Prebacivanje slika sa Iphone na Windows 10

Pravila foruma
iOS deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za Apple telefone, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Apple
Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Prebacivanje slika sa Iphone na Windows 10

Post od Kulijana »

Dobri ljudi, pomoc, hocu sa Iphona 7 da prebacim na Windows 10 (laptop) sve slike, medjutim nailazim na 100 problema, prvo sam probao ovako preko usb kabla samo, konektuje se i sve, prebaci slike ali ne sve, neke samo a neke su 0 KB, i ne mogu naravno da ih otvorim, onda sam instalirao iTunes i prijavio medjutim kad odem na photos izbaci mi sledece (slika) ....ako moze pomoc kako ovo da resim ili koji mi najbolji nacin da prebacim slike...inace vazno da dodam, telefon je prepun, nema bukvalno slobodne memorije, par MB je slobodno od 32GB i iCloud je 5 od 5GB....hvala
Slika

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prebacivanje slika sa Iphone na Windows 10

Post od miodrage »

Skines program koji se zove 3uTools. Nakacis telefon, autorizujes, i samo kazes copy. Kad sve zavrsi isproveravas i to je to. E sad, moguce je da neke slike nece da prebaci jer ne prepoznaje format (.heic), to su ti one live slike ako ih imas. Treba na komp da skines .HEIC viewer ekstenziju i onda ce da radi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Re: Prebacivanje slika sa Iphone na Windows 10

Post od Kulijana »

Probacu, u laptopu mi stoji da je format tih slika jpg isto, a zasto stoji 0 ne znam stvarno...

Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Re: Prebacivanje slika sa Iphone na Windows 10

Post od Kulijana »

Mala pomoc, u telefonu imam skoor 5000 slika a prebacilo mi oko 2500 slika, ove ostale nije, e sad mislim da je problem u ovim slikama, tj sigurno, ove slike sto imaju ovaj "oblacic" nije prebacio, a kad idem desni klik i view izbaci mi ovo na slici...a kad samo jednu hocu da prebacim nema je u folderu...poooomoc
Slika

Slika

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prebacivanje slika sa Iphone na Windows 10

Post od miodrage »

Te sa oblacicem bi trebalo da su ti na iCloudu, a u telefonu ih svakako vise nemas. Uloguj se na iCloud, pa tamo skini na komp.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Kulijana
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Ned, 15. Dec 2013. 13:47
:: Samsung Galaxy S4

Re: Prebacivanje slika sa Iphone na Windows 10

Post od Kulijana »

Izvini sad te davim, to je zenin fon a ja se oko iphona nista ne razumem a ni ona, sve duplo komplikovanije od androida...ulogovan je telefon na icolud, jel moze u kratim crtama kako to da prebacim sa icolud-a na telefon...hvala

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Prebacivanje slika sa Iphone na Windows 10

Post od miodrage »

www.icloud.com pa tamo dalje sve radis. Sve se obavlja preko kompa.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori