A925, problemi oko instalacije na memorijsku karticu?

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
pametni_zmaj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 03. Mar 2005. 06:27
Lokacija: Pancevo
Kontakt:

A925, problemi oko instalacije na memorijsku karticu?

Post od pametni_zmaj »

Nesto mi nije jasno kod ove motorole a 925!!!Vec dugo pokusavam da bilo sta instaliram od programa na sd karticu ali mi nikako ne polazi za rukom posto kad se bilo sta instalira preko suita sve ide na tel jel nenudi opciju da se promeni lokacija!!!!Sve sam probao ovako onako i neide.............Jos mi jedino preostaje da zabatalim suit i kabal i predjem na bluetooth mozda se onda situacija promeni!Ima li neko resenje pre nego se bacim u dugo i bolno traganje za drjaverima za plavi zub?
Sve za obraz!!!OBRAZ NIZASTA!!!!

punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

sd kartica

Post od punkrockserbia »

mislim da je problem lako resiv(ja imam nokiu 3650)i sve sto stavljam na karticu(mmc)radim to preko card reedera,znaci kupi tu malu kuticu(ja sam nasao za 800din)i svoju karticu ubacis u card reeder,a njega zabodes u comp i samo picis copy,vratis karticu u mob,i to bi bilo to

pametni_zmaj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 03. Mar 2005. 06:27
Lokacija: Pancevo
Kontakt:

Post od pametni_zmaj »

za sve one koji ubuduce budu imali isti problem,imam resenje!Potreban je programcic koji se zove nopEX v1.0.1.Posle instalacije necete ga naci nigde u meniju ali pri svakoj sledecoj instalaciji programa ili igre upitace vas gde zelite da snimite fajl pa uvek kliknite na card memory2!
Toliko
PS.Imate ga na E-Mule a ili mi se obratite pa cu poslati na mail fajl je velicine 4kb
Sve za obraz!!!OBRAZ NIZASTA!!!!

Odgovori