v525 - problemi sa softverom? i koja radnja?

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Preka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 14. Sep 2004. 22:54

v525 - problemi sa softverom? i koja radnja?

Post od Preka »

ovako
Dosao sam u jednu prodavnicu mobilnih telefona u Beogradu (ne secam se koja) i samo ih pitao koliko kosta motorola v525. Prodavac mi je rekao cenu ali odmah posle toga rekao da bolje da ne uzimam nego da uzmem sonyericsson 610 jer svi zivi imaju problema sa 525.. tacnije sa softverom koliko sam ga shvatio .
Zasto bi mi prodavac tek tako preporucio nekoliko desetina eura jeftiniji telefon kad mu to nije u interesu ... tako da sam tom logikom dosao ovde da vas pitam koliko ima smisla ta prica o losem softveru tj telefonu uopste?

Ako ipak preporucujete da kupim taj fon, u kojoj prodavnici preporucujete da to uradim s obzirom na veliki broj "losih" prodavnica (prodaju polovne telefone, sa "nefirmiranim" punjacima itd itd)

us_corny
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 28. Okt 2004. 09:01

Post od us_corny »

Neznam zasto bi V525 bio los phone. Ja ga imam i jako sam zadovoljna. Problemi koji se mogu pojaviti kod njega su uglavnom softwerske prirode sta se da promenit. Kad nesto ne radi odes do servisera i on ti zameni softwer tj stavi novu verziju. Ako kupis phone sa garancijom nemas frke.

Za radnje neznam, al gledaj da ga dobijes s garancijom.
:D

Odgovori