Problemi,iskustva,pitanja i diskusija V3

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
pilauda
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 04. Mar 2007. 14:42

Problemi,iskustva,pitanja i diskusija V3

Post od pilauda »

Iskustva.pitanja i diskusija.......posto dosta ljudi koristi ovaj telefon a da se ne bi gomilale teme tipa motorola v3 ovo motorola v3 ono.....

P.S. V3X ima svoju temu i ne pisati ovde o njemu.

jedno pitanje za sve clanove koji moduju telefon motorolu v3, da li moze i kako da se iskljuci onaj uzasni BEEP zvuk kako je baterija prazna a da to ne bude prebacivanje na silent mode, i JOS JEDNO pitanje takodje kako moze da se ugasi uzasan BEEP zvuk kada se menja ring style pri preklopljenom telefonu preko soft keya... pozdrav

momir
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 23. Feb 2007. 22:42

Post od momir »

Ok,ajde ovde da pitam,jer moze da se putem p2k commander-a izbrisu aplikacije koje su zasticene pa se ne mogu obrisati iz telefona direktno,a da ne oborim sistem telefona

pilauda
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 04. Mar 2007. 14:42

Post od pilauda »

aplikacije tipa??? napisi koja vrsta aplikacije je u pitanju, igra, program ili nesto drugo............

momir
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 23. Feb 2007. 22:42

Post od momir »

Neke slicice,ima nekoliko video klipova,dvadesetak melodija koje se ne mogu obrisati putem telefona,nista nije vezano za start-up,mislim da ne bi trebalo da narusi sistem telefona

pilauda
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 04. Mar 2007. 14:42

Post od pilauda »

evo ti ovako link na njemu ti je sve lepo objasnjeno sta mozes da brises a sta ne mozes http://www.themotoguide.com/safetodelete.php

pozdrav

una.donna
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 11. Apr 2007. 22:10
Lokacija: Beograd

Post od una.donna »

molim vas, kako mogu jednim potezom napraviti da mi zvoni samo jedan ili nekoliko brojeva iz imenika a da pritom ne moram pojedinacno stavljati, silent za svaki broj cije zvono ne zelim da cujem. Kod Nokie znam da to moze ali ovde ja to nikako ne uspevam.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Pitanje za korisnike v3 (vec legendarne) da li se sa njom mogu upariti bt sluske???
MOzda je glupo sto ovo pitam,jer znam da kod motorola ima neko ogranicenje rada bt na 60 sec.....
:smutny: :smutny: :smutny:
D500&E71

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

una.donna, nisam bas skontao pitanje, ali ti zelis da ne cujes neke likove koji te zovu nego eto, samo da vibrira. .ako je tako, zasto ne ubacis neku melodiju "tisina" gde se nista ne cuje i eto, stavis mu ga kao za zvono i samo vibrira.. ako je to to

pilauda, mislim da ni jedno nije moguce, koliko znam.. na zalost

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

Gde mogu da kupim bateriju za v3? Treba mi za ortaka, on kaze da je trazio ali nigde nije mogao da nadje

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Jel gledao po servisima? Moze da kupi neku polovnu bateriju sa nekom rasklomadanog telefona pa barem privremeno dok ne nadje novu...

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

Hvala Dexter, nasao je...

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Narode, da li je moguće puniti bateriju Motorole V3 preko kompjutera USB kablom? Kad sam probao preko običnog kabla, nije išlo, pa me zanima da li postoji neki program koji to omogućava ili neki specijali kabl. Hvala!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Ma klasicni mini usb pogledaj mozda u opcijama ima ukljucivanje iskljucivanje kod nekih motorola u novijim softerima ima takvih opcija

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Nema toga na V3... Bar nisam uspio da nađem... Molim neka neko ko zna potvrdi može li i kako punjenje preko USB kabla na V3.

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Sondri
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 07. Sep 2007. 12:49
Kontakt:

Post od Sondri »

Poslije gomile novca bacanog na najnovije modele telefona, odlucio sam tome stati u kraj :) i kupiti legendarnu V3 Motorolu. Samo me zanima da li moze za jedan kontakt da se stavi vise brojeva telefona i postoji li neki offline mode ili blokada kartice dok telefon radi, kao na symbian telefonima? Hvala

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

@vincent sigurno moze punjenje jer koleginica ima isto v3 i puni ga preko kabla jer je curka valjda izgubila punjac

nickola92
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 03. Mar 2009. 17:45

Post od nickola92 »

molim za pomoc, kada nesto hocu da otkucam na telefonu, bilo da je novi kontakt u imeniku, da promenim ime pesme, ili slike, ili da otkucam poruku, telefon samo zablokira, i jedino sto mogu da uradim jeste da izvadim bateriju i ponovo da ga upalim, kako to mogu da sredim?

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

promeni software imas ih poodosta na internetu i lako je samo ti treba kabl,RSD LIte od odgovarajuci monsterpack(firmware).

Francesko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 15:04

Post od Francesko »

Pozdrav!
Kupio sam motorolu V3, i imam problem sa pisanjem, naime, kada hocu da napisem poruku ili bilo sta drugo, slova su mi neka nikakva, menjam i na nulu i na tarabu ali nista, sve se javljaju neke gluposti, ili bugarska i ruska slova. Kako to da promenim???

ditirumi
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 09. Sep 2009. 05:43

Re: Problemi,iskustva,pitanja i diskusija V3

Post od ditirumi »

jedna molba
Postoji li nacin da se sa flash memorije kopira na motorola motolux xt615 i obrnuto?
Ako postoji, koji je to softver i gde ga naci?
Unapred hvala svima.
Molim da mi odgovore posaljete na mail:
mailto:ditirumi@yahoo.com
Jos jednom HVALA

Odgovori