v525 vs. v500?

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Loooney
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 15:59

v525 vs. v500?

Post od Loooney »

E ap hello svima!
Ja vec jako dugo gledam ove motorolice sa sve namerom da ih kupim, i sad kad sam definitivno skupila kintu i skoro pa krenula u shopping, shavatila sam da ja zapravo ne uvidjam razliku izmedju ova dva telefona :cry: i da nemam pojma koji da uzmem?!?! Na motorola sajtu su ova dva telefona identicna u svim specifikacijama, a koliko se secam da mi je jos ranije neko ukazao na neke razlike?!?!Pliiz ko zna neka mi pomogne...
loooney :oops:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Dimenzije se malo razlikuju (koj milimetar), V525 je malo veci;
V525 je malo tezi;
Ekrani su isti;
Chini mi se da je kod V525 malo bolja kamera... :wink:
Nishta bitno, ali mi se chini da je V500 prestao da se proizvodi. :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

borjan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 17:25

Post od borjan »

Pa,samo ti se cini za kameru,ONE SU INDENTICNE pa mi nije jasno otkud ti to ? 8O
Velika je zbrka nastala oko ova 2 telefona,negde pise da su oba teska po 123 grama ( pogledajte na netu),negde da je V525 tezak 115g,a V500 - 95 g :?
Pa,ko je tu lud ?!? Nista mi zaista nije jasno...Da li su u pitanju drugacije baterije ili se razlikuju od trzista do trzista ? Po meni se radi o skoro indenticnim telefonima,dosta sam foruma obisao,i zaista ne znam u cemu je razlika ?

Loooney
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 15:59

Post od Loooney »

pa da ni meni bas nije najjasnije, na motorolinom sajtu im je sve identicno!!!
A da li neko mozda ima v500/525? Jel vredi kupiti ovaj phone? Mislim, ja sam se pre svega zakacila za njiih jer su mi jako lepo, a i kamere su rezolucije 640x480...
loooney *uskoro ponosni vlasnik jednog od ova dva*

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Ja bih pre za te pare uzeo CX65, al' ajde ako volish telefone na preklapanje...
Mozda je V525 samo naslednik koji ima neki ispravljen bug ili mu je dodato neko sitno poboljshanje (npr. vishe igrica). :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

borjan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 17:25

Ja ipak uzeh Samsung E 710

Post od borjan »

Motorolu V500 koja je izgleda malo priznatija u svetu od V525 ,iako pise u novinama da je imaju,nisam mogao da nadjem ni u jednoj radnji.A razlika je frapantna V500 je teska 95g,a V525 - oko 120-125g.Drzao sam u ruci V525 i Samsung E 710 i odlucio sam se za ovaj drugi,dosta skuplji model,posto mi je prijatelj,koji radi u servisu,rekao da se Motorole mnogo cesce kvare,pogotovo njihov softver.I dalje smatram da ja Motorola V525 dobar telefon,ima veci ekran,ali je mnoooogo glomazan i tezak,kao stari Ericsson.

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Slazem se da je Samsungov E710 bolji telefon, ali je skuplji...
Uostalom ovde se ne dovodi u pitanje E710 vec razlika izmedju ovih motorola. :roll:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Koliko sam uspeo da iščeprkam na netu, v525 je isto što i v500, samo što je kao urađen specijalno za Vodaphone. Znači, ostaje ti ih uporediš pre kupovine, jedan pored drugog, oba upaljena, obrati pažnju na kvalitet displeja jer novija serija ima ugrađen Sharp-ov ekran, koji je mnogo kvalitetniji od prethodnih verzija. Usput, pogledaj i Panasonic X70, nešto je skuplji, ali možda nekako "ženstveniji". Mada opet, podrška za Panasonic je tužna, za Motorolu je mnogo bolja, a i v525 i v500 mogu da se flashuju u v600... ali to je već druga (i duga) priča. :wink: 8)

Odgovori