"Internet trolovi"

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: "Internet trolovi"

Post od sugarcoated_ass »

Sta fali? I ja volem koji put da popljujem Noleta... Lik vec je*eno iskace iz ves masine (zato sto je frizider mejnstrim). :)
Doduse nije on covek kriv vec nasi mediji koji dave za medalju.

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Re: "Internet trolovi"

Post od Krile007 »

To sto nekoga smarato je jedno a ne moze nenormalno pisati federer ce da pokaze naduvenku i slicno non stop....a i ako ga smara ili tebe ne vidim svrhu viseci po vestima i pljuvati po coveku....to su kompleksi i generalno nemanje zivota....a i normalno je da iskace uz frizidera kada je broj jedan i najuspesniji nas sportista ikada.....svaka normalna dtzava se hvali onim sto je dobro a samo nasi vole da isticu iskljucivo negativne stvari
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: "Internet trolovi"

Post od sugarcoated_ass »

Krile007, hahahahaha! I kako onda da ne bude zanimljivo trolovati ljude? Vidis i sam kako si odmah poceo da branis nekoga ko ti je apsolutno nebitan i ti licno nemas nista od njegovog uspeha. 8)
Inace, ne bi bilo lose malo da poradis na pravopisu posto ovaj tvoj post je blagi uzas.

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Re: "Internet trolovi"

Post od Krile007 »

Kuckao sam preko telefona i drugacija mi je tastatura od prethodnog telefona, a naravno da mi znaci jer sam patriota i on svakako puno znaci Srbiji i srpskom imidzu i jako je smesno kada neko ko nije nista postigao u zivotu pljuje nekoga ko postigao ekstremno mnogo :? , plus, imam koristi posto sam samo prosle godine podigao na kladionici preko 2000 evra iskljucivo na njemu :P
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: "Internet trolovi"

Post od sugarcoated_ass »

Krile007 napisao:Kuckao sam preko telefona i drugacija mi je tastatura od prethodnog telefona
Ma opusteno! Samo sam malo hteo da te zafrkavam posto u poslednje vreme dolazi dosta nepismenih novajlija, a citao sam i tvoje ostale postove pa sam pretpostavio da si sad zurio ili nesto sl. ;)
Krile007 napisao: a naravno da mi znaci jer sam patriota i on svakako puno znaci Srbiji i srpskom imidzu
Samim ovim si meni kao potencijalnom trolu dao jos informacija o sebi i dosta materijala za nove postove jer sada znam da ces se uhvatiti za bilo sta sto napisem protiv srBskih sportista ili same Srbije! You just fed the troll! ;)
Krile007 napisao: imam koristi posto sam samo prosle godine podigao na kladionici preko 2000 evra iskljucivo na njemu :P
A ovo necu da komentarisem. :P

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Re: "Internet trolovi"

Post od gargamel4 »

psyhound, svaka čas', dobro si ovo primetio. Za Đovaka manje više (to svi znamo) ali ovo što ti se Krile otvorio :D
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Re: "Internet trolovi"

Post od Krile007 »

gargamel4, otvorio? Samo izneo svoje misljenje i par cinjenicabaziranih na psiholoskom profilu :P
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: "Internet trolovi"

Post od Behemoth »

Svaka njemu cast ali mene on uzasno iritira.Da ne spominjem kalko misljenje imam o tom sportu.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: "Internet trolovi"

Post od Lela »

drago mi je da ima jos (normalnih) ljudi kojima N.Dj. igra po ganglijama :angry: moram da priznam da sam nekoliko puta bila ''popljuvana'' jer sam se usudila da izrazim svoj indiferentan ili u nekom smislu negativan stav u vezi doticnog...

u stvari, on mi mozda toliko i ne smeta, zivi covek svoj zivot, bori se da zaradi, ali euforija koja ga prati i stav nasih ljudi kojima je on idol, koji njegov uspeh dozivljavaju kao svoj ili jos gore kao uspeh Srbije, eee to me izuva iz cipela, izlaze mi ospice i roscici zajedno :D

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: "Internet trolovi"

Post od m@c|-|oR »

Lela napisao:euforija koja ga prati i stav nasih ljudi kojima je on idol, koji njegov uspeh dozivljavaju kao svoj ili jos gore kao uspeh Srbije, eee to me izuva iz cipela, izlaze mi ospice i roscici zajedno :D
Ovaj deo potpisujem!
Tenis gledam i gledao sam i pre njega (pamtim i onaj Bobin meč sa Mekinroom i sendvičem u Australiji :lol: ). Otkako se NĐ pojavio, promenio se odnos snaga i ceo ATP cirkus je postao zanimljiviji. Ne samo zbog njega, već cele jedne nove generacije.
Ali, euforija koju pominješ je čudo! Zato više volim da gledam tenis na stranim kanalima, nego na domaćim - nema smaranja komentatora.
Šta misliš, šta će biti ako bude počeo da gubi? Kojom brzinom će ga se svi odreći i zaboraviti? Pogledaj "tretman" koji imaju Ana i Jelena, ili košarkaši, na primer.

Uuuuu, kakav, trol!!!
:D :D
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: "Internet trolovi"

Post od Layne_Staley »

m@c|-|oR, to je poznato za nase ljude... Kad sportisti dobijaju sampioni su.. Kada gube "je*em im mater mrtvu blablalba"...

Ja sam Novaka poznavao kad sam bio mali, posto sam ziveo na Banjici, a mladji je od mene godinu dana.. Kao dete je bio predan tenisu maksimalno.. Cak se secam kada je dosao kod nas na cas biologije (ja sam bio VIII on je bio VII razred) da odgovara, i nastavnica ga je pitala zasto odgovara vandredno... On je odgovorio "Ja jako puno treniram tenis i bicu prvi na svetu jednog dana".. Svi su se smejali... Ukljucujuci i mene (da ne lazem...). Deca su surova. Drago mi je sto je ispunio zivotnu zelju (malo ljudi to uradi, ali urade svi oni koji se trude). I drago mi je sto je Srbin prvi na ATP listi.. Ne dozivljavam njegov uspeh kao svoj (imam i svojih uspeha koji nisu za bacanje, valjda :) ).. Samo sam srecan sto je on kao momak fin i kulturan i predstavlja Srbiju u najboljem svetlu.. MAlo je svetu popravio sliku o Srbima, cini mi se...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: "Internet trolovi"

Post od m@c|-|oR »

Layne_Staley napisao:MAlo je svetu popravio sliku o Srbima, cini mi se...
Ufff, ne znam za ovo.
Pogledaj kako ga tretiraju kad igra sa Rodžerom ili Rafom. Njemu zvižde, njima aplaudiraju.
Sećam se i članka na netu da je njegovo slavlje nakon pobede "primitivno", "grubo", "nasilno". Tako nekako.
Da ne odtrolujemo baš previše, malo je jedan, dva ili deset sportista da se o nama promeni slika. Hiljade su potrebne, svako od nas.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: "Internet trolovi"

Post od Miškoni »

Svi smo mi sportisti, a vala i trolovi, samo kad zatreba! :wink:
Neverovatno kako se priča čas posla skrene u drugu stranu... :roll:
Evo, na primer:
Layne_Staley napisao:Ja sam Novaka poznavao kad sam bio mali, posto sam ziveo na Banjici...
I ja sam Noleta poznavao (onako u prolazu) kad je bio mali, pošto sam i ja živeo na Banjici... :D

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: "Internet trolovi"

Post od Layne_Staley »

Miškoni, cekaj, koje si godiste (ako nije tajna) ? Mozda se i znamo :o
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Re: "Internet trolovi"

Post od Krile007 »

Lela, pa i jeste uspeh Srbije barem u ocima stranaca, svi ga znaju kao sto koji prate fudbal znaju za Vidica, stim sto je Novak broj jedan u celom svetu u moraju svi znati za njega, a to kako ga tretiraju kada igraju Rafa i Federer, to je druga prica, tenis je sport za "gospodu" i onda kada im dodje neki tamo lik iz neke Srbije Bogu iza nogu i izdominira celu godinu kao da samo on postoji, a pritom istice Srbiju i ponosi se njome na svakom koraku, to njima jako smeta, a ja ga jos vise volim zato :D ....i naravno Rafa i Roger duze vreme igraju bolji tenis od Djokovica, do 2010 godine i time su stekli vise navijaca, sto ce se verovatno promeniti do neke mere

Kao ni Layne_Staley, ne dozivljavam njegov uspeh kao svoj vec navijam za njega iz srca kao i za svakog naseg sportistu, stim sto mi je on nekako drazi jer mu se iskreno divim, nije mi idol i te gluposti, vec mu se divim kako je bio uporan i tvrdoglav i sto je dospeo dokle je dospeo :lol: plus sto moj otac poznaje dosta dobro Vajdu pa sam cuo par anegdota u vezi njega zbog cega sam ga i zgotivio iz pocetka :)

I naravno da dodam, ti likovi sto pljuju cim pocne da gubi, to su po meni nule od ljudi, ja ga opsujem sto puta u toku meca ali ga nikad nisam kudio posle meca ako izgubi, cak i ako sam i izgubio pare na kladzi.....jako mi je smesno sto zilion ljudi tako pljuje kada izgubi, kao ovakav je onakav je, a vecina njih u zivotu posao nije u stanju da nadje i zive u kuci roditelja, sto nije samo po sebi problem, ipak je ovo Srbija ali nemoj onda pljuvati po nekome ko je mnogo uradio od svog zivota
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: "Internet trolovi"

Post od iKe »

Apsolutno se slažem sa ovim što su rekli Krile007, Layne_Staley. Da ne ulazim sad u neku dublju analizu, ali tenis pratim od doba Lendla, a ovo što radi Novak je za svako poštovanje i treba da budemo ponosni na njega, kao uostalom i na ostale naše tenisere i druge sportiste.
Bilo bi lepo da nas u svetu znaju po sportistima, naučnicima i umetnicima, a ne po političarima, kriminalcima i ostalim "biznismenima".
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: "Internet trolovi"

Post od Lela »

odmah da se ''ogradim'' :D mozda nisam dovoljno upucena, mozda nisam u pravu, ali -

jeste li sigurni da N.Dj. ''igra'' za Srbiju ?

da li su svi ''nasi'' sportisti zaista nasi ?

kao sto rekoh, ni meni nije sasvim jasno... i imam problem sa desavanjima u toku Olimpijade, kada je N.Dj. zaista bio reprezentativac Srbije - i kada je ON, nepogresivi i vazda pobedjujuci, tako lako ostao bez medalja za Srbiju.

simptomaticno 8)

a onda je, kao da nista nije bilo, ispobedjivao (za pare) sve redom na sledecem turniru 8)

opet simptomaticno.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: "Internet trolovi"

Post od Green »

Pa, Noletu je ipak "srce" u Srbiju, a "porez" u Monako, tako da... :roll:
Od sporta sam do nedavno jos jedino tenis pomalo pratio, sad me nista vise o sportu ne interesuje. Sve je ljudi moji postalo biznis, bitni su samo lova, slava i rezultati. I svaki sport je postao obican kurton, da prostite na izrazu... :chytry:

Koga zanima, moze da pogleda dokumentarac "Olimpijski plamen", koji ce nekima mozda pojasniti neke stvari o sportu, u poslednjih 100-tinjak i kusur godina.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: "Internet trolovi"

Post od iKe »

Lela, Novak igra za sebe, može da kaže da igra i za Srbiju, ali nema ni potrebe to da radi, kao ni mnogi drugi sportisti kojima ova zemlja ništa nije pružila, a sada svi žele da se "ogrebu" za njihovu popularnost. Za njihov uspeh su isključivo zaslužni oni sami i njihove porodice. Ko zna koliko je takvih koji su prodali i kuće i uložili sve što su imali, a posle propali, jer mi za njih nismo ni čuli i njih se posle niko ne seća. Slično je bilo i sa Ivaniševićem, Kostelićima i mnogim drugim sportistima.
Ne znam da li si se nekad bavila sportom, ali svaki sportista uvek želi najbolje i Novak je sigurno pružio svoj maksimum na OI. Čovek je bio 4. To je ogroman uspeh i u skladu sa njegovim rezultatima u tom periodu.
Uostalom lepo je što u igri koja je među najpopularnijijima u svetu, u vreme kada se igra verovatno najbolji tenis i gde su uveo dominirali Amerikanci, Australijanci, Švedani imamo predstavnika koji je već godinama u vrhu, što smo do skoro mogli samo da sanjamo.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Re: "Internet trolovi"

Post od mezzano »

Aj kad svi pričate o Đokoviću, da i ja izrazim svoj stav. Trenutno, nit ga volim, niti ga mrzim. Ne spadam u grupu koja ga obožava, i koja svaku njegovu pobedu/uspeh smatra uspehom Srbije i celog srpskog naroda. Pre jedno dve godine, bio mi je skroz antipatičan, zbog toga što je u tom periodu, čim počne da gubi, kretao sa "teškoćama sa disanjem", "pomerenim sočivima", "bolom u leđima", "grčem u mišićima"... Prosto je bilo neverovatno da čim počne da rezultat ide u protivnikovu korist, njemu nešto odmah krene da bude loše. Mislim da je to dosta doprinelo da i u svetu nema puno simpatija, i u trenutnku kad je, bez sumnje bio najbolji teniser sveta, a ne samo zato što je Srbin (mada i to ima svog uticaja, 100%).
Posle mnogo kritika, na njegovo ponašanje, malo se okanuo tih svojih "igrica".
On i njegova porodica žele da maksimizuju njegov trenutni položaj, i u tome nema ničeg lošeg, to je normalno, ali sigurno neću da "padam u nesvest" od sreće kad on osvoji neki turnir, i mislim da me to ne čini "nepatriotom".

Odgovori