Problem sa MPX200

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Moto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 12:33

Problem sa MPX200

Post od Moto »

Do pre 2 dana telefon radio super drzi bateriju 2-3 dana ono sve ok..Ali stavim ga sinoc oko 9 na punjac skinuo oko 01h i jutros oko 10 tap baterija prazna izgasi se...
e sad
1) Jel baterija vrisnula? i kako kad je radila do prekjuce just fine.
2)Ima li gde da se kupi nova baterija sa vecim ili istim kapacitetom :)
Hvala unapred!

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Moguce da je vrisnula, ali isto tako je moguce da se nije ni punila, odnosno da je za vreme punjenja izgubila kontakt, pa je preblejala na punjacu bez punjenja! tako da moja preporuka, ponovi jos jednom postupak, ako se desi kao sada onda nova baterija ili menjaj ako imas garanciju! :D
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Igzektli, probas ponovo, pa ako bude zezalo, odneses u servis, mozda samo treba da se pecne, a ako ne, kupis novu...

Moto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 12:33

Post od Moto »

Probano opet i opet se extra brzo prazni..Znaci nova mora da se uzme.U servisu su rekli da nemaju i nece dobijati tu bateriju(bar tu gde sam kupio telefon-kreteni)..Zna li neko gde ima da se kupi baterija hitno mi je..I da li ima neka posebna oznaka za nju na njoj pishe samo 3.6v i to je to...mislim pishe i caution i narano da se koristi samo originalna ali nikakva oznaka za bateriju...Molim vas pomozite!!!!!

Moto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 12:33

Post od Moto »

E ima jos jedan problemcic..ne znam do cega je kada se pali motorola stoji samo znak niti da udje u menu(odnosno windows) niti moze da se izgasi bez gasenja baterije...Zna li neko nesto o ovome.

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Reklamiraj telefon kao pokvaren i trazi novi.
Otisao je firmware, tj nesto ga je poremetilo + ti ne radi baterija.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Tacno, ne znam gde si uzeo tel ali ovo moraju svuda da ti poprave ako imas garanciju! Obavezno trazi novi kao sto rece SRbin!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Moto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 12:33

Post od Moto »

Nije otisao firmware sve je sad ok..citao sam po stranim forumima da se dogadja da zablokira WM 2003..nije strasno nego gde da kupim bateriju to mi recite neki kontakt tel ili bilo sta ovi u Telekom +(gde sam i uzeo) nemaju...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Ja sam mislio da su oni ozbiljna firma do trenutka dok nisam kod njih za rodjaka narucio 6600... mesec dana im je trebalo da ga posalju... coveku prosao i rodjendan ...Moj savet ti je da okrenes ostale koji na moilnomsvetu imaju telefon pa pitas ko ima bateriju i po kojoj ceni.

Moto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 12:33

Post od Moto »

:(((((( vazi moracu da okrecem ...nadam se da ce bilo ko od njih imati :) inace telefon stavljam u stakleno zvono da doceka 21** :)

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Jbg, ja bih ga vratio i trazio novac nazad, ili nov telefon
Skupa je to igracka da se u nju i dalje ulaze stalno

Moto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 12:33

Post od Moto »

Kako covece da trazim novac...tesko to istekla mi garancija pre 4 dana :((((((samo 6 meseci garancije)...Sad ne znam sta da radim zvao sam vec 5 prodavnica i niko nema...A kod T+ u ugovoru pishe da su posle isteka garanctnog roka duzni da imaju delove i da servisiraju telefon u roku od 5 godina...Sta ja sad da radim da im mashem ugovorom ispred face?

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Brate... to se zove maler... al bas zesci maler.... kako bre daju samo 6 meseci.. e masala... sad znas za ubuduce :)

Moto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 12:33

Post od Moto »

Pazi znas sta su mi rekli.Rekli su da je nemoguce da baterija odjednom crke odnosno da se smanji autonomija sa cca 2 dana na 3-5 sati..Navodno je moguce da je otislo nesto u telefonu za regulaciju napona(?!) jel to moguce i sta je to? Jel se menja i kako?

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

U teoriji moguce da je to.. ali sumnjam da je to.. odnesi u neki valjan servis pa vidi sta ce ti reci.. oni verovatno mogu i bakteriju da nabave.

Moto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 12:33

Post od Moto »

Napravio sam...nemojte da pitate kako ali radi :) joj boze sacuvaj :). Nadam se da se ovo nece ponoviti :)

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Nemojte da pitate...
dooooooobro...
Kako? :)
Tell me, tell me, tell me :)
Teeeeeeell me!
Nooow!

Moto
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pon, 13. Dec 2004. 12:33

Post od Moto »

Ma fora je da nisam iskljucio neku "opcijicu" i da sta znam praznila je bateriju kao luda...Ali sta ja znam nisam ja kriv :))))

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Koja je to opcijicca koja toliko trosi bateriju bas me zanima? Sad si nam zagolicao mastu, nije fer da nam ne kazes? :oops:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

Tako sam i ja na 6600 ostavio igru celu noc i ujutru zatekao prazan telefon zagashen.. sta ces.. senilnost.. odlika mladih :)

Odgovori