MOTOROKR Z6 media player ne radi, molim pomoć

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
taka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 28. Nov 2008. 02:56

MOTOROKR Z6 media player ne radi, molim pomoć

Post od taka »

Imam motorolu Z6 i do skoro je sve bilo u najboljem redu. u suštini sam vrlo zadovoljna ali od skoro kad hoću preko media playera da pustim muziku memorisanu na kartici, prijavljuje grešku "rebuilding corrupt database". Ovo je već drugi put da mi se to dešava (prvi put je problem rešen tako što mi je telefon slučajno pao na pod i počeo da radi normalno). Sada to ne pomaže. Pokušala sam sve čega sam se setila i ništa. Čak sam i sa sajta motorole skinula novi softver i ništa. Pretpostavljam da je u pitanju softverska greška, jer kad udjem u File manager, prepoznaje karticu i sve što je na njoj memorisano, i mogu da puštam pesme ali jednu po jednu. Ima li neko savet za rešavanje ovakvih problema?

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

lepo ti flashuj tu motorolu ako imas kablic mada koliko vidim da nemas samo ti problmea sa playerom a ovde imas i upustva kako se to radi
http://www.modmymoto.com/forums/forumdisplay.php?f=78

taka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 28. Nov 2008. 02:56

Post od taka »

Ja sam otišla na modmymoto forum i dobila savet da formatiram karticu, pa sam tako i uradila i sada sve lepo radi. Ali bih svakako molila za objašnjenje šta znači flashuj. Taj izraz sam mnogo puta čula a nemam blage veze šta to znači i zbog čega se to radi. Hvala svakako za savet.

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Ubacis noviji i vecini slucajeva bolji software sto je kod Motorole veoma lako.Evo ti primer Motorole V3x koju sam imao kod starijeg software-a nije moglo da se ukljuci stalno delivery report vec sam morao non stop kod svake poruke da ukljucjem kasnije je to ispravljeno i moglo je stalno da bude ukljuceno.Ako te intresuje mogu da ti pomognem u trazenju novijeg software-a za tvoj model

Odgovori