V3x

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Odgovori
NeXuS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Pet, 19. Maj 2006. 20:18
Lokacija: Kraljevo
Kontakt:

Post od NeXuS »

luca napisao:da li mozes da mi detaljnije opises kako se to radi pomocu tog programa? ne verujem da cu sam to da radim nego me zanima postupak...hvala...
Ovde kliknes i tu imas da skines sve sto ti je potrebno 8)

E sad jedno pitanje za vlasnike v3x skinute sa vodafone mreze , gde se nalazi fodafone logo na ovim modelima ?!?!? :dry:

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Da li moze neko dobre volje da okaci sliku slikano po danu ili blicem u slabije osvetljenoj prostoriji sa v3x. Ako ne zna gde moze to da uradi bez registracije i smaranja evo
http://img103.imageshack.us/
Klik na Browsw... odaberes sliku u racunaru i kliknes host it. Ovde iskopiras link pored Direct link to image.

Hvala

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

NeXuS napisao:E sad jedno pitanje za vlasnike v3x skinute sa vodafone mreze , gde se nalazi fodafone logo na ovim modelima ?!?!? :dry:
Mogao si na Googlu da pogledash,to ti je 20tak sekundi.... ;)

Slika

Slika

savass
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 29. Maj 2006. 13:30

Post od savass »

sta znaci ikonica u gornjem levom uglu, do indikatora za domet, mala kockica sa 3 zraka, stalo mi je upaljena, i ne znam sta znaci,ako je uopste bitna. □ dobar_glas

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Da nije BT ?? Ne znam sada ovako na pamet,pogledacu.... :wink:

marko07
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 21. Okt 2005. 13:55

Post od marko07 »

Za Savas-a to znaci da ti je telefon konektovan na internet!To je standardan problem sa v3x sto kad zatvoris browser on ostaje na netu, zato za default konekciju stavi neku drugu(u mom slucaju Pianeta 3) i onda nece moci da se konektuje sam a kad hoces da odes na net ides settings-webaccess-web sessions pa na mts/mobtel

Pozdrav

savass
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 29. Maj 2006. 13:30

Post od savass »

za marko07 :D E, hvala ti, ti si jedini koji je uspeo da mi objasni, i uspelo mi je sad se samo nadam da mi je taj problem pojacano trosio bateriju, ako je to u vezi, ako ne nosim ga u shop, pod garancio je, ili da ga fleshujem, ma sta time budem dobio... Ah, da, ponekad mi se gasi, recimo u sred pisanja poruke...

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

da ne zna neko zasto ne ogu da posaljem nista preko bluetootha? mogu da primam bilo kakve podatke a nista ne mogu da posaljem...stalno mi izbacuje "no devices found"...ako neko zna sta je u pitanju nek napise...hvala... :wink:

savass
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 29. Maj 2006. 13:30

Post od savass »

kako da podesim motorolu V3x za primanje mailova na mrezi 064? ranije sam imao se z 1010 ali se ne secam kako sam podesio.

zikica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2006. 19:40

Post od zikica »

pozdrav svima!!! dali neko zna kako da ubacim skin-temu na v3x. mislim probao sam sve ali neide. :shock: razume li se neko. dali da je fleshujem :uhuh: i za to bi mi onda trebala pomoc!

zatoichi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 11:24

Post od zatoichi »

E ljudi, pomagajte... ne mogu da se nakacim na internet (063)...sve sam namestio ali nece...kad pokrenem browser u gornjem levom uglu pored dometra pojavi mi se mala ikonica kao katanac... moj je skinut sa mreze 3, sta da radim??? :?
PS>dekodiran je sve normalno...rade pozivi...poruke sve regularno...
i jos jedno pitanje: kako da znam koji mi je phone lock code i PIN2?

unapred HVALA

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

pin 2 ti je 2222 ako ga nisi menjao
morash da flashujesh telefon, na unbrabded softver, onda ce raditi :wink: ili da promenis podesavanja

cromodora
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 11. Feb 2006. 16:34

Post od cromodora »

zikica napisao:pozdrav svima!!! dali neko zna kako da ubacim skin-temu na v3x. mislim probao sam sve ali neide. :shock: razume li se neko. dali da je fleshujem :uhuh: i za to bi mi onda trebala pomoc!
Nema razloga uopste ista da flesujes zbog skin teme....trebalo bi da nabavis ako nisi do sada P2k program kao i program skiner4moto koji ti sluzi za instaliranje tema tako i za kreiranje sopstvenih.
kad nabavis ta dva programa obavesti me pa cu te uputiti na link koji ti podrobno objasnjava kako da instaliras teme na mob.

zikica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2006. 19:40

Post od zikica »

cromodora,
Nabavio sam oba programa pa ako mozes posalji mi link sa objasnjenjim!!!


Jel zna neko koji je najbolji softver za v3x

vimm
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sub, 18. Mar 2006. 03:58

Post od vimm »

Da li ste provalili kolika je maksimalna veličina attachmenta uz email poruku? Video sam u podešavanjima 65535, ali meni je to jako malo (ako je to to). Da li je moguće nekako podesiti preko FlexGL ili P2K na željenu vrednost? Upgrade roma sam uradio sa najnovijim MP i inače sam prezadovoljan radom i ponašanjem V3x.

maliomladinac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 12. Mar 2006. 20:58

Post od maliomladinac »

zasto mi na batery meter-u pokazuje stanje sve po 2 kuglice? nikad nije bila 1 ni 3 ni 5 vec samo 2,4 ili 6?

voodoons
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 10:04
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od voodoons »

tako je napravljeno... ako si primetio u osnovnom ekranu, baterija i 3 crtice a kad pomnozis to sa 2 dobijes onoliko koliko imas u battery meter... logicno, ne?

maliomladinac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 12. Mar 2006. 20:58

Post od maliomladinac »

jeste logicno,ali koji ce mi onda taj batery meter kad imam onaj na stand by-u??? zar nebi ovaj bm trebao detaljnije da mi kaze stanje baterije? :?

cane
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 15. Jun 2006. 21:37

Post od cane »

znam da se od ovih pitanja jezite ali morate mi pomoci, v3x mi se svidja i hteo bih da ga kupim pa me zanima na sta da obratim paznju i ako je skinut sa mreze koja je bolja. Hvala :D

voodoons
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 10:04
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od voodoons »

3 je najbolja, po mom saznanju... a po mom iskustvu, bezi od vodafone-a... mada u principu, sve je dobro sem vodafone-a. ako uzmes sa trojke, dobijas crnu, gumiranu...

Odgovori