Kucni ljubimci

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Kucni ljubimci

Post od Behemoth »

U svakoj rasi imas pasa koji odudaraju od karakteristika.Ja za moje fox terijere mogu slobodno da kazem da su krvolocni,kad su u paru u stanju su da udave bilo kog velikog psa.Naravno nisam takav tip da ucim pse da budu agresivni,to im je u krvi i drugacije ne moze.Cim vide drugog psa,macku,zivinu oni pobesne da im krene pena na usta.Sreca pa su mali i mozes lako da ih obuzdas.Isto je i sa NLT-om.Inace vole da se igraju,ali ne vole decu.Dok su Ruski Terijeri druga prica.Izdresirao sam ih,znaju dosta komandi i ne laju skoro uopste.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Re: Kucni ljubimci

Post od mezzano »

Ja imam akvarijum sa ribicama. I u dvoristu imam jednog macka. Dosla je njegova majka i okotila se kod nas, pa je on tu ostao. Ne volim macke bas puno, ali posto je ostao kod nas, dajem mu hranu, i pomazim ga po nekad. :)

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Re: Kucni ljubimci

Post od lesa0208 »

acamatic, Ona sada ima cetiri godine neki dan je napunila cetvrtu :D .

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Kucni ljubimci

Post od toda81 »

Pas je agresivan samo ako je i njegov gazda takav, mada ima pasmina u kojima pritajeno cuci potencijalna zver tako da se psu nikad ne sme u potpunosti verovati. Npr mene je moja mala zverka o NLT-a poprilicno dobro ugrizla za batak jer mi je komsija dodavao crevo preko ograde i ja ceo taj kotur drzao pored sebe i moj terijerko instinktivno skoci i uhvati crevo, a kao kolateralna steta se nasao i moj batak :) Nisam mogao da mu zamerim jer znam da me nikada ne bi tako
Note IV N9100 dual

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Kucni ljubimci

Post od Behemoth »

Haha,i ja imam na butini oziljak od ujeda NLT-a,dobro me pocepao.Imaju zube ostre kao zilet.
Pre par godina mi pobegao muzjak Fox,nema ga ceo dan,i zovu me iz sinteraja,kazu uhvatili su ga.Cipovan je bio pa su me pronasli tako.Kad sam ih pitao gde su ga nasli,zapanjio sam se.Uleteo je ludak u bolnicu i popeo se na peti sprat do ocnog odeljenja :lol:
Morao sam da idem u opstinu da pisem izjavu i platim kaznu 1500 dinara

A inace,dok sam imao dva muzjaka Foxa,jednom su se potukli i ja uzmem da razdvajam,jedan od njih me ujede za ruku i prostepa me kao sivacom masinom.Nije namerno,u afektu grabi sta stigne
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Kucni ljubimci

Post od toda81 »

Sa tim okrsajima zub na zub sam imao dosta isjustva, posebno kada je u pitanju takmicenje u vestackom rovu, a i u prirodnom kada kopanjem dodjemo do divljaci
Note IV N9100 dual

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Kucni ljubimci

Post od Azimuth »

Ne znam, ja sam mog Rota razmazio i mislim da nema vece maze od njega kad su u pitanju ljudi koje ja uvedem u dvoriste ili koje on vec dobro poznaje i u koje ima poverenja. Samo bi se uvalio da ga neko ceska, satima. Decu obozava, to je bez premca, a ljubomoran je u pm.
E sa drugim psima je malo drugacija prica. Socijalizovan je, stalno bi se igrao, ali ukoliko oseti da je taj neki pas agresivan odmah se nakostresi i zauzme stav. Stence i zenke pusta da ga i grizu i svasta nesto mu rade ali muzijake ne, osim kad se igraju i vijaju. Sa mackama je ok, komsijskim, sa ostalim ne :D
Dresiran je, barem ono nesto osnovno, da se odazove, sedne, legne, ostavi, donese, zna gde da ide kad ga posaljem u boks tj kucicu i sl.

A to oko "opasnih rasa" ne bih komentarisao, osim da je pas onakav kakvim ga vlasnik napravi.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Kucni ljubimci

Post od Green »

Ne postoje opasni psi, postoje samo rdjavi gospodari. 8)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Kucni ljubimci

Post od araphel »

Dva retrivera. Jedan sam dolutao, neko ga izbacio.

Inače, umeju i dobrice da iznenade. Moj prethodni retriver je načisto iskidao staforda pošto me je staford iz čista mira ujeo za ruku. Bukvalno mi je pas visio na ruci, a ovaj ga kidao dok nije pustio. Inače duša od psa, kao i svi retriveri. Ali staford završio sa raskopanim vratom i nosom i bez komada uveta.

Tako mi je sad i sa ova dva. Divota od pasa, ali ni slučajno da neko ugrozi ovog što je dolutao....gospođica odmah hoće da kida. Valjda je utripovala da mu je majka :lol:

fricko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 16. Nov 2012. 19:05
:: Galaxy Note II
Lokacija: Beograd

Re: Kucni ljubimci

Post od fricko »

http://www.teraristika.org/forum/showth ... -tarantule

+ akvarijum

+ plavi ruski mačorak ;)

i možda nabavim neke indijske bogomoljke
I don't know half of you half as well as I should like, and I like less then half of you half as well as you deserve...

djordjemalisic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 181
Pridružio se: Pet, 19. Sep 2014. 20:46
:: xXx
Lokacija: Kragujevac
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post od djordjemalisic »

Cvetko - 5 godina

Slika

Luna - Godinu dana

Slika

Cvetko i Luna su inace dva najdobrocudnija i najpozitivnija stvorenja za koje ja znam, toliko su nam ulepsali zivot (mojoj porodici, mojim prijateljima i meni) da je to neverovatno, ne prodje dan, a da nas oni ne nasmeju, ako nista drugo.

Zaista predstvaljaju neiscrpan izvor pozitivne energije.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Kucni ljubimci

Post od Baraba »

Super su.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Kucni ljubimci

Post od sugarcoated_ass »

Stiglo danas... :)

Slika

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Kucni ljubimci

Post od sugarcoated_ass »

Juce smo bili kod veterinara, cistimo se od parazita, a mesavinu psecih i macijih buva smo caskom istrebili. :D
Posto smo se naljutili na veterinara jer nas je gnjavio malo smo prilegli da smirimo zivce. :D

Slika Slika

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Одг: Kucni ljubimci

Post od Ledjo »

Lepo mace, ovaj moj macor ili lezi ili ide i uvija se oko noge. Preslatke zivotinjice

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Kucni ljubimci

Post od El Laki »

Slika

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Kucni ljubimci

Post od sugarcoated_ass »

^ sooooo kjuuuuuuut!!! :D

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Kucni ljubimci

Post od cvoruga »

Ja živim u stanu i nemam uslova za držanje ljubimca.
Hranim mačke ispred zgrade (ne samo ja naravno), jedno vreme su me zvali Koštunica :lol: ,
a par komada su komšije potrovale pod izgovorom da im grebu kola noću,
tako da je bilo svega i svačega sa tim istim komšijama ali nije za javno pisanje naravno :wink: .
Sad trenutno hranim samo jednu mačku, ostale su pobile lutalice,
i mnogo je slatka i pametna i mazna, samo nemam sliku da okačim.
Volim sve životinje, naravno preferiram kuce i mace :) .

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Kucni ljubimci

Post od sugarcoated_ass »

Licno sam "cat person" i imao sam par macaka, ali posto zivim u kuci i to u najprometnijoj ulici u naselju, sve i jednu su mi udarila kola. :(

Zato sam najvise imao pse. Sad je devojka pokupila ovog malog slatkisa i drzi ga kod sebe u stanu. :)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Kucni ljubimci

Post od El Laki »

psyhound napisao:^ sooooo kjuuuuuuut!!! :D
Ispozirao je za sve pare :D

Živim u kući, pa eto imam mogućnost da gajim kučiće i mačiće. Ali kao što ti reče, ulica i kola su veliki problem. Baš pre neki dan su kola udarila rođenog brata od ovog sa slike. Inače imao sam njih dvojicu identičnih i majku im koja ima naših 5 godina :D ili prelazi na zeleno ili ima dosta sreće

Odgovori