ROKR E1

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

ROKR E1

Post od MilančeBGD »

Jos jedna tema o E1 :) sve su u vezi neceg drugog ;)

Ovako zanima me koliku E1 karticu moze da primi,znam da najveca koja moze da se kupi je od 2GB.Da li radi ova od 1GB na E1
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

JA sam probao od 1gb na e398 i radi...Ono je pisalo max podrzano 512mb jer u to vreme se nisu proizvodile jace tj veceg kapaciteta....Samo udri!!!Ne znam za 2gb vidi na motomodders-ima mozda je neko gurao i tu
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Jones, he visim na motomodders tamo skupljam programe,neke clanke oko modovanja :wink: Nisam jos video nekog ko ima 2GB,video sam da ih ima sa 1GB.

Nego koji je po vama najbolji Monster pack,Jones koji ti imas ??
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

JA imam Bodyguard Ipod revolution 3....ima i 4 tako da...mrzi me da menjam sad...moram instalirati brdo drivera i programa tako da....E da ovo je samo jedna vrsta monster pack i to samo za E398...nema smisla za rokr jer rokr vec ima itunes i video recording... :D
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Jones, hehe neko se jezi na iTunes.Vidim ima dosta monster packova koji izbacuju iTunes :blinky:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

U pravu si da je itunes za jezu...usporava dosta mada da kucnem u plastiku ovaj me i ne zakucava toliko koliko se secam da je bilo sa ROKR kada sam ga imao ali opet to je mozda samo do firmware bilo....
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

limanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 18:06

Post od limanac »

Da li postoji audio.cfg za pojacavanje zvuka na ovoj motoroli? Cackao sam juce jedan i nije imao bas nesto glasan zvuk :shock, kad sam ga uporedio sa drugovim 6233, skoro da se i nije cuo? :shock:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

limanac, poseti gore pomenuti forum i videces sta sve ima :D nema sta nema,ne mogu ni da nabrojim sta sve ima da se uradi :wink:
Sad za audio.cfg ne znam da li postoji,ali ne mogu da verujem da ga je 6233 pobedila,ja nisam imao prilike da ih uporedjujem.Ali zasebno sam ih cuo i izgledalo mi je da rokr ima bolji i jaci zvuk
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Sto se tice pobednika sve zavisi od pesme i kvaliteta...Ja sam pustio preko zvucnika jednu ripovanu sa CD u 192kbps i jednu normalnu skinutu sa neta sad kako je odradjena ne znam ali je 128kbps...Recimo samo da je razlika ogromna....
Inace svi se slazu da su motorolini stereo zvucnici i dan danas najbolji sto se tice zvucnika na mobilnim uredjajima
limanac, nema taj audio.cfg ali se na druge nacine pojacava zvuk ali se ne preporucuje jer ako se pretera dolazi do distorzije...A i zavisi do uredjaja tj primerka...moja ROKR pre jedno godinu dana nije imala ovakav kakv ja ima sa ovom e398...BTW zna se za ipod seme i smanjivanja jacine zvuka zbog ostecenja sluha...
Steta sto nema neko sa Walkman telefonom da se takmicimo u zvuku posto mogu da kazem da je sa dobrim sluskama e398 itekako dobar muzicki telefon!!!!
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

limanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 18:06

Post od limanac »

A koji su ti drugi nacini, ako mozes da kazes i da li rokr e2 ima makar priblizno glasan zvuk na zvucnicima kao rokr e1?

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

E da e2 ja mislim da nema...provericu...nisam nikad video telefon ali po onome sto cujem takve stereo nema(trose oni struju i to dobro veruj mi 8) ) ali zato se prica da je zvuk koji e2 pusta bolji i od toliko hvaljenih w950 i n91...ali ljudi kod nas ne vole bash motorolu(barem je tako u NS i za ove koje znam)
A za pojacavanje zvuka se menjaju neki parametri kada se otvori neki fajl u software fona pomocu nekog programa...provericu tacno sta je i kako(nisam josh toliko cackao posto me i ovako zadovoljava)
limanac, ako ga mozes naci toplo preporucujem!!!!!I ja bi ga samo ga bash nesto i nema...mozda moj buraz kad bude isao na godisnji pa nadje neki inace ovako...
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

limanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 18:06

Post od limanac »

Nasao sam ja nov e2 za 165 evra, a polovan za 140, imam nekog coveka koji mi nabavlja iz BG, kod njega ima sve! :)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

limanac, E2 nema stereo zvucnike,pitao sam na MoMo ljude koji ga imaju :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

limanac, pa majstore sto ne pricash 8) 8) sabiram se oduzimam pa mozda da i mi nabavimo po koji...
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

limanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 18:06

Post od limanac »

Pa kad niko nije pitao, kako onda da pricam? :lol: I da, Jones, gde si kupio te Koss "plug" sluske? Ja sam pretrazio ceo grad i nigde nisam nasao, pa sam na kraju uzeo hpm-70!

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Izvinjiavam se sto nisam ranije odgovorio...E da u jednoj radnji,ako smem da kazem evo audio+ i prezadovoljan sam sluskama svude ih turam i stvarno odrade posao....Ej aj saljem ti pm u vezi E2 i naravno broj fona...uzo bi ja taj E2
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

rokerica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 03. Jun 2007. 12:55
Lokacija: krusevac
Kontakt:

Post od rokerica »

limanac, LIMENI, ima li taj tvoj tip iz BG-a jos neku E2 na prodaju, posto sam sve vise ubedjen da ga nece biti kod nas. Ako ima javi

Villain
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 05:08

Post od Villain »

Ljudi kako da se postavi mp3 kao zvono?!?!?Odem u multimediu pa u sounds, onda prebacim na karticu koja mi pise da je empty a ustvari imam nekoliko fajlova koji su u itunes?Ne znam o cemu se radi?
I jos jedna stvar, kada izbrisem stvari iz Itunes library sledeci put kad konektujem telefon na laptop i tunes mi pobrise sve pesme koje sam imao na telefonu?

$h@de
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2006. 20:43

Post od $h@de »

Pesme iz iTunes-a ne vidish u multimedia-->sounds kao ni obrnuto
Pesme sa memoriske kartice me mozesh da postavish kao ringtone iliti zvono...
to za iTunes morash da ispetljash, pogledaj podeshavanja, kako ti iTunes osvezava library... e da morash uvek da koristish isti komp kada menjash muziku, u protivnom ce ti obrisati sve pesme...


P.s. Mislim da ne postoji gluplji nachin naprednog povezivanja telefona sa kompom od P2K tools-a sa telefonom, mislim da je windows kriv... lol
.:Mess with the best, die like the rest:.

Villain
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 05:08

Post od Villain »

Daleko bilo, jedva sam se snasao oko melodija, moram da ih ubacam ''na suvo'' na karticu, pa posle prebacam sa kartice na telefon kad mi kako sta odgovara. I to moze samo jedna, eventualno nekolicina skracenih.Sto se tice i tunes-a i on je katastrofa ponekada, snasao sam se oko podesavanja, ali mu se desi ponekada da pretupi i obrise mi pesmu jer je navodno nema u kompjuteru a ustvari stoji gde je i bila. U svakom slucaju to si sitnice koje nisu strasne, prezadovoljan sam telefonom, perfektno radi za sada.Odusevljava me baterija koja drzi i do tri dana sobzirom koliko maltretiram telefon, maltene ne ''ladim ga''.
Mada ipak moram da priznam da se jace cuje 6233 u dosta melodija, jer ova motorola kao da je uradjena za tehno muziku i muziku tog tipa.Tu zasenjuje sve ostale telefone po zvuku, kada su obicne melodije u pitanju onda ih guse basovi i slabije se cuju nego sto bi trebalo.

Odgovori