Covid-19

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

mare-ss, mene je moj pokojni deda, neka mu je laka zemlja, ucio onoj staroj, "Od politike i molitve nema nista".Za ovo prvo se slazem a za ovo drugo bas i ne, vernik sam.Ali tacno je da samo od rada covek ima svoj zivot.Sto se tice Tv i drugih medija za informisanje tu vec moram da se slozim.Previse je price o koroni, 24h dnevno, ali tako je u citavom svetu.Zato ja ne silazim s' youtube, pregledao sam sve zivo sto me interesuje i jos cu gledati.Tv i pricu o koroni sam iskljucio iz svog zivota jer ne moze covek da izdrzi to slusajuci toliko o tome.E sada onaj post, ponavljam, na osnovu koga si ti mene okarakterisao kao SNS bota, napisao sam ni na osnovu tv ni interneta ni radia niti bilo kog drugog javnog medija.Ako neko zeli od nadleznih da objasnim objasnicu u 10 sekundi.I dalje stojim iza toga, CUVAJTE SE LJUDI, KORONA JE STVARNA, AKO NE MORATE NAPOLJU BEZ PREKE POTREBE, OSTANITE KUCI.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

Identican post si ostavio kao sns botovi, pa mi je bilo smesno i zbog toga sam ono napisao
cekicm83 napisao:Tv i pricu o koroni sam iskljucio iz svog zivota jer ne moze covek da izdrzi to slusajuci toliko o tome

to ti je nesto najpametnije sto mozes da uradis.

Sto se politike tice mene mozda jos manje interesuje od tebe ali eto moram da pratim da vidim sta ce da nas snadje jer nam psihopate od politicara kroje sudbinu

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

mare-ss, veruj mi politika ti ne treba u zivotu.Radi na sebi.Na svojoj produktivnosti.Politika je nanela zlo kroz koje smo prosli zadnjih 30 godina na ovim prostorima.Ali i u kakvoj god situaciji covek svojom voljom i umecem izadje kao pobednik.Pobedi sve.Da je manje onih koji se bave politikom nebibilo ni gladnih, ni zednih, ni ratova itd.Ne dozvoliti bilo kome da ispere mozak ma kakav i koji politicar bio.Samo rad rad i rad.

https://www.youtube.com/watch?v=qPDjKwxFOXg

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

E'o vakcinari, uskoro. Bice za sve, samo bez guranja. Cika Bil sto posto u uzi izbor kandidata za nobelovu nagradu na polju medicine.

Prosto je zadivljujuce kako lik odjednom voli covecanstvo i zeli da mu pomogne, uprkos prici iz 2015. kako ce napretkom u vakcinaciji biti moguce smanjiti broj ljudi na Zemlji za 10 do 15%.

https://www.businessinsider.com.au/inov ... &r=US&IR=T

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Covid-19

Post od AnGeL oF LoVe »

Што је тема? Браво медератори! Чудо је да Вас Митровић није ангажовао? Одузимати му пратиоце за фарму, парове, (шта већ он има, не пратим). Подржавате ликове попут Марета да износи неистине, и непроверене глупости. Занима ме, који Вам је интерес у свему томе? Опозиција или позиција? Болесно је према људима који пате, који се боре за свој живот који нису преживели.
LG G2 Black,16GB

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

AnGeL oF LoVe, istina ili ne, tema je i dalje Covid-19. Ako ti nesto ne odgovara, uvek mozes da upalis televizor i tamo saznas sve sto te zanima.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Covid-19

Post od AnGeL oF LoVe »

Ја сам на лицу места, радим у здравству, не треба ми тв(на ТВ гледам само утакмице) а не треба ми фејс ни нет ни коментари дебила који немају појма шта да раде са својим животом, не виде даље од тастатуре, без осећаја за све око себе. Никог не прозивам а можда се неко и препозна. Никад ни у једној странци,политика ме занима као лањски снег. Бановали ме или не, не посећујем од сада ову тему,.. Желим Вам свима да будете здрави, остало је мање битно. Има времена, схватићете своје грешке(појединци). Нећу вас позивати да останете кући, радите са својим животом шта хоћете. Уживајте, Поз
LG G2 Black,16GB

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

AnGeL oF LoVe, bravo care.Konacko neko sa ne ispranim mozgom.Zelim ti puno zdravlja, sve ostalo ce doci samo.I da se izborite sa ovim zlom sto pre.Podrska svim lekarima i drugim zdravstvenim radnicima.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Ma nista ne brinite, ako treba Radnaskela ce i sam sesti u avion i doneti respiratore. Niko ga nece moci spreciti. Jer, uznemiri se svako vece kad mu podnesu izvestaj. Vidi se da mu je stalo do svog naroda. Ne bi jedini uvodio pandurske satove preko vikenda i delio platne kartice napacenoj migrantskoj populaciji.
Zajedno do pobede, pa ko prezivi, nije umro.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Covid-19

Post od Evindzer »

Green napisao:(...) pandurske satove (...)
Hvala Bohu (i Elopu [emoji2957]) da neko najzad napiše „pandurski sat“ kako je pravilno. [emoji23][emoji23][emoji23]
Green napisao: Zajedno do pobede, pa ko prezivi, nije umro.
Tako je, živeli - do smrti. [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Inače, sinoć ispred ponoći, po Belvilu omladina izvela svoje kučeće ljubimce u šetnju. [emoji32]
Znate da debelo nisam za ovolike restrikcije, ali sam takođe debelo protiv nepoštovanja pravila. Na dvesta metara od njih prolazi pandurski auto, ovaj put su ostali neprimećeni, ali ako sledeći put zaglave zatvor i novčanu kaznu, biće im kriv svako drugi osim njih samih. [emoji35]

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Covid-19

Post od bestboy »

Green napisao: uznemiri se svako vece kad mu podnesu izvestaj.
Чојк има осећаље, кад прочитах наведено умало да се загрцнем. :D
Скоро цела Европа смањује мере, овде се појачавају. Ајмо у сто марке да ће да погласи победу над коромом као бобика номад над нато пактом. :D
Слобода или смрт

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Potpuno se slazem za postovanje pravila, koliko god ona bila besmislena i umobolna. Ne rizikujte kazne i ne dozvolite da te pare neka sns bitanga potrosi na Luis Vuitton torbicu svoje kurvice.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

AnGeL oF LoVe, i kako je u zdravstvu? zvucis kao da je vrhovni faraon ramzes drugovencani obecao neko povecanje

Slika

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

bestboy, mnogo je kume, mnogo je.

mare-ss, evo ovog opet sa Vuckom, hahhahava, jel' ga sanjas kada zaspis? hahaha Ili si samo u jafi obuzet njime??? hahaha

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

mare-ss, pozajmljujem ovo vrhovni faraon ramzes drugovencani.:D
Da lakse zaspim...:D

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

cekicm83 napisao:
mare-ss, evo ovog opet sa Vuckom, hahhahava, jel' ga sanjas kada zaspis? hahaha Ili si samo u jafi obuzet njime??? hahaha
ne samo ga mnogo mrzim i zelim mu sve najgore :D
i jos samo fali iz jafe da nam iskace :D

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

mare-ss, ne moras odgovoriti na ovo pitanje ali zanima me samo zbog cega ga mrzis?**be mi se za njega ali voleo bih da cujem zasto?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Ako mogu ja da odgovorim na to pitanje.
Zato sto je doticni: pa kaze, nenormalan, poremecen, umobolnik, psihopata, degenerik, nekulturan, nadmen, arogantan, drzak, neodmeren, imbecil, idiot, kreten, itd. itd.
Ko ne vidi makar jednu ovu stvar u njemu, zasluzuje sav ovaj cirkus.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

:lol: Управо то. Па уништи нам земљу бре човече

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

mare-ss, mrznja je zlo od toga se ludi.Ravnodusnost je mnogo bolji alat, kako za onog koji je ravnodusan tako i za onog prema kome si ravnodusan.Ali ok, svako bira svoj put u zivotu.

Zaključana tema