad zelite sa bankovnog racuna da dopunite PayPal racun. Mada, mislim da ste to vec znali. :)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: PayPal konačno u Srbiji

Post od Ninolina »

Green, kad hoću da dopunim PayPal račun ja samo prebacim pare sa tekućeg računa na Internet karticu i pare su automatski na PayPal-u. Tu ne moram ništa dodatno da prebacujem na PayPal.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: PayPal konačno u Srbiji

Post od Green »

Hm, eto ja TO nisam znao da moze. :D
Da li se to u aplikaciji namesti nekako automatski? Posto ja kad zelim da dopunim kliknem na "add to" i onda kucam iznos.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: PayPal konačno u Srbiji

Post od bata bogdan »

Isto i kod mene kao i kod kolege Green
Huawei

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: PayPal konačno u Srbiji

Post od Ninolina »

Green, nisam ništa podešavala. Tako je oduvek. Doduše, ja te pare uopšte ne vidim na samom PayPal nalogu ali kad imam pare na Internet kartici mogu da izvršim plaćanje preko PayPal-a, i to istog momenta kada sam prebacila patre sa Tekućeg računa na Internet karticu.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: PayPal konačno u Srbiji

Post od Green »

Aaa, znam sad u cemu je fora. Pa da, te pare ne idu na sam PayPal nalog, to se ipak mora "rucno" dodati, vec se putem njega placanje obavlja tom karticom koja je povezana s istim.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: PayPal konačno u Srbiji

Post od miodrage »

Cisto jedna digresija, da ne biste gubili pare, a i da malo "zeznete" PayPal, ako vam te pare nisu neophodne, ostavite na acc, pa time platite. Manji je gubitak na njihove provizije.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: PayPal konačno u Srbiji

Post od acamatic »

Kolege imam par pitanja:
Juče otvorio PP nalog i prilikom aktivacije kartice kod četvorocifreni mi nije stigao odmah. I ja sam mislio da je neka greška i onda sam zatim ponovo uneo podatke. Kada sam uneo drugi put dobio sam posle par sekunde 2 sms poruke da su sa kartice skinuta sredstva od po 1.5€, ukupno 3€. Tada sam dobio u obe poruke onaj broj koji treba da se unese ja to uneo iz zadnje poruke i sve je prošlo kako treba. Sada me zanima dal će taj novac da se vrati na račun ili ne? Nije neka svota ali čisto me zanima.
Drugo pitanje je kada sam povezao karticu pre aktivacije mi je sa računa skinuto tačno 1$ i posle par sekunde opet mi stiže sms da sam dobio uplatu od 1$, šta je to i čemu to je služilo.
I još jedno pitanje znam kako funkcioniše uzimanje novca sa PP na karticu, ali da bih preskočio onu famoznu proviziju od 4€ jel postoji mogućnost da taj novac bude na računu PP (i koliko može dugačko da stoji) pa kada mi nešto zatreba da kupim sa neta prvo to potrošim?
I da sada sam se setio kada neko kaže da nam uplati novac na PP koje podatke dajemo? Jel mail adresu ili onaj paypal.me link?

Odgovori