ROKR E1

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
lole
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 07:23

Post od lole »

Ćao svima . 1 put sam ovde i da pitam za mišljenje . Imam ROKR E1 i kad ubacim 065 karticu i probam da se konektujem na internet fon se ugasi i uključi za 10 sekundi a sa 063 karticom radi normalno .Šta mislite do čega

L3Ma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2008. 21:39

Post od L3Ma »

Ljudi u cemu je razlika izmedju motorole e398 i e1.. Gled`o sam na netu, sto se tice fizickog izgleda iste su je l` da?

Da li su dimenzije iste i da li maska sa jedne odgovara drugoj..? :s

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

L3Ma razlika je u software-u, maske su im iste, vise o razlikama mozes videti ovde:
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone1=1273
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

L3Ma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 06. Feb 2008. 21:39

Post od L3Ma »

kljun
Hvala brate ;)
A da li iko zna kako da ubacim pesme u iTunes na Rokr E1? ... Hajde pls ako neko moze da pomogne...

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Naročito onih iznad tvoje! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

sleep`walker
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 04. Jan 2008. 20:08
Lokacija: Nis/Kursumlija
Kontakt:

Post od sleep`walker »

Instaliraj Apple iTunes na komp (ili neki ekvivalent u smislu sinhronizacije sa iPod/iTunes) i pokreni ga.
Ubodi USB kabl u fon i u komp i dobices u iTunes-u novu "plej-listu" koja predstavlja listu muzike na memorijskoj kartici tvog telefona. Samo prekopiraj pesme u ovu listu i tolko ;)

btw: Moras imati memorijsku karticu da bi radio iTunes.
Gradimo Narodu Unix

zare90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 07. Jan 2009. 20:54

Post od zare90 »

e caos :roll: imam ovu zverku ve dve godine :) super je ali je problematican!!!trebalo moi je dugo da skontam iTunes pa menjanje skinova.e sad da li mozete da pomognete malo kako da se promeni softver na njoj???

niksy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 18:38

Post od niksy »

Da dobro si ga nazvao bas je zverko! Ako hoces ja cu ti pomoci imam dosta iskustva sa tim telefonom! Sve sto ti nije jasno pitaj me tu na forumu ili na msn pauza_mm@hotmail.com

mladj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Ned, 30. Nov 2008. 15:59

Post od mladj »

prijatelju na tom linku koji sad postuješ, i koji šalješ ljudima na PM BitDefender mi je detektovao 3 virusa

edit: obrisan link na koji se ovo odnosi
Nokia N82 black hacked + microSD 2GB, SW v.31.0.016, Telenor postpaid

drift
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 120
Pridružio se: Sre, 21. Jan 2009. 18:55

Post od drift »

Gde da iskopiram teme za motorolu rokr e1 skinou sam neke teme ali nemogu da ih iskopiram jel nigde nepise themes sta da radim? hvala unapred!!!! pozz svima!!! :wink:
SE c905,HTC smart,Motorola ROKR e1

Merkuu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 23. Jan 2010. 13:40

Post od Merkuu »

Teme ubacujes preko Skins Managera ili preko p2k tools-a...

Jel zna neko da li ima negde da se kupi e398 ili e1? Ili ako ima neko polovnu da proda?

Villain
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 05:08

Post od Villain »

Ljudi ja imam obe motorole. I rokr E1 i e398. Ne da sam zaluđen sa njima, nego mi se čini da ukoliko ne nađem nešto poput njih, ne menjam telefon. Razne sam kršine skupio i rezervnih delova tonu. Pa iz tog razloga pitam!! Da li je izlazio model sličan njima, mislim po zvučnicima koje one poseduju. U bilo kojoj marki telefona. Nokie su možda glasnije ali daleko je lošiji zvuk koji proizilazi. Ovde ne mislim naravno na slušalice, nego na standardne zvučnike sa mega bass-ovima.

Odgovori