Totalna konfuzija (moto v525)

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
batgirl
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 21. Avg 2004. 14:47

Totalna konfuzija (moto v525)

Post od batgirl »

Prekjuche sam kupila moto v525 i u radnji su mi rekli da nema hi-fi melodije (uprkos onome sto pishe na ovom siteu i na official moto siteu).I istina,tamo gde su mi melodije (meny>my items>sounds) ni traga od hi-fi samo polifone.A i nema nacina da ih ubacim jer osim melodija u tom folderu imam samo jos NewPlaylist,NewiMelody (creating polyphones-slichno stvaranju monofonih,note etc. i NewMotoMixer).Cula sam negde da moram da platim da mi ubace hi-fi ali nemam pojma gde to da uradim?Da li postoji neki ovlashceni moto servis/radnja gde to rade,posto ocigledno ne rade tamo gde sam kupila fon.

Ako ste mislili da je to kraj moga referata-nije :lol:

Zanima me zasto nece da mi salje slike sa fona na fon?Pishe mi samo:Error:message could not be sent a obican sms salje bez problema.

mogli su da mi daju original uputstvo za koriscenje a ne neku glupost na srpskom sa stvarima tipa-kako ubaciti contact ili pozvati broj koje svaki ret moze da provali :roll:

thx in advantage
xxxbattie

DJ_Boris
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 460
Pridružio se: Pon, 16. Feb 2004. 02:44
:: Samsung Note 8
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DJ_Boris »

Battie,
koliko znam V525 ima 16 kanalne polifone melodije, sto jeste kvalitet, i dosta bolje od prethodnih modela, ali svakako nije hi-fi... Svasta ljudi pisu...

Nisam cuo da jos neko moze da ti ubaci takve melodije ako ih telefon ne podrzava... A ponajmanje ovlasceni motorolin servis, koji inace ne postoji u nasoj zemlji...

Ali svakako cu se raspitati, mada slaba vajda od toga...

Sto se tice slanja slika, to nema veze sa slanjem obicnog SMS-a, potrebno je da podesis GPRS i MMS. A koliko vidim, nisi bas pisala o tome... Reci mi kod kog si operatora, pa da onda vidimo koja ti podesavanja trebaju... :wink:

Sto se tice uputstava, u nasoj zemlji... Budi uopste srecna sto su ti ikakvo uputstvo dali, original uputstva nema... Jer telefon nije dosao legalnim putem, tako da je bilo sta stu uz njega ide, apsolutno besmisleno traziti... Nadam se da si bar dobila original punjac, posto stavljaju razne divljake... Ta uputstva stampaju neki nasi, koji otprilike samo izmene sliku telefona, i malo neka objasnjenja, koja mozes i sama da provalis, ostalog i nema...

Pozdrav... 8)
.:Amazonka:. - Prodaj brzo, kupi lako! https://amazonka.rs/

batgirl
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 21. Avg 2004. 14:47

Post od batgirl »

da...u radnji gde sam fon kupila rekli su mi da nema hi-fi ali na ovom siteu i na official motorola siteu pishe da ima.Uostalom (posto ja nisam bash mob-poznavalac) da li moze u poli melodijama da se cuje glas?Ja imam jednu melodiju gde neki lik kaze 'hello moto' ( :lol: :lol: :lol: ) ali ona mi nije listovana medju mojim melodijama vec mi tako zvoni mob kada podesim motorola theme.
Na jednom od siteova sam pronasla nekog lika koji ima hi-fi u v525 i on mi je rekao da je otisao,citiram 'tamo gde to rade i oni su mu za 10evra ubacili hi-fi' (da li sam spomenula da on zivi u negotinu :roll: 8O ).

Nadam se da to sa GPRS-om i MMS-om mozes da mi pomognes.Ja sam 064.

Iskreno i ja se nadam da su mi dali original punjac 8O

xxxbattie

p.s.ako te ne mrzi poseti ovaj url i pronjushkaj.
http://direct.motorola.com/experience/G ... ctid=29177

batgirl
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 21. Avg 2004. 14:47

Post od batgirl »

opet ja... :roll:

zna li neko kako mogu da prebacim slike sa motorole na komp.Moto ima bluetooth ali ne znam gde da nabavim bluetooth za komp (uostalom sta je to :oops: :oops: ) i da li mi treba neki softver/drajver ili da koristim usb.Ako je bolje sa usb-om koji da kupim i po mogucnosti gde :arrow:

xxxbattie

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Kod Beogradjanke, MSI bluetooth, kosta 20 evra. To su radio talasi malog dometa.
U susret novim izazovima...

vladabgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 08:40

Post od vladabgd »

[quote="DJ_Boris"]Battie,
koliko znam V525 ima 16 kanalne polifone melodije, sto jeste kvalitet, i dosta bolje od prethodnih modela, ali svakako nije hi-fi... Svasta ljudi pisu...

Nisam cuo da jos neko moze da ti ubaci takve melodije ako ih telefon ne podrzava... A ponajmanje ovlasceni motorolin servis, koji inace ne postoji u nasoj zemlji...

Ali svakako cu se raspitati, mada slaba vajda od toga...
[/quote]


aha....... a kako sam ja onda na v525 prebacio mp3 fajl i stavio ga kao ringtone ?????? sa compa na 3650 pa sa njega bluetooth-om na v525 eto toliko........


poz

batgirl
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 21. Avg 2004. 14:47

Post od batgirl »

ah fanxs :)

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

@vladabgd

Usput si ga verovatno konvertovao u drugi format. :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Nije, ja sam joj sve objasnio preko PPa.
U susret novim izazovima...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

OK, nemam toliko isqustva oko prebacivanja stvari na motorolu... :( :mrgreen:

OFF > ja sam podesi forum da mi bude na engleskom dako da je to za mene PM, a ne PP. :mrgreen:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

batgirl
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 21. Avg 2004. 14:47

Post od batgirl »

ok,znaci ja treba da trazim da mi ubace modifikovani softver od v600,ali tako gubim garanciju,UPRKOS TOME sto bi na v525 trebalo da ima Hi-fi (tako pishe na official moto sajtu-da li je iko procitao moj 2 post?),znaci da budzim fon za nesto sto bi trebalo da ima...u kakvoj mi zemlji zivimo sto se mobilne telefonije tice :( :roll:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Vala bas, ali ako to uradis u radnji u kojoj si kupila fon, onda i dalje imas garanciju. Konfuzno je to...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Nije to nishta, jer dok sam ja kupio fon, meni su pokushali:
1. da uvale plovan
2. da uvale dekodiran (skidan s mreze)
3. da se prodavac u radnji ugradi 10e
4. da uvale sa reklamom T-mobile-a (shto su na kraju i uspeli, ali ne zadugo :mrgreen: )
.
.
.

No comment.
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

batgirl
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sub, 21. Avg 2004. 14:47

Post od batgirl »

:roll: that's sooo...a sta mi se desilo sa proslim fonom ljudi...to je za crnu hroniku!!u decembru sam kupila samsung n600 (nije bash n600 ima vratanca ali ok) i platila sam ga oko 150 evrica,dobijem ja racun,garanciju,ceo paket.Pre nego sto sam kupila ovu motorolu odem ja u tu radnju da mi srede nesto oko mikrofona kad super namazana prodavacica mi kaze:'jako mi je zao ali ovo vise nije ta radnja, oni su se odselili u NOVI SAD'.Pogledam ja oko sebe kad ono lepo pishe na izlogu drugo ime radnje,ali sve ostalo je isto-i raspored stvari,cak 2 metra od mene stoji COVEK KOJI MI JE PRODAO SAMSUNG U DECEMBRU (!!!) i prica telefonom.krenem ja ka njemu a namazana se ispreci i krene da mi mase (mojom) garancijom i da mi pokazuje kako na pecatu te radnje stoji Novi Sad,i neka adresa.Namazana mi onda predlozi da probam preko 988 da pronadjem broj te radnje u NS-u posto na pecatu pishe i adresa,i tako ja dodjem kuci,okrenem 988 kazem adresu i ime radnje kad ono-na toj adresi nije registrovana nikakva radnja pod tim imenom,cak je ta adresa u jednom od naselja koje ne postoje,vec imaju samo ime (!!!!).I tako,fantomska firma je isparila.A vlasnik ostao isti...toliko o tome. :evil: :evil: :evil: 8O :evil: :evil: :evil:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

A joj... :? , strashno...

Zato ja gledam uvek kad kupujem fon da ga kupim u radnji koja ima bar 3 prodajna mesta u Beogradu (i da dugo postoji) :D :wink:

Kad bi se neshto ovako meni dogodilo, samo bih pustio tjaleta na njih... :mrgreen:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Brainbug
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 29. Jul 2004. 10:14

Mislim stvaaarno

Post od Brainbug »

Vezano za poruke koje su pisali momci koji znaju kako da se ubaci MP3 i da se taj isti reprodukuje kao zvono na telefonu....pa mogli ste da to napisete javno da svi oni koji to zele da imaju da mogu i to isto da urade!Ja licno sam svasta pokusavao i nista nisam uradio....ako vam nije tesko , napisete u forumu kako to uraditi na V525 sto se tice mp3 melodija !Hvala unapred... :o

Odgovori