ploblem sa skinovima na mot v3x

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
flexi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 12:32
Lokacija: trebinje
Kontakt:

ploblem sa skinovima na mot v3x

Post od flexi »

uspesno koristim p2k, ali nikako nemogu da prebacim skinove, moze li mi neko ko se bolje razumije objasnik kako,cim pokusam da prebacim skin p2k mi se gasi
svako avakom koliko moze

vimm
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sub, 18. Mar 2006. 03:58

Re: ploblem sa skinovima na mot v3x

Post od vimm »

flexi napisao:uspesno koristim p2k, ali nikako nemogu da prebacim skinove, moze li mi neko ko se bolje razumije objasnik kako,cim pokusam da prebacim skin p2k mi se gasi
Napiši malo detaljnije šta tačno radiš, odnosno koji postupak koristiš, pa da vidimo o čemu se radi. Preporuka je na netu da pre nego što nešto radiš sa P2k startuješ RSDlite koji u pozadini 'drži' konekciju sa telefonom bolje nego sam P2k.

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

......i ja sam imao taj problem cim pokusas neku akciju pojavi se ono please tell microsoft.......
ja sam taj problem rijesio na jedan vema cudan nacin unpackovo sam p2k u drugi acount pa mi sad radi.... 8) 8)

miloscuric
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 23:40

Post od miloscuric »

mozete li istaci link za p2k da ga ne bih trazio svukuda,ako nije problem...i da li mogu da se prebacuju teme a ne samo skinovi ili je to isto...i kako?

veizovic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 29. Maj 2006. 11:09
Lokacija: Užice

Post od veizovic »

Na odmoru do 01.10.2006.

Odgovori