Covid-19

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Covid-19

Post od Sale_M »

bestboy napisao:Лепоте комунизма и у речи и у делу. :D
https://scontent.fbeg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5EB0FA45

Елем, већи део Европе смањује мере, само се код нас појачавају. Ипак је наша банана највећа, мислим на државну. :D Стога, сиротињо сутра и прекосутра гледај у Сунце са терасе ако је имаш. [emoji14] :D
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] alal ti vera!

Huawei P30
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

AnGeL oF LoVe, ako cemo tako vrati se i ti malo unazad pa procitaj sta si napisao
AnGeL oF LoVe napisao:Бановали ме или не, не посећујем од сада ову тему,..
I jednostavno preskoci moje postove posto pisem svoje snove i budalastine sa jutuba i gotovo
I malo da te nerviram sad, samo u amerikama godisnje umre 250.000 ljudi zbog pogresnog lecenja, ja se zalazem da u korenu satremo tu posast zvanu doktori i medicinski radnici

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

mare-ss, auuuu, jbt gde ti ode?!"Posast zvanu doktori i medicinski radnici"?!Ja ne verujem sta citam.Pod hitno da posetis iste.

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

AnGeL oF LoVe, tako je i mene potkacio ovaj mare kada sam napisao obican post u kome sam ne iz Tv izvora ili bilo kog drugog tipa medija naveo da je virus opak, stvaran i da se svi cuvaju i ne izlaze bez preke potrebe.Nazvao me SNS botom odmah.A ponavljam naveo sam da nisam to zakljucio iz medija ili iz neke bezvezne price.Iskuliraj ga.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

Au covece pa jel znas ti za zezanje? napisao sam sns bot i stavio smajli jer si napisao identican post kao oni sto ostavljaju

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Covid-19

Post od AnGeL oF LoVe »

SS mare :
I malo da te nerviram sad, samo u amerikama godisnje umre 250.000 ljudi zbog pogresnog lecenja, ja se zalazem da u korenu satremo tu posast zvanu doktori i medicinski radnici

Без коментара
LG G2 Black,16GB

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: Covid-19

Post od AnGeL oF LoVe »

cekicm83 napisao:AnGeL oF LoVe, tako je i mene potkacio ovaj mare kada sam napisao obican post u kome sam ne iz Tv izvora ili bilo kog drugog tipa medija naveo da je virus opak, stvaran i da se svi cuvaju i ne izlaze bez preke potrebe.Nazvao me SNS botom odmah.A ponavljam naveo sam da nisam to zakljucio iz medija ili iz neke bezvezne price.Iskuliraj ga.
Brate, sve sam pročitao, tebi svaka čast a i njega shvatam. Želi malo pažnje, leči svoje frustracije, ima neke traume, ne možemo mu pomoći kad odbija da ide kod lekara.
LG G2 Black,16GB

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

Uf ljubi ga majka tako zdravog, briznog, pametnog i nelecenog.... Slobodno sagradi bunker i truni tamo do kraja zivota da ne bi zakacio neki strasni virus a moje postove preskoci i svima lepo :wink:

edit: zanima me samo kako ti tako brizan i osetljiv radis kao medicinar? To mi nije jasno

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

mare-ss, ja za salu itekako znam, salim se i na svoj i na tudji racun.Ali nema mesta za salu o koroni.A ovo sto pises i dalje na temu korene i medicinskih radnika ne znam kako imas uopste ideju da tako nesto napises i kako ti tako nesto padne na pamet.Ljudi umiru, stopa smrtnosti je velika, virus je itekako lako prenosiv, ljudi su i ranije umirali i to si u pravu ali ne na ovakav nacin.To sto ti iznosis podatke o broju umrlih od sezonskog gripa, saobracajnih nesreca, greske lekara i poredis sa ovim virusom je takva budalastina da nemam reci.Da ti znas ono sto ja znam, a nije iz medija i ostale picke materine, zavukao bi se u misju rupu i nebi izlazio sve dok ne prodje sve ovo.Zato sam i napisao da se cuvate ali tebi je bitnije da se pravis pametan i bavis se politikom pa ti ne odgovara Vucic, Djindjic, doktori, medicionari, ma nista ti ne odgovara samo ti si u pravu.Mislim ali zaista bez lose namere da ovo sa tobom nesto nije ok.Previse si nekako ne znam ni ja kako da opisem ali nekako si previse u nekim teorijama zavere.Imas li strahove ali one nerealne?

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

Ja nemam strahove za razliku od vas, vi se plasite nekog nevidljivog neprijatelja :D Evo poslednji put da napisem, ne tvrdim da sam u pravu nego iznosim neko svoje misljenje o ovoj korona propagandi, postavio sam i neke linkove sa zvanicnih sajtova (szo ili americki centar za kontrolu bolesti ne secam se vise) gde mozete da vidite kako se manipulise brojem umrlih. I preskocite moje postove, sto vas oni toliko pogadjaju? Sto namecete svima svoje misljenje i napadate i vredjate druge? Koji psihicki poremecaj je u pitanju kod vas? Sto vi ne potrazite pomoc psihijatra? Stalno ste u nekom strahu, okruzuju vas neki nevidljivi neprijatelji a vi samo bezite i krijete se.... :D
cekicm83, a sta to znas, zivota ti?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Covid-19

Post od znemanja »

Spustite loptu, celu temu ću obrisati.

@mare-ss, nemoj da vređaš doktore, preteruješ sa teorijama zavere.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

cekicm83

Re: Covid-19

Post od cekicm83 »

mare-ss, to sto znam znam.Ako me neko iz nadleznih institucija pita objasnicu.Tj recicu sta znam.I ofdsustvo straha ne valja.Strah nas usmerava da se pazimo i cuvamo.Posast zvanu doktori i medicionari treba iskoreniti?!Pa da li si ti svestan sta si napisao?Da nije bilo istih tih doktora ti ja i svi ostali bi se danas pitali od cega umire narod.Nebi znali ni za bakterije ni viruse niti za druge infekcije i bolesti.Nemoj lupati molim te.Na moje psovke su moderatori reagovali a na tvoje "misljenje" o doktorima se cuti.Sta reci.

Mozda i treba obrisati temu jer u njoj treba pisati o iskustvima proverenim, savetima, novostima, ljudima koji su pobedili ovu bolest i slicno a na vredjati doktore tj pozivati na linc, baviti se teorijama zavere dok na svakom kontinentu umiru ljudi ili su na respiratorima,itd ne mogu svega da se setim sta je napisao doticni.Temu pod katanac ili obrisati.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

Знаш ти.... само за даљински да се ухватиш :D Читај мало анђелчетове постове па можда укапираш зашто сам написао то. И ту је требао да иде смајли али како год :) znemanja, ок, ја сад пишем само у вези теме и без расправе са појединцима горе. А и то није требало да буде вређање доктора него циничан одговор анђелчету :)

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Covid-19

Post od mare-ss »

U nju dzersiju najavljuju "privremeno" uklanjanje dece iz porodica koje su "zarazene" :uhuh:
https://www.nj.gov/dcf/news/press/2020/ ... 19poa.html

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Covid-19

Post od Sale_M »

Ljudi, da vam kazem nesto.
Strah je najgori covekov neprijatelj, gori od Korone i od bilo cega drugog mnogo, mnogo puta. Covekova psiha je nesto neverovatno mocno, i od toga nema nista jace. Ona leci sve bolesti pa i najteze, dokazano.

Zapamtite ovu recenicu : Covek je ziv dok god resi da zivi, kad resi da umre tj. kad se preda onda ce umreti.

Huawei P30
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Nista se tako brzo ne siri kao strah. To vrlo dobro znaju ovi koji su od sveta napravili pandemonijum i "zombi" apokalipsu . Rat i strah od muslimanskih "terorista" vise nema nekog smisla. Uplasite ljude smrtonosnim virusom i sami ce traziti zastitu koja je ionako vec unapred isplanirana. Briljantno. Ko ovo smatra "teorijom zavere" naivniji je od pracke.

Andjele ljubavi, moje najiskrenije saucesce za prijatelja i njegovu familiju. Ako razmisljas kao normalan covek, nadam se da mozes shvatiti da to sto je nekima sve ovo sumnjivo nema nikakve veze sa ljudima koji su izgubili zivote. I moja familija je u ovom metezu izgubila nekog (doduse nije virus, ali nema veze). Zbog imperatorovog ludila i umobolnosti nema cak ni kucne posete, a kamoli odlaska na sahranu. Njemu i njegovim dvorskim budalama apsolutno sve najgore, ostalom gradjanstvu sve najbolje.

EDIT: svima jako dobro poznat "biznismen" i "dobrotvor", Miroslav Miskovic. Da li on to nesto zagovara? Da li je to jedna od sledecih kampanja nase "humane" vlasti? Svako neka proceni kako mu volja.

Miroslav Mišković traži da se uvede čipovanje ljudi: To moramo da prihvatimo!
Poslednja izmena od Green u Sub, 11. Apr 2020. 07:56, izmenjeno 1 put ukupno.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Covid-19

Post od Sale_M »

Ma nek ide sve dodjavola. Sto bi reko nas dobri prijatelj Motor [emoji28][emoji23][emoji23]

https://youtu.be/neqFpWDQ61w

Huawei P20
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Covid-19

Post od bestboy »

Предивни филантроп као и ово двоје пријатеља човечанства. :oops:
https://imgur.com/a/3ZPV1hq
Слика испод се зове: "Сатана сазива своје легије"
Овај чика је насликао.
https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Lawrence
Слобода или смрт

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Covid-19

Post od Green »

Za one s jeftinijim ulaznicama je sve to "teorija zavere", jer eto ne objavljuju svoje zlikovacke planove na CNN-u, BBC-u Fox News-u i slicnim klozetskim medijima, vec sve to sanjaju i izmisljaju neki dokoni gojazni jutjubljani zeljni klikova i monetizacije.

Psihopata GejC 2010. godine porucuje da bi se dobrim medicinskom organizacijom, planiranjem porodice i vakcinama populacija mogla smanjiti 10-15%. 2015 toboze "predvideo" 33 miliona mrtvih i "strahuje". Ma dusa jedna od coveka...

Trenutno finansira nekoliko vodecih kompanija, koje rade na razvoju vakcine za COVID-19. Da ne pominjem da je takodje vlasnik i finansijer i nekoliko kompanija za biometrijsku zastitu, kojma Microsoft pruza softversku podrsku. Koga zanima, neka izgugla ID2020 projekat. Vec se vrse testiranja u Bangladesu i Tajlandu. Gle cuda, bas u siromasnim zemljama, cije su vlade "nepotkupljive".
Ova stvar je toliko ozbiljna za sudbinu svih nas, da je to jezivo. A neki bi se ovde tukli, jer ne delimo isto misljenje. Kad se malo bolje razmisli, svi smo na istoj strani.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Covid-19

Post od Martin Mystere »

znemanja napisao:Spustite loptu, celu temu ću obrisati.

@mare-ss, nemoj da vređaš doktore, preteruješ sa teorijama zavere.

Sent from my Samsung Galaxy S10 Plus using Tapatalk
Ja ne znam šta uopšte čekaš i do sada da to uradiš!?
Ova tema je odavno izgubila svaki smisao.

Zaključana tema