Sinhronizacija kontakata iz iPhone sa Google kontaktima

Pravila foruma
iOS deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za Apple telefone, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Apple
bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Sinhronizacija kontakata iz iPhone sa Google kontaktima

Post od bygynon »

Evo ovako... dva telefa - iphone i android.... nikako ne mogu da namestim da kada unesem novi kontakt u iphone da se odmah azuriraju Google kontakti i da android povuce taj novi kontakt??? A vala ni obrnuto mi ne radi....

One osnovne stvari su napravljene... Gmail account u iphone-u, ukljuceni Mail i Contacts, pa onda Google Card DAV - Contacts account napravljen...
Stavljeno da za Contacts default account bude Google Card DAV (probano i sa Gmail nalogom al dzaba)...
Probano sa Fetch opcijom na svakih 15 minuta, ne pomaze.... Manual takodje ne reaguje....
:wacko:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Sinhronizacija kontakata iz iPhone sa Google kontaktima

Post od iLuka »

Jedino sto jo trebalo uraditi jeste da se namesti default account da bude gmail... Za drugo ne znam sta moze da bude...

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Sinhronizacija kontakata iz iPhone sa Google kontaktima

Post od Azimuth »

Da, kod mene je default Gmail i radi normalno ;)

bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Re: Sinhronizacija kontakata iz iPhone sa Google kontaktima

Post od bygynon »

Probacu ponovo da vratim na Gmail pa cu da vidim..... :chytry:

EDIT: Proradi sad i kod mene....i sa Card DAV i sa Gmailom.... Sta mu bi pojma nemam.... :wacko:
Poslednja izmena od znemanja u Uto, 28. Jul 2015. 19:27, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Ne piši post za postom, koristi opciju "izmeni".

Odgovori