motorola a925

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

motorola a925

Post od punkrockserbia »

zanima me da li cu se prevariti ako zamenim nokiu 3650 za motorolu a925,mislim da li je neko ima i da je ono bas zadovoljan.znam da je malo veca ali ne mari,i da li i za nju ima dosta symbian programa
pozdrav

balansero
Banned
Postovi: 53
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 13:00

Post od balansero »

Ne znam sta da ti kazem, sto se velicine tice mislim da ti nece smetati jer vec imas veliki telefon. Takodje ti nece smetati kratko trajanje baterije jer vec imas iskustvo sa tim na 3650. Uz a925 dobijas 2 baterije jer ti jedna nije dovoljna ako koristis GPS. Jedino se pozdravi sa klasicnim kuckanjem poruka jer Motorola nema tastaturu tako da za sve moras da koristis olovcicu, a to verujem da ti nece biti tesko posle "brojcanika" na 3650. Sto se programa tice, trebalo bi da radi vecina za p900.

To ti je najkrace, ako te jos nesto zanima ti pitaj...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa shta znam nije ona mnogo bolja od 3650... :roll:
TFT, 65k colors...VGA, 640x480 pixels, video....Bluetooth..MP3/MPEG-4 player..
Bolji je ali ne svidja mi se neshto ova motorola.... :|

click here
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 11. Feb 2005. 00:13
Kontakt:

Post od click here »

Ja imam N3650 vec dve god (ko voli symbian fantastican tel), i od skora mot mpx200, ali me duboko zainteresovao a925, ima neverovatno nisku cenu (a tako bogat komplet).
Ne bi bilo lose da neko ko ga ima il' je imao prilike da testira napise nesto o njemu. Citao sam ponesto o GPS-u i naisao na razlicite tvrdnje, jedni kazu da radi samo je potreban program dok s druge strane tvrde da je to neki aGPS (assistent GPS) koji mora da podrzava operater da bi radio.
Pozdrav ...

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od X »

Strava fon za te pare samo sto je malo veci i nema tastaturu :( . Ajde stvarno jel zna neko nesto vise o njemu :P ? Neverovatno je koliko kosta a sta sve daje :D :? .
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Moram priznati da sam i ja počeo da se interesujem za A925, stvarno se dobija svašta za te pare. Da li se neko slučajno seća koliko je koštao kada se pojavio (kraj 2003.)? :?

A podržava i GPS i A-GPS... :wink:
Poslednja izmena od Miškoni u Uto, 29. Mar 2005. 01:45, izmenjeno 1 put ukupno.

punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

ipak sam preso...

Post od punkrockserbia »

cao svima,kada sam postavio pitanje da li da predjem na m925,to je bilo samo puko ispitivanje,ali sada stvari stoje drugacije...
juce sam zamenio moju nokiu3650 za Motorolu A925,za sada sam odusevljen ko malo dete,cinjenica da nema ni pribliznan broj programa kao za nokiju,ali nije frka nabavice se vec,ipak je to telefon za buduce vreme...
moram da kazem da sam jeftino prosao,nokiu sam prodao za 100evra,a motorolu kupio(doduse bez mmc kartica-sacuvao sam moju128mb)za 130evra...
toliko pozdrav

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Fino si prošao sa cenom, jesi li dobio full pack? (6pack) :wink:
Što se tiče softvera, platforma je UIQ - isto kao i SE P serija, dakle dosta toga bi trebalo da odgovara... Postoji programčić koji identifikuje Motorolu kao P800. Daj još malo utisaka kad se izigraš! :mrgreen:

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Evo da prenesem lične utiske o telefonu, dakle izgled i kvalitet izrade su stvarno sam vrh. Jedino što kada ga prvi put uzmete u ruke se uplašite jer je stvarno telefon veliki u svakom pogledu u odnosu na ono na šta smo navikli. Inače, kada sam ga ja slikao prvi put mislim da je bio 300 evra ili tako nešto, na šta sam ja tada pomislio da je telefon džabe s'obzirom kakav je i koliko se opreme dobija u paketu. Znači, ako veličina nije bitna ja toplo preporučujem kupovinu. Ja ne znam šta taj telefon nema, tj. spisak toga što ne podržava može da se stavi na prste jedne ruke. E sad, ako TelMe košta 100e, a Motorola A925 150e ili koliko već onda je sve jasno.

P.S. Načuo sam da će stići velika količina MPx200 modela i da će da spuste cenu maximalno da bi mogli da prodaju tu količinu brzo. Nije loša alternativa za neke, pa reko da spomenem.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Samo 300 evra je bio? Mislio sam da je koštao više. A i MPx200 je sasvim ok telefon, mada i njemu baterija kratko traje, jedva da može dan da izgura. Ako stigne ta velika tura, videćemo cenu (koja je i sad niska), mada - koliko god Windows Mobile bio šaren i lep, ipak mi je Symbian draži, da ne pominjemo količinu raspoloživog softvera... :wink:

Odgovori